Şimdi Ara

Silinebilir bu konu malum firma kapandi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.714
Cevap
38
Favori
104.173
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bu konuyu yeni açıyorum Pelicell nasıl bir sirket kullanan varmı bilgi amaçlı acıyorum bu konuyu tahattutlu paketleri cok uygun kullanan varsa cevaplayabilirmi ?

pelicell.com.tr
    Pelicell
    https://pelicell.com.tr
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Bu kadar saçmalanmaz artık yahu.

İşi gücü bırakmışsın kötüleme yapmak için buralarda geziyorsun. Konuya girip neler olmuş diye bakıyoruz ve sürekli senin saçmalamalarını okumak zorunda kalıyoruz. Tamam anladık, Pelicell çok kötü pis kaka tamam mı? Hadi git ötede oyna artık cidden sıktın artık.

Aman diyeyim bu firmaya geçmeyesin. Aylarca süründürdüler, sürekli internet kesildi, hız düştü muhatap bulamadım. 3-5mbs hız verip 250mbs ücreti talep ettiler. 7-8 tane internet firması kullandım. Açık ara en kötüsü buydu. Firmanın Google yorumlarına da bakabilirsin. Bu firmada aldığım hız testlerini de forumda paylaşmıştım.

Yalan, dolan, entrika, macera ne ararsan bu firmada. Hayatına heyecan katmak, küfür edip rahatlamak istiyorsan bu firmaya geç. Yoksa uzak dur.

Benden uyarması. Sonra benim gibi gelip buralarda ağlarsın. Aman diyeyim bulaşma.

Al konumda burda. Bakmak istersen. Selamlar...

https://forum.donanimhaber.com/pelicell-pismanliktir-rezilliktir--154574517

size kimse zorla sattırmadı bu internet tarifelerini ve ayrıca yine kimse size bu tarifeleri sozlesmelı ve taahutlu zorla yaptırın demedı..siz kampanya yaptık dedınız , 2 yıl taahutlu ve fıyatlar degısmeyecek dedınız bende ısıme geldı abone oldum...ama sımdı dıyorsunuz kı malıyetler , zam geldı falan...taahutu bozuyorum zam yapacagım dıyorsunuz...ben bunu yapsaydım o maddelerde tarafıma cezayı basıp alacaktınız fazla ucretı....ama sız yapınca ne guzel hıcbır yaptırım yok...ıster kalın ıster gıdın dıyorsunuz...elbette yasal haklarımı sonuna kadar kullanacagım..buda benım en dogal hakkım...

sıtenızde 12 aylık taahutlu paketlerınız var..yarın bırgun abone olanlarada taahut ortasında yıne zam geldı taahutlu ama zam yapacagız mı dıyeceksınız tekrar? su an bızım basımıza gelen de buda ondan soruyorum

btk nın umrunda değil hiç bir sey olmayacağini biliyorlar ondan böyle rahatlar tabi
    biz dedik sanki 19tl ye internet verin diye
    sozlesmede yaziyormusda zarar ediyorlarmiş
    bizene
    taahüt ne demek onu bi ogrenin
    gecmeyi dusunenlerde iyi dusunun 12 ay kafam rahat olur gibi bi durum yok
    2 ay sonra zarar ediyoruz diye iteleyebilirler faturaları
    65 yapınca, comnet e geçtim..çok şükür şimdilik çok iyi.. ayrıca bu zamdan sonra cimere de şikayet ettim..herkes öyle kampanya yapıp sonra da afedersiniz zam geldi bende yapıyorum diyemez dememeli..ha cimerin birşey yapacağını sanmıyorum ama olsun kuyuya taş atmak lazım..kimse zorla 2 yıl taahhütlü internet sat demedi...
    Adamlar tatil yapıyor ne güzel 5 gündür internet yok biz müşteri olarak burada şikayet ediyoruz konuya gelen giden sorunun devam ettiğini yazıyor 5 gündür ne gelişmelerle ile ilgili bir bilgilendirme var nede çözüm resmen kadere bıraktılar işi şikayet etsek bile hiç oralı olmuyorlar neden denetleyen olmadığı için keyifler tıkırında adamların ne güzel iş be sorun olursa kafadan salla bir tarih sonra en azami şu zamana kadar çözeceğiz de müşteri inanmaz ise de tahahüt olduğu için eli kolu bağlı zaten istese de ceza ödemeden gidemez ne güzel iş firma hiç bir yaptırıma uğramadan 1 hafta kafasına göre internet hizmeti vermeyip müşterisi olan herkesi mağdur ediyor üstüne de cezada almıyorlar şimdi anlaşılıyor neden bakkal gibi tırt adlarla bu gibi firmaların türemelerinin sebebi
  • Dene bize de referans olursun uygun fiyatlı denemek lazım.

• NitroNos kullanıcısına yanıt