Şimdi Ara

pendik dekar otomotiv hakkında bilgisi olan var mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
7.505
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar bu galeri 6 yıldır sahibinden.com'a üye. Baktığımda bütün ilanları uygun fiyatlı ve hespinde orjinal kazasız falan yazıyordu.

sahibinden linkleri burada:http://dekarotoinsaatgayrimenkul.sahibinden.com/

cuma günü adamlarla görüştüm, bir araba konusunda anlaştık, plaka ve şasi no sorgulaması temiz çıkıyordu, arabada temiz gözüküyordu 3 parça boyası var değişeni yok dedi gösterdi sağ arka kapı sol sağ ön çamurluklar. Bir tanıdıkla konuştum koç finans yetkili bayi sıkıntı olmaz ekspertiz yapma falan dedi. Bende 1000 tl kapora bıraktım. Fakat içime sinmedi googleda adamları aratınca bir kaç kötü yorum buldum aşağıdaki gibi.

https://www.sikayetvar.com/koc-finans-pendik-dekar-oto-galeri
    http://forum.donanimhaber.com/m_34801119/tm.htm

Adamlar koç finans yetkili bayiymiş. Fakat bunu biraz daha otokoç bayisi gibi lanse ediyor. Biz dışardan araba alamıyoruz hepsi koçtan geliyor falan tarzı şeyler diyor. araçları hep filo, şirket araçlarıymış çok temizlermiş sigara bile içilmiyormuş içinde vs. vs.

Bu galeri hakkında bilgisi olan var mıdır ? Pazartesi ustayla gitcem bakmaya, bir de şasi no yu kaskocu arkadaşıma sorgulatıcam. Başka kontrol edebileceğim ne vardır. Nelere dikkat edeyim bilgi verebilir misiniz. İlk aracım ve bu işlerin acemisiyim yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Aracın şasi no üzerinden sorgusu da böyle çıkıyor. Yanında fiyat yazmayan hasarlar ne demektir ?

pendik dekar otomotiv hakkında bilgisi olan var mı?

• Bugün gittim. Usta kontrol etti. Kazasız, orjinal değişeni yok 3 parça boya var dedikleri araçta. 5 parça boya çıktı, kaput yan saniyede değişmiş, ön paneller farlar değişmiş. Adam da hiç aa olur mu öyle şey demedi, iyi abi öyleyse almayın kaporanızı vereyim zaten 40 bine alcak biri var bekliyor dedi. Bu adamlar hep aynı Allah korkusu yok hiç. Siz de dikkat edin ben ucuz atlattım.

DEKAR OTOMOTİV uzak durun. Fiyatları ucuz diye kanmayın. Kimse hele galericiyse asla ucuza satmaz arabasını bi aksilik yoksa. Dikkatli olun. Adam ekspert benim bana güven falan diyor. İnanmayın, hasar kaydı da çıkmıyor araçlarda sanayi de yaptırmışlar. Aman dikkat !
  • 1-2 şikayetten sorun olmaz. Benim ismimi yazın google benim bile 2 tane şikayetim çıkar 😀😀

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • yokmudur bilgisi olan kimse ?
  • Arkadaşım 200 300 daha var git expert yaptır arabana icin rahat kafan rahat bin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün gittim. Usta kontrol etti. Kazasız, orjinal değişeni yok 3 parça boya var dedikleri araçta. 5 parça boya çıktı, kaput yan saniyede değişmiş, ön paneller farlar değişmiş. Adam da hiç aa olur mu öyle şey demedi, iyi abi öyleyse almayın kaporanızı vereyim zaten 40 bine alcak biri var bekliyor dedi. Bu adamlar hep aynı Allah korkusu yok hiç. Siz de dikkat edin ben ucuz atlattım.

