Şimdi Ara

*PERİLİ KÖŞE -Yaşanmış Olaylar - EFSANE Topic (100. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.146
Cevap
150
Favori
131.924
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9899100101102
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    anadoluda cinin dişisine gülperi falan diyorlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • AdamBaliKokusu A kullanıcısına yanıt
    Bölgesel olarak konulmuş olabilir ama cin ismi gibi dini kaynağının olduğunu hiç duymadım okumadım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • trakyAli-1986 kullanıcısına yanıt
    dini kaynağı yoktur dostum halk arasıdır dediğin gibi

• Up. Korkunçlu hikayesi olan yok mu?
  • vay hortlamış bu başlık..up :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: nieve

Up. Korkunçlu hikayesi olan yok mu?

benim var bi kaçtanede tırsıyom deli derler diye anlatamıyom kimseye
  • şu ilk sayfadaki uzun hikaye bana yetti açıkçası beni tırsak üye olarak yazabilirsin muhtemelen bir daha girmem buralara

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CezaRap77 -- 18 Temmuz 2016; 22:58:11 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • geçen gün eti cin yerken içinden portakallı cin çıktı bende onu yedim sonra gece mıçarken bağırsaklarımdan çıktı çok korktum
  • Efsane konu tekrar yukarda en iyi csbler bu konudan cikiyoe

• quote:

Orijinalden alıntı: azman çavuş

quote:

Orijinalden alıntı: nieve

Up. Korkunçlu hikayesi olan yok mu?

benim var bi kaçtanede tırsıyom deli derler diye anlatamıyom kimseye

Hocam böyle hikayelerin csb olduğuna inanıyorum ama okuyup dinlemek ilgimi çekiyor. Öyle düşünmeden gece vakti yaz bence.
  • Terk edilmiş, perili, cinli denilen yerlere gidip kamerayla gece çekimleri yapan bir grubun 100 yıl önce terk edilmiş Fethiye-Kayaköy'de çektikleri bir fotoğraf. Gözle görünmüyormuş sadece kamera çekiminde gözükmüş. Hadi bakalım ne bu acaba tartışalım

*PERİLİ KÖŞE  -Yaşanmış Olaylar - EFSANE Topic

Edit: ölü link düzeltildi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AdamBaliKokusu -- 23 Temmuz 2016; 18:24:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AdamBaliKokusu

Terk edilmiş, perili, cinli denilen yerlere gidip kamerayla gece çekimleri yapan bir grubun 100 yıl önce terk edilmiş Fethiye-Kayaköy'de çektikleri bir fotoğraf. Gözle görünmüyormuş sadece kamera çekiminde gözükmüş. Hadi bakalım ne bu acaba tartışalım

*PERİLİ KÖŞE  -Yaşanmış Olaylar - EFSANE Topic

Edit: ölü link düzeltildi

O yukarıdaki şey flaştan dolayı oluşan bir ışıktır büyük ihtimalle.

• Çok sıkıcı bir gece,1. Sayfadan başlıyorum okumaya

• Selam arkadaşlar buraya yaşadıgım bi olayı bende yazmak istedim tabi belki sadece tesadüftü ama bütün ev halkı korktuk diyebilirim. Başlıyorum anlatmaya. Fazla uzun tutmıcam sıkıcı olmasın özet geçeceğim sadece.

Ben oldum olası 3 harfli filmlerine sinemada deli gibi giden bir insanım. Evimdede cd bulursam alır izlerim. Günlerden bir gün işte bir kış gecesi. Annem ben bide arkadaşım açtık dabbe 5 i izliyoruz. Zaten hasan karacadağ denilen adamdan korkuyorumm ben nedense cünkü bana ürkütücü geliyor bu tarz şeylerle cok ilgilendigi ve çok film çektiği icin. İşte başladık filmi izlemeye baya izledik . Filmin son 10 dk kaldıki bir anda xbox cdyi okuyamadı. Bakıyorum cdye yepyeni çizik yok birşey yok. Birdaha takıyorum deniyorum yok yok yok olmuyor. Resmen birde işin saçma kısmı şu; hani ben ilk başta dedimki belki cdnin o son 10 dakikalık kısmı tam yazılmamıştır ondan açılmıyor. Ama işin en korkutucu kısmı burası zaten. Filmi geri saramıyorum. Yani komple bozuldu. Başa saramıyorum hiçbişiy yapamıyorum. Sonra tabi bütün ev halkı hafiften tırstık. Sonra annem zaten at şu cd yi kır dedi. Cdyi kırıp sokağa attım sonra. Buda böyle bi anımdır..

Bir tane daha olay var onu da anlatayım. Bir gün arkadaşla sinemadayız yine 3 harfli film tabi. Tuvaletim geldi cok sıkıştım ve tuvalete gidiyim dedim. İşte film ara verdi tuvalete cıktım. Tuvalettede kimsecikler yok. Girdim kabine... İşimi hallettim. Ondan snra bi ses geldi anlayamadım tam belkide film etkilemişti ama yan taraftaki kabinin klozetinin çekildiğini duydum. Kabinin altından bakıyorum ayak yok bişiy yok. Nasıl oldu diyorum allah allah. Bir hışımla çıktım tuvaletten. Filmide doğru dürüst izleyemedim korkudan. Öyle işte bukadar :)

• Abim kastamonuda askerlik yapmıştı. Askeriyenin yanında eski mezarlık varmış. Geceleri mezarlık tarafındaki kulübeden vs yürüme sesleri garip garip nefes sesleri geliyormuş gece nöbet tutmaya korkuyoduk demişti.

• evi daha yeni boyattık koridordaki çekyat kanepeyi çöpe attık gece gür bir sesle bir osurdum koridor boş olunca feci yankılandı kendi osuruk sesime uyandım çok korktum
  • Korkuya devam beyler.
  • Bi tane motosiklet alıcam. Anadoluyu köy köy gezip kahve kahve dolaşıp böyle hikayeler araştırıcam

• Bizim bi akraba da anlatırdı. Cinlerin düğününe katılmış. sofrada her şey varmış ama bi süre sonra onların pislik olduğunu farketmiş.

• Ailecek arabayla İzmir'e giderken böyle ıssız, tepeliklerin olduğu bi yoldan geçiyorduk. Yolun kenarında birbiriyle konuşarak yürüyen iki çarşaflı kadın gördük. Yolda lambalar bile yoktu arabanın farları aydınlatınca gördük. Hepimiz merakla onlara baktık yanlarından geçerken ama onlar bize bakmadan konuşmaya devam ediyorlardı. Arabanın arkasında ben oturduğum için gözden kayboluncaya kadar izledim onları. O gün bu gündür merak ediyorum kimdi onlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-63DBB8E76 -- 11 Ağustos 2016; 0:39:16 >
  • 
Sayfa: önceki 9899100101102
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.