Şimdi Ara

PEMBE TİŞORT ALDİM GİYMİYECEM HERHALDE [SS GELDİ] (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
156
Cevap
0
Favori
7.832
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • pembe çok çirkin bir renkte, tshirt çok daha kötüymüş abi
  • apaçi tişörtü gibi lae

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • giy gayet güzel
  • quote:

Orijinalden alıntı: Legend_007

quote:

Orijinalden alıntı: Einheitsfront

erkek adam pembe giyer mi la hiç

Nasıl bir Odun anlayışıdır bu lan

Yıl 2012 olmuş hala Erkek adam Pembe giyermi diyo.

Haklı değilsin. Tamam pembe giyebilirsin ama baby face isen giyme tacizlere uğrıyabilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: chatlak37

quote:

quote:

Haklı değilsin. Tamam pembe giyebilirsin ama baby face isen giyme tacizlere uğrıyabilirsin

ben giysem taciz edenin ağzını yüzünü kırarım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MESUT52_34

quote:

Orijinalden alıntı: netten^

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Silvérlight

quote:

Orijinalden alıntı: mertokan11

quote:

Küpe takarım,saç uzatırım ama pembe giymem arkadaş.Onca renk varken dişilerle özdeştirilmiş bir rengi giymenin bir anlamı yok bence.

küpede dişiyle özdeştirilmiş kardeş. kız erkek rengimi kaldı kaçıncı yüzyılda yaşıyoruz. ben pembede giyerim sarıda giyerim milletin düşündüğü hic umrumda değil

Yok artık.Sen giy arkadaşım sana laf eden yok.Ben kendi adıma konuşuyorum.
     PEMBE TİŞORT ALDİM GİYMİYECEM HERHALDE [SS GELDİ]

o adamı örnek alıyorsan 5 vakit namaz kılıyordu sende yapıyor musun ?

O adam dediginiz sah ismail

Asıl sana

Hala ilkokul kitaplarındamı kaldınız siz?Hayatınızda birtane tarihçi dinlemedinizmi?Bu adamın yavuz değil şah ismail olduğunu bas bas bağırıyor adamlar.Şah ismailde 5 vakit namaz kılan bir adam değildir ne çevirdiği fırıldaklar vardır

Google amcaya sor bakalım şah ismail diye bakalım neler çıkcak

Yada kısa yoldan yardım edeyim

http://www.milligorus-forum.com.tr/osmanli-devleti/50923-yavuz-sultan-selimin-sandigimiz-bu-fotograf-aslinda-kimin.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi netten^ -- 3 Haziran 2012; 11:17:02 >
  • Normalde pembe giyerim ama bunu giymem ne tipsiz bi tisort la bu

• quote:

Orijinalden alıntı: Led Zeppelin

quote:

quote:

quote:

pembe,kırmızı,sarı bu renklerde kıyafet giyenler benim gözümde ılıktır

Valla pembe ve sarı t-shirt üm var, erkekliğimde bir t-shirt ile azalacak kadar hafif değildir

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Küpe takarım,saç uzatırım ama pembe giymem arkadaş.Onca renk varken dişilerle özdeştirilmiş bir rengi giymenin bir anlamı yok bence.

küpede dişiyle özdeştirilmiş kardeş. kız erkek rengimi kaldı kaçıncı yüzyılda yaşıyoruz. ben pembede giyerim sarıda giyerim milletin düşündüğü hic umrumda değil

o adamı örnek alıyorsan 5 vakit namaz kılıyordu sende yapıyor musun ?

O adam dediginiz sah ismail

Asıl sana

Hala ilkokul kitaplarındamı kaldınız siz?Hayatınızda birtane tarihçi dinlemedinizmi?Bu adamın yavuz değil şah ismail olduğunu bas bas bağırıyor adamlar.Şah ismailde 5 vakit namaz kılan bir adam değildir ne çevirdiği fırıldaklar vardır

Google amcaya sor bakalım şah ismail diye bakalım neler çıkcak

Yada kısa yoldan yardım edeyim

http://www.milligorus-forum.com.tr/osmanli-devleti/50923-yavuz-sultan-selimin-sandigimiz-bu-fotograf-aslinda-kimin.html

neyin kafasındasın sen ya...
    ben bu adam yavuz sultan selim dedimmi,
    daha önceki mesajlarıma bak bu adamın kim olduğunu açıklamıştım profilimi ziyaret et.
    ayrıca bu adam 5 vakit namazını kılmış birisidir.
  • quote:

daha önceki mesajlarıma bak bu adamın kim olduğunu açıklamıştım profilimi ziyaret et.

Bu adam 5 vakit namaz kılmış birisidir ne demek ya?Elbet hepimiz 5 vakit namaz kılmıştır birgün.Bu adamı tanıyomusunda 5 vakit namaz kıldığını söylüyorsun?Bu adama direk 5 vakit namaz kıldığı kanaatına vardın ya daha ne diyeyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi netten^ -- 3 Haziran 2012; 11:56:50 >
  • quote:

quote:

Bu adam 5 vakit namaz kılmış birisidir ne demek ya?Elbet hepimiz 5 vakit namaz kılmıştır birgün.Bu adamı tanıyomusunda 5 vakit namaz kıldığını söylüyorsun?Bu adama direk 5 vakit namaz kıldığı kanaatına vardın ya daha ne diyeyim

ben küpe sini gösterip örnek alanlara kinaye olarak öyle diyoruum dostum anlaşılmıcak ne var, madem örnek alıcak adam gibi örnek alsın.
  • seker pembesi olsa neysede bune ya sert über sert.
  • quote:

quote:

quote:

ben küpe sini gösterip örnek alanlara kinaye olarak öyle diyoruum dostum anlaşılmıcak ne var, madem örnek alıcak adam gibi örnek alsın.

