Şimdi Ara

Penguen 4' lü dergi kargo dahil 6,20 tl (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
1
Favori
6.153
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kalite iyice düşmüştü son yıllarda boş yeni çizerler vs tabi satmaması doğal yani (bence) çok iyi çizerleri gitti leman uykusuz penguen bir suru dergiye bölündüler.. özer aydoğan ve umut sarıkaya hariç onlar canımız. Mesela naber dergi her çıktığında alıyorum ama penguen i düşünürüm çünkü gülmeyeceğim muhtemelen

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu bayadır böyle ben en son ocak gibi görmüştüm fiyatı böyle zaten bir de kargosu kitap diye 1 tl yapmışlardır
  • quote:

Orijinalden alıntı: Core2han

Kalite iyice düşmüştü son yıllarda boş yeni çizerler vs tabi satmaması doğal yani (bence) çok iyi çizerleri gitti leman uykusuz penguen bir suru dergiye bölündüler.. özer aydoğan ve umut sarıkaya hariç onlar canımız. Mesela naber dergi her çıktığında alıyorum ama penguen i düşünürüm çünkü gülmeyeceğim muhtemelen

Erdil in saçma esprileri nedeniyle almıyordum ben de ama naber dergi dergi dolu dolu sanırım. Bi denk gelse alacağım ama bulunduğum yere gelmiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TeKNoYDN

quote:

Orijinalden alıntı: Core2han

Kalite iyice düşmüştü son yıllarda boş yeni çizerler vs tabi satmaması doğal yani (bence) çok iyi çizerleri gitti leman uykusuz penguen bir suru dergiye bölündüler.. özer aydoğan ve umut sarıkaya hariç onlar canımız. Mesela naber dergi her çıktığında alıyorum ama penguen i düşünürüm çünkü gülmeyeceğim muhtemelen

Erdil in saçma esprileri nedeniyle almıyordum ben de ama naber dergi dergi dolu dolu sanırım. Bi denk gelse alacağım ama bulunduğum yere gelmiyor

Umut adamdır umut hess zevkleniy dergi :) naber i tavsiye ederim eski sayıları yada güncel sayıları kitapyurdu dan temin edebilirsiniz kargo zaten 1 tl falan son yıllarda okuduğum en kaliteli mizah eseri naberdir net. 3 ayda bir falan çıkıyor bazen 5 :) o yüzden kaliteli zorlama yok

• Tüketim boykotu anlayışıma ters ama dayanamayıp alsam mı? Hele ki hepsi burada

• Turkcell dergilikten leman, uykusuz, bayan yanı, otlak vs takip ediyorum bunu da satın aldım mizah iyidir.

• quote:

Orijinalden alıntı: plutonium35

Tüketim boykotu anlayışıma ters ama dayanamayıp alsam mı? Hele ki hepsi burada

Aman dedim Penguen e gidecek sonuç itibariyle dedim den de
    Aldım 2 tane
  • http://www.cokiiya.com/haftalik-penguene-asil-penguen-dergisinden-cevap-geldi/

Penguen sevenler bu yazıyı da bi okusun, ben aldım desteğimi kendimce verdim ama bu yazı dergiye bakış açımı değiştirdi.
  • bende aldım arşivlerim

• Penguen çok kötü, o yüzden satmıyor ve kapatıyorlar. Siz alırsanız devam edecek değiller.

Uykusuz ve Naber okuyun, onlar genel olarak daha komik.

• Misvak okuruz artık

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: VipLife

http://www.cokiiya.com/haftalik-penguene-asil-penguen-dergisinden-cevap-geldi/

Penguen sevenler bu yazıyı da bi okusun, ben aldım desteğimi kendimce verdim ama bu yazı dergiye bakış açımı değiştirdi.

