Şimdi Ara

PEMBE TİŞORT ALDİM GİYMİYECEM HERHALDE [SS GELDİ] (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
156
Cevap
0
Favori
7.834
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu pembe olayını anlamış değilim gayet güzel renk :D Pembe tshirt ve gömleklerim var açıkçası sanıldığının aksine kızlar tarafından daha çekici bulunur böyle şeyler.Pembe kız rengi değildir.Renktir sadece ;zevkler ve renkler tartışılmaz O yüzden beğeniyorsanız gönül rahatlığıyla giyin

edit:imlâ yine

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gitarsesi -- 2 Haziran 2012; 19:32:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Silvérlight

Küpe takarım,saç uzatırım ama pembe giymem arkadaş.Onca renk varken dişilerle özdeştirilmiş bir rengi giymenin bir anlamı yok bence.

Küpe takmak saç uzatmak neyle özdeşleşmiş peki

• quote:

Orijinalden alıntı: Lewis Hamilton

Pembe tişort aldim ama giyip giymeme konusunda ikilemde kaldım arkadaşlar laf ederler diye sizce giyeyim mi?

PEMBE TİŞORT ALDİM GİYMİYECEM HERHALDE [SS GELDİ]

Ne kadar verdin buna?
  • quote:

Pembe tişort aldim ama giyip giymeme konusunda ikilemde kaldım arkadaşlar laf ederler diye sizce giyeyim mi?

yaş kaç
  • Bu tişörtü giyip de senle dalga geçen arkadaşların olursa sor bakalım çevrelerine çıkıp bakmışlar mı erkekler hangi renk giyiyor diye.Pembe kız rengidir diyenlere de hiç anlam veremem.Ben de pembe tişört giyiyorum hiç laf eden yok hatta bugün giydim.İçin rahat giy bırak sen onları.
  • bu ne olum.... pembe giyen canılya erkek mi denir geçen büyük bir teknoloji mağazasından lcd temizleme kiti aldım fiber bez pembe çıktı iyi mi... geçen arkadaş pc nin yanında gördü aynen tepki bu "bu ne lan karı rengi bezin burda ne işi var" rezil oldum....... boşver git iade et yeşil ya da ne bileyim mavi,gri beyaz siyah bir ton al..erkek adama bu renkler yakışır.. sarı ve pembe ib-s-nemsi (s yi kaldır ) görüntü arz ediyor (şahsi düşüncem)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi khanstern -- 2 Haziran 2012; 19:43:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: NomadCRY

Giy yahu ne olacak. 4 tane pembe tisortum var kimsenin de birsey dedigi yok.Tabi ustunde nasil duracak o onemli.

Yok kiz rengiymis falan alakasi yok isteyen istedigini giyer kendine yakistigi surece.

Pembe tisort giyen gozumde erkek degildir diyenler var ya ne diyeyim bilmiyorum. Odunlugun bu kadari.

hocam bizim toplumumuzda ayrımcılık var.daha çocuklarımız doğmadan kızsa pembe erkekse mavi tulum giydiriyoruz.Yani bizim toplumumuzun kafa yapısı farklı ben daha görmedim bir erkek bebeğe pembe tulum giydirdiklerini.Lafın kısası pembe bizim toplumda hor görülüyor yani sokakta giderken 40 yaş üstü mal mal bakar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi netten^ -- 2 Haziran 2012; 19:44:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Photography

quote:

Ne kadar verdin buna?

40 Tl.

yaş 21

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rengi tonu çok güzel.Böyle bisey bulsam anında alırım.Yaz için ideal

• dostum çok ciddiyim ben bayıldım buna. yer sakarya bana göndersene.. yazık olmasın...
  • pembe insanın kendi kendisini yönetmesidir.
  • Giymiyorsan bana ver yazın iyi gidiyorlar benimde 2 tane var 1 tane daha almayı düşünüyorum
  • çekilişe katılmak istemiyorum
  • Git lan buradan.
  • haftada 1 giyiyorum ben lacoste desensiz pembe olanı var hayatımda pembe giydigim tek şey oldu ama memnunum yaş 20 boy 1.90 kilo 98 ve sakallıyım :D
  •  PEMBE TİŞORT ALDİM GİYMİYECEM HERHALDE [SS GELDİ]
  • Giymeyeceksen bana yollayabilirsin.
  • rengi sorun değil de şekli hoşuma gitmedi. normal bisiklet yaka t-shirt alsaydın keşke
  • Hayatta pembe giymem.Önceki sayfada bir arkadaş demiş,dolabım hep siyah diye,benim de aynı şekilde sadece arada bir değişiklik olsun diye lacivert alıyorum.Bir de yanlış anlaşılmasın ama pembe giyen tüm tanıdığım insanlar aşırı şekilde kendini beğenmiş oluyorlar.Giymeme sebebim kız rengi muhabbeti değil,tamamen itici bir renk kanımca.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.