Hayır yani şah ismail dediğimiz adam 5 vakit olan namazı 3 vakte indirmiştir zaten dediğiniz baştan falso veriyor.O küpesini gösterip örnek alanlar o adamı yavuz sanıyor bırakalım öyle kalsınlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hakan456

quote:

Orijinalden alıntı: NomadCRY

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: NomadCRY

Giy yahu ne olacak. 4 tane pembe tisortum var kimsenin de birsey dedigi yok.Tabi ustunde nasil duracak o onemli.

Yok kiz rengiymis falan alakasi yok isteyen istedigini giyer kendine yakistigi surece.

Pembe tisort giyen gozumde erkek degildir diyenler var ya ne diyeyim bilmiyorum. Odunlugun bu kadari.

hocam bizim toplumumuzda ayrımcılık var.daha çocuklarımız doğmadan kızsa pembe erkekse mavi tulum giydiriyoruz.Yani bizim toplumumuzun kafa yapısı farklı ben daha görmedim bir erkek bebeğe pembe tulum giydirdiklerini.Lafın kısası pembe bizim toplumda hor görülüyor yani sokakta giderken 40 yaş üstü mal mal bakar

Maalesef toplumun kafa yapisi boyle hocam. Pembe kiz rengidir mavi de erkek diye sacma bir dusunce var. Eskiden pembe tisort giyenleri dovuyorlardi heralde. Gunumuzde yavas yavas bu algi kaybolmaya basladi ama cok var hala bu eski kafalilardan. Yapacak birsey yok acikcasi. Kizlar pembe giyen erkekleri daha cok severler eger tipin uygunsa pembe renk seni canli gosterir. Ha erkek sol kulagina kupe taksa birsey olmaz tabi bu entelligi gosteriyor ya hani normal karsilanir kupe takmak ama pembe giyince i.ne olur. Bir arkadas da sacimi uzatirim kupe de takarim ama pembe giymem pembe kizlarla ozdeslesmistir diyor. Acaba kupe takmak ve sac uzatmak neyle ozdeslesmistir. Komik yahu kendilerini komik duruma dusuruyorlar. Ne diyelim.

Usta valla erkek diye geçinipte pembe giyen neyse küpe takanda benim için aynı.uzun saç dişiliği simgelemez.ama diğer 2 si ayrı mevzu. şimdi bazı zekiler padişahlardan örnek verecek ama onların takma sebebiyle bunların ki arasında uçurum farkı var. kıyamet alametleri bunlar.hele dövme pirsin falan yaptıranlara acıyorum. yani gidin fazlalıktanda kurtulun bari tam olsun (pembe,sarı giyinip küpe,pirsin ve dövme yaptıranlaradır sözüm)

Hocam küpe takmak dövme pirsin yaptırmak neyse de pembe giyen erkek kıyamet alameti mi oluyor şimdi yapma bunu. Küpe takan belki kıyamet alâmetidir bilemem onu ben Allah bilir ama saç uzatana da lafım olmaz benim. Pembe giyinip küpe takan üstüne pirsin ve dövme yaptırmışsa işte o zaman sana katılırım ben. İsteyen istediğini yapar vücuduna umrumda olmaz ama dediğin tipleri yolda gördüğümde acıyarak bakıyorum onlara. Ama kendisine yakışan bir pembe tişört giyenin erkekliğine laf edilmez, edemezsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NomadCRY -- 3 Haziran 2012; 13:54:02 >
  • quote:

quote:

quote:

Ya şu küpenin hikayesini öğrenin yada her yerde örnek olarak koymayın.umarım biliyorsundur hikayesini.küpe takayım havalı olayım diye takmıyor
  • Pembe giyilir de senin tişört çok çirkin babs
  • giy bisey olmaz bende onlarca var

• quote:

Kişi görünüşte erkek ama adam değilse ne olacak giydiği pembe olsa ne mavi olsa ne fark edecek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SellYourSoul

quote:

quote:

quote:

Ya şu küpenin hikayesini öğrenin yada her yerde örnek olarak koymayın.umarım biliyorsundur hikayesini.küpe takayım havalı olayım diye takmıyor

Biliyorum kardeşim 13 yaş aklınla bana hava yapma.Sadece küpenin kadınla özdeşmiş birşey olmadığını göstermek amacıyla koydum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tunç*

Pembe çok güzel bi renk aslında, kız rengi diye saçma bir kanıda olmamalı aklınızda.

Yorum yapanlar aklı sıra "delikanlı adam giymez" ayaklarına yatıyorlar.

Ama pembe polo tişört alıp yollasan 40 gün 40 gece çıkarmazlar üstlerinden.

Pembe güzeldir ama yakışıyorsa güzeldir.

Tabi bu diğer tüm renkler için geçerlidir, beyaz güzeldir ama yakışıyorsa güzeldir.

Sarı güzeldir ama yakışıyorsa güzeldir.

Kırmızı güzeldir ama yakışıyorsa güzeldir...

Bu böyle uzar gider, önemli olan hem kıyafete yakışması rengin, hemde kıyafetin size yakışması önemli.

Kaç para bu dandik tişört ki 40 gün 40 gece üzerimden çıkarmayayım?Polo molo olunca özel mi oluyor? Evin önüne böyle pembe olanından kamyonla yığsalar bir tanesini giymem.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.