İsim olayı saçma geldi, Penguen dediğin bir hayvan ismidir en niyahetinde isteyen kullanabilir diye düşünüyorum.
  • http://www.cokiiya.com/haftalik-penguene-asil-penguen-dergisinden-cevap-geldi/?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber

bu çok fena... eğer gerçekten olanlar böyleyse... ben almaktan vazgeçtim. 6 lira para değil tabii, ama zorbalık ve haksızlığa karşı duruşumuzu da göstermemiz lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1984

http://www.cokiiya.com/haftalik-penguene-asil-penguen-dergisinden-cevap-geldi/?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber

bu çok fena... eğer gerçekten olanlar böyleyse... ben almaktan vazgeçtim. 6 lira para değil tabii, ama zorbalık ve haksızlığa karşı duruşumuzu da göstermemiz lazım

Yazılanlar doğru olsa idi hukuki yollara başvurması ve kazanması çok kolay olurdu.
    Yazılan yorumlara bakarsanız özellikle son yorum hak vereceksiniz.
    En ufak bir delil yok, İftiradan öte değil...
  • http://www.cokiiya.com/haftalik-penguene-asil-penguen-dergisinden-cevap-geldi/

Bu yazıyı okuduktan sonra batmalarına sevindim.Sırf zamanında yaptıkları haksızlık ve zorbalıktan dolayı beter olsunlar

Edit:Biri benden önce atmış linki yeni gördüm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dwho -- 29 Nisan 2017; 9:19:14 >
  • umityasar kullanıcısına yanıt
    Tamamda mahkemeye verilecek durum yokki adam ne yapsın.Haftalık yazısı durduğu sürece veremezsin ve hak talep edemezsin.Dönemine göre haftalık penguenin hatrı sayılır tanıdıkları olunca ezilmiş işte penguen.Kaldı ki bu ülkede her olay böyle işliyor hep güçlü olan,tanıdığı olan istediği gibi at koşturuyor.Güçsüz olan ise ezilmekten başka bir şey yapamıyor.Ama işte ilahi adalet ki gün geliyor devran dönüyor ezdiğin,peşkeş çektiğin adam sapasağlam duruyor o ise batma noktasına geliyor.
    Ha bu arada bende alıp okurdum fırsat buldukça.Bu yazıyı görmeden önce de üzülüyordum.Destek falan için almayı düşünüyordum.O yazıdan sonra soğudum ve yazının gerçek olduğunu biraz araştırmayla bulunuyor orjinal penguenin sahibinin paylaştığını

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dwho -- 29 Nisan 2017; 9:31:19 >
  • Eğer siz misal Haftalık Hürriyet Gazetesi diye bir gazete çıkarılabileceği ve Hürriyetin dava açması sonucunda kazanamayacağını düşünüyorsanız veya
    Sıcak Starbucks adıyla kahveci açabilirim dava açsalar da kazanamazlar diye düşünüyorsanız
    Bu safsataya inanıyorsanız zaten diyecek sözüm yok...

• Kapanmamasına destek vermeyin bence hayatınız boyunca okumadığınız bir dergiye bir seferlik 5 tl verip sonra ömür boyu böbürlenecek adam hiç birşey yapmasın

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Üzücü bir hadise.. mizah dergileri bir ülkenin toplumun aynasıdır. Yurt dışında devlet bu tür içeriklere teşvik ederken bizde malum mizah kıtlığı oldugu için taş konuluyor işlerine. Bende 3-4 sayı aldım hb dadan ve kalan 4 yeni sayıyıda alacağım.

• Penguen Dergisi'nin eski çizerlerinden Serkan Yılmaz'ın Twitter üzerinden yaptığı açıklama. "Penguen Dergisi neden mi kapanıyor? 10 yıl dergide çizmiş bir karikatürist olarak açıklamaya çalıştım. Teknik olarak suç bu yaptığım... "

https://twitter.com/yilmazserkan/status/860990728243220480

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fozcan -- 7 Mayıs 2017; 13:35:34 >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.