Şimdi Ara

PeP Kart ve hesap kullanımı ücretsiz (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
283
Cevap
45
Favori
37.242
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Saçma sapan bir sistemleri var 1 kart istedim 1 ay oldu gelen giden yok.3 kere kayıt oluşturdular.yaprak bile kimildamiyor.yasamalari mucize

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Bu pep i aliexpress kupon kardeşliğinde (slash it) avrupa kaynaklı sanal kart ekleyebilmek için kullanabilirmiyiz. Aliexpress kupon kardeşliğini (slash it) tr ye kapattı.

• quote:

Orijinalden alıntı: lorem4434

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster

Yurtdışında kartı fiziki olarak kullandım.

Bahsettiğim kartlarla işlemleri fiziki olarak yaptım. En yüksekten çeken yapıkredi world ve ziraat oldu.

Axxess bir nebze iyiydi ama Pep Kart finascepte'de yer alan kura çok yakın bir noktadan çekti. Miktar yüksek olduğundan doğal olarak o kuruş farkları insana dokunuyor.

• Bozkurt.85 kullanıcısına yanıt

kurye dandik. adam canı isterse gelir kart. 10 tl veririm derseniz n11de isimsiz var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar bir sorum olacak.

Yurtdışı fiziki kart alışverişlerinde Papara mı yoksa pep mi daha avantajlı?

• yurtdisindan kayit olmak icin sms bile gönderemeyen bir sistem, tam Türk isi

• Aşırı kullanım ücretleri güncellenmiş:

Aşırı Kullanım Ücreti

• (1) Aynı ay içinde 3 farklı kişiden toplam 1.500TL veya döviz karşılığı üzerinde ya da tutardan bağımsız 6 farklı kişiden para transferi geldiğinde sonraki işlemlerde mevcut masrafa ek %2.99 işlem ücreti uygulanır. 21/10/2021 tarihinden itibaren %5 işlem ücreti uygulanacaktır.
    • (2) Aynı ay içinde 5 farklı kişiden toplam 7.500TL veya döviz karşılığı üzerinde ya da tutardan bağımsız 10 farklı kişiden para transferi geldiğinde sonraki işlemlerde %2.49 işlem ücreti uygulanır. 21/10/2021 tarihinden itibaren %3,49 işlem ücreti uygulanacaktır.
    • (3) Aynı ay içinde 5.000TL’ye kadar yapılan işlemler 2TL olup, 5.000TL üzeri işlemlerde %1+2TL işlem ücreti uygulanır.
    • (4) Aynı ay içinde,PeP TL Hesabından Kendisine ait Türkiye Bankalarındaki TL Hesabına
    • # Mesai içi: 20.000TL’ye kadar yapılan işlemler ücretsiz, 20.000 TL üzeri işlemlerde ise %1 işlem ücreti uygulanır.
    • # Mesai dışı: 20.000TL’ye kadar yapılan işlemler 1TL, 20.000 TL üzeri işlemlerde ise %1+1TL işlem ücreti uygulanır.

• Pek kampanyası vs yok ücretsiz leri varken bununla uğraşılmaz

• patlamış diyorlar. Instagram yorumları ;

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sen de Scooter harcamalarını PeP Visa Kart ile yap, harcamanın %50’sini hediye al!