DEKAR OTOMOTİV uzak durun. Fiyatları ucuz diye kanmayın. Kimse hele galericiyse asla ucuza satmaz arabasını bi aksilik yoksa. Dikkatli olun. Adam ekspert benim bana güven falan diyor. İnanmayın, hasar kaydı da çıkmıyor araçlarda sanayi de yaptırmışlar. Aman dikkat !
  • Iyi de zaten fiyatlarindan belli hep ucuz yazmis galerici hic ucuza satar mi

• fiyatı piyasadan ucuzsa sahtekar değilde yalancı denilebilir.bence alınabilir galericiymiş.

• piyasanın sahtekarlarından bunlar. sakın ola araba falan alıyım demeyin bunlardan. ben almaya meyletttim lakin olmadı ucuz yırttım. aslında daha ağır şeyler de yazmak isterim ama neyse diyorum. detay öğrenmek isteyen pm atabilir...
  • quote:

Orijinalden alıntı: kuzenix

piyasanın sahtekarlarından bunlar. sakın ola araba falan alıyım demeyin bunlardan. ben almaya meyletttim lakin olmadı ucuz yırttım. aslında daha ağır şeyler de yazmak isterim ama neyse diyorum. detay öğrenmek isteyen pm atabilir...

kesinlikle haklısınız uzak durulmaları gerekiyor. Çok pişkinler ve de. Kazasız dedikleri araba heryerinden kazalı çıkınca, özür bile dilemedi tamam zaten daha çok veren vardı falan dedi. İnsanda biraz Allah korkusu olur
  • Dekar otomotivden depar atarak uzaklaşın...

• https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-2013-yeni-kasa-orjinal-52-km-garantili-1.2-dizel-polo-332891959/detay/

piyasaya göre ucuz duruyor, araçta 3 parça boya olduğu söyleniyor ve 5000 e yakın tramer kaydı. insan güvenmek istiyor ama nedir bilinmez.

alan arakdaşlar varsa yorum yapabilir mi yada pm
  • Bu firma tam bir dolandırıcı sattıkları araç hakkında hiç bir bilgiye sahip olmadan hasarsız kazasız diye ilan veriyorlar .İhaleden araçları topluyorlar bedavaya alıyorlar hasarı varmı yokmu bakmıyorlar bende mağdur oldum hatasız diye aldık tavan boyalı çıktı geri iade edeceğimi söyledim %3 kesintiyle geri alırız dediler neden kazasız diye satıyorsunuz diye sorduğumda biz nerden bilelim ihaleden alıyoruz diyorlar sakın alışveriş yapmayın bu dolandırıcı firmadan
  • Neyse ki öncesinde aratıp bunların fırıldak olduklarını anladım. Yoksa bende güme gidecektim. Bir de bunlar gibi olan hatta daha beteri olan kasımoğlu mu ne var Eyüp de. Araba alacaklar aman uzak dursun özellikle bu Eyüp taraflarındaki galerici süsü verilmişlerden.
  • DEKAR

PENDİK DEKAR

PENDİK DEKAR OTOMOTİV

özelikle yazalım ki google ye yazanlar bu sayfayı okusun kimsenin canı yanmasın.

• 2016 yılında ford focus bir araç aldım 2013 modeldi. alırken araçta hasar kaydının olmadığını sadece sağ ön çamurlukta 1800 tl lik hasar kaydının olduğunu söyledir. daha sonra 48 bin tl yatırdıktan sonra aracı aldık . 1 sene sonra aracı tam satıcam expere sokayım dedim. bir de ne göreyim. araç tavan kaput camurluklar arka - ön tampon yani yüzde 90 oranında boyalı ... artı ön kaput ve çamurluklar cakmalarıyla değimşmiş. tabi bu canımı sıktı ister istemez. şok oldum .aldığı para zehir zıkkımı olsun cocuklarının ailesinin kefen parası olsun. ARKADAŞLAR TAM BİR MAFYALAR. SAKIN AMA SAKIN BUNLARA BULAŞMAYIN. GÜMRÜKTEN ARAÇ ALIP YAN SANAYİLERDE YAPTURUP SERVİS BAKIMLI DİYE SATIYORLAR.. BEN DÜŞTÜM YANDIM SİZ YANMAYIN AMAN HA UZAK DURUN . bu arada burada yeniyim.:)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.