Şimdi Ara

Silinebilir bu konu malum firma kapandi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.714
Cevap
38
Favori
104.183
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tasıma islemi hala surec devam ediyor pelicell yetkili kisiyle gorustum alt yapınızda enerji kesintisi var turktelekom onu cozmeye calsııyor cozdukleri gibide tasıma islemi yapılacaktır bakalım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende başvurayım bakalım

• Sitedeki whatsapp butonuna tıklayınca bu çıkıyor.
    Firma çok çok yeni galiba
    Silinebilir bu konu malum firma kapandi

• 2ekmek1sut kullanıcısına yanıt

Hocam bende sorun cıkmadı hayret

• An itibariyle aradım.mesai saatleri dışındalarmış.
    Memur gibiler mâşallah.
    Arıza çıkıncada aynı olaylar dönebilir.
    Sıkıntılı bir durum

• 7-8 ay kullandım eski adresimde VDSL gelmemişken. Kurumsallıktan maalesef çok uzak. Belli başlı ayak yalayan müşterilerine çok üst derecede hızlar sunuyorlar gelip burada paylaşsınlar reklam olsun diye. Onun dışındaki müşterilere verdikleri hizmet maalesef rezalet. Gün içinde bol bol kesinti, hız düşmesi yaşarsınız. Yüksek ping zaten garanti. Verdikleri hizmeti kötüleyenlere de bol bol sallamaları cabası. Kısaca, yaramaz. Uzak durun.

• keremimo kullanıcısına yanıt

8gundur bi tasıma islemi yapmadılar

• Buranın POP noktası neresidir acaba? İstanbul herhalde? AS numarasını da bulamadım hiçbir yerde, peering'leri falan nasıl belirsiz. Sadece bir tanıtım sitesinden oluşan, tamamen kapalı kutu bir firma şu an gözümde ama bu piyasada 2 yıl boyunca sunulan fiyat avantajı çok cezbedici.

• Silinebilir bu konu malum firma kapandi

Fi

Silinebilir bu konu malum firma kapandi

Fiyatlar biraz enteresan.. Hat sorgulamada 25Mbit çıktı Tahhütlümü seçmeli tahhütsüzmü? Tahhütlü 85TL Taahhütsüzz 65TL ne iş??

• Silinebilir bu konu malum firma kapandi

Gecisim oldugu gibi bu kampanya gecis yapmak istiyecem
    Xdsl sozlesmesini doldurdum 8mbps tahattutlu yazdım oraya kampanyalı olana gecis istiycm 20 tl bedava resmen 8mbps

• mehmet_alp M kullanıcısına yanıt

Super dedikleri paketler başka bir şey herhalde, hız seçenekleri de farklı gibi çünkü, ya da sitenin her yeri aynı güncellikte değil. Taahütlü Xdsl İnternet Paketleri (pelicell.com.tr) burada görüleceği üzere 65 TL 50 MBit taahhütlü VDSL / fiber paket.

• aFamous kullanıcısına yanıt

Herhalde acemi firma yeni acmıs olabilirler cunku dedigin gibi mesala 8mbps tahattutlu var bi 19.90 bide en altta 34.90 kafam karıstı ama ben 19.90 2. Sene tahattut veririm gerci 35 tlde olsa onada verebilirim .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zzfertatzz -- 2 Ocak 2022; 21:4:42 >

Birde netgalaksiyi araştır kardeşim

• Netgalaksi'ye başvurduğumda forumda adı sanı bile yoktu Netgalaksi'nin, başvuruyu sonuçlandırmadan bitti hizmet sürem. Belki şimdi daha iyilerdir ama müthiş bir fark da olmuş olacağını sanmıyorum açıkçası.

Netgalaksi 48 MBit'e kadar (ne zaman 2 kat hızı keseceğini de bilemiyoruz) interneti taahhütsüz 70 TL'ye veriyor. Pelicell 65 TL'ye 50 MBit'i 2 yıl taahhüt ediyor. Bu arada bildiğim kadarıyla ikisi de Esenyurt firması :) Hizmet standardı benzerdir mi demeliyiz acaba :)

2x alanlar öyle devam edecekmiş sorduğum kadarıyla cok nadir aksamalar dışında pek birşey olmuyor gece 12 ye kadar temsilci de var daha ne olsun

• Diridiri06 kullanıcısına yanıt

Hepsinde temsilci var bide hayırdır gecendede soyledim ne bu kadar övüyorsun netgalaksiyi neyse buraya cok yazma netgalaksiyi milletın kafası karısıyor burda tek Pelicell konusu vardır

• Bugun gecisim oldu 20 tllık pakete hızları aksam paylasırım

• Hadi hayırlısı bakalım

• pelicell whatsapp ve mh si çok zayif...netgalaksiye kıyasla bence daha da zayıf..whatsapp tan soru sordum 4-5 saat sonra anca dönebildi..abone olacağım telefonla beni arayın dedim haftalar geçti arayan yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pineloop -- 3 Ocak 2022; 20:43:19 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.