• Kampanya 1 Ekim – 31 Aralık 2021 tarihleri arasında geçerli olacaktır.
    • Kampanya boyunca belirtilen sektörlerde yapılan harcamanın %50’si iade edilecektir.
    • Bir müşteri bir takvim ayında kampanyadan en fazla 20TL, toplam 60TL ödül kazanabilir.
    • Kampanya sadece scooter ile yapılan yolculuk harcamalarında geçerlidir. Scooter dışında kullanılabilecek ulaşım araçlarına ait harcamalarda geçerli değildir.
    • PeP Visa Fiziksel Kart ile yapılacak fiziki ve sanal POS alışverişleri kampanya kapsamındadır.
    • Kampanyadan kazanılan hediye tutarları, harcamayı takip eden 72 saat içerisinde PeP Ödül cüzdanına yüklenecektir.
    • Yüklenen hediye tutarı harcama süresi 1 (bir) yıldır.
    • Kazandığın ödülü PeP Visa Fiziksel, PeP Troy Fiziksel ve PeP Sanal Kart ile yapacağın alışverişlerde kullanabilirsin.
    • Kampanyada geçerli olan MCC Kodları;
    • Sınıflanmamış Kişisel Bakım Hizmetleri (7299)
    • Leasing ve Ekipman Kiralama Hizmetleri (7394)
    • Motorsiklet Satış Dükkanları (5571)
    • Affiliated Auto Rental (3351)
    • Otopark Hizmetleri (7523)
    • Sınıflanmamış Yolcu Taşıma Hizmetleri (4789)
    • Kampanya farklı bir kampanya ile birleştirilemez.
    • Kampanyadan kampanya koşulunu sağlayan ilk 5.000 kişi faydalanacaktır.
    • PeP kampanya kurallarında ve tarihlerinde değişiklik yapma, kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.
    • Kampanya kurumsal hesap ve kartlarda geçerli değildir.
    • Kampanya kapsamında yapılan alışverişinin iptal / iadesi durumunda hediye tutar geri alınacaktır.
    • Kampanya faydasının ticari amaçlı kullanımları ya da adil kullanım dışı kötü niyetli kullanımlarla suistimal edilmesi durumunda gerekli hukuki önlemler alınacaktır.
    • Kampanyaya katılan herkes yukarıda belirtilen kampanya şartlarını kabul etmiş sayılır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shutterbug -- 9 Ekim 2021; 18:40:8 >

• Sen de PeP Visa Kart’ınla toplamda 1000 TL ve üzeri giyim alışverişi yap, 50 TL hediye kazan!

• Kampanya 1 Kasım –30 Kasım 2021 tarihleri arasında geçerli olacaktır.
    • Kampanyadan yararlanmak için kampanya boyunca belirtilen sektörlerde yapılacak toplam alışveriş tutarının en az 1000 TL olması gerekmektedir.
    • Kampanyadan yararlanabilmek için fiziksel PeP Visa Kart sahibi olunması gerekmektedir.
    • Kampanyaya fiziksel PeP Visa Kart ile yapacağınız internet veya fiziki mağaza alışverişleri dahildir.
    • Yurtdışı alışveriş işlemleri kampanyaya dahildir.
    • Kampanyadan kazanılan hediye tutarları, kampanya bitiş tarihinden sonra 10 gün içerisinde PeP Ödül cüzdanınıza yüklenecektir.
    • Yüklenen hediye tutarı harcama süresi 1 (bir) yıldır.
    • Kampanyadan kazanılan hediye tutarlar, sadece kartlı alışverişlerde kullanılabilecektir.
    • Kazanılan hediye tutar fiziksel PeP Visa Kart, fiziksel PeP Troy Kart, sanal PeP Visa Kart ve sanal PeP Troy Kart ile yapılacak alışverişlerde kullanılabilir.
    • Bir müşteri kampanyadan bir kez ve en fazla 50 TL ödül kazanabilir.
    • Kampanyada geçerli olan MCC Kodları;
    • 5311 - (Çok Reyonlu Mağazalar-Avm)
    • 5611 - (Erkek Giysi ve Aksesuar Dükkanları)
    • 5621 - (Bayan Hazır Giyim Dükkanları)
    • 5631 - (Bayan Aksesuar Dükkanları
    • 5641 - (Çocuk ve Bebek Giyim Dükkanları)
    • 5651 - (Aile Giyim Dükkanları)
    • 5655 - (Spor Kıyafet Mağazaları)
    • 5691 - (Erkek ve Bayan Giyim Mağazaları)
    • 5699 - (Muhtelif Giyim ve Aks.Mağazaları)
    • 5661 - (Ayakkabı Mağazaları)
    • Kampanyanın geçerli olmadığı harcama kategorileri; "Mücevher, Takı (Diğer Mücevher, Takı - Erkek Mücevher, Takı - Mücevher, Değerli Taş - Ziynet ve Külçe Altın - Pırlanta kategorisinde yer alan ürünler için), hediye çeki, kontör ve puan alımları.
    • Kampanya kurumsal hesap ve kartlarda geçerli değildir.
    • Kampanya farklı bir kampanya ile birleştirilemez.
    • Kampanyadan kampanya koşulunu sağlayan ilk 5.000 kişi faydalanacaktır.
    • PeP kampanya kurallarında ve tarihlerinde değişiklik yapma, kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.
    • Kampanya kapsamında yapılan alışverişinin iptal / iadesi durumunda hediye tutar geri alınacaktır.
    • Kampanya faydasının ticari amaçlı kullanımları ya da adil kullanım dışı kötü niyetli kullanımlarla suistimal edilmesi durumunda gerekli hukuki önlemler alınacaktır.
    • Kampanyaya katılan herkes yukarıda belirtilen kampanya şartlarını kabul etmiş sayılır.

Oran %10 bile değil. Ona bile kişi sınırı koymuşlar. Uğraşmaya değmez.

Uğraşırım diyen denesin diye paylaştım.

• Ben yemek/restoran harcamasına %20 iade (maksimum 20 lira) kullanıyorum.. Ama Kahve için %20 iade ve yemek için %20 iade kampanyası ayrı olmasına rağmen iki harcamamda tek bir kampanya gibi gösteriyor..

Ayrı ayrı 20 lira iade alabilsem güzel olurdu da sadece bir kez 20 lira alabildim.. 5 gün sonra veriyor iadeleri de..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pep sanal kart oluşturdum. Avantajı nedir. Napabilirim. Fiziksel kartla uğraşıp koleksiyon yapmayacağım.

• KSiber K kullanıcısına yanıt
  • Merhaba, cinemaximum internet sitesinden yaptığım sinema harcamasının iadesini 11 gündür yatırmadılar. Müşteri hizmetleri canlı destekte çok ilgili ama çözüm üretmiyorlar. Ayrıca yeni aldığım fiziksel kartı pos üzerinden kullanamadım, sürekli hata veriyor. Var mı bu sorunları yaşayanlar?

• Peki bu ödül parasını nasıl kullanıyoruz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • HAYALETGEMİ H kullanıcısına yanıt
    Biletix iadesini bende alamadım rezil kampanya sistemleri, geri dönüş bile yok

• Smhylmz kullanıcısına yanıt

Yurtdışında 200 euro üstü para çekimine komisyon almıyor diye aldım bu kartı ben.

Bir daha işim düşünceye kadar kullanmamak üzere uygulamayı sildim telefondan.

Anında cashback veren rakipler varken PEP kampanyaları tırt.

Çağrı merkezi çalışanları bilgisiz ve yetersiz.

Cashback zaten anında yatmıyor ve ona rağmen verdikleri süreye uymuyorlar.

Dahası kampanyaları saçma. En son giyimde 1000'e 50 nedir Allah aşkına.

Kredi kartları bile bu miktarda alış veriş için en az iki katını verir.

• Devlet Tiyatrosu Biletinial harcamalarında geri iade sıkıntısı yaşayan oldu mu?

• PeP Visa Kart ile Yurt Dışı Oyun Platformlarında İndirim! adında bir kampanyaları var. Kampanya detayında doğru düzgün bilgi verilmemiş, Canlı Destek diye süs bir yer koymuşlar oradan soru sorunca bizde bilmiyoruz diyorlar. O zaman kim biliyor?

(1)

PeP Kart ve hesap kullanımı ücretsiz

(2)

(3)

(4)

(5)

(6)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tokorode -- 9 Şubat 2022; 19:34:37 >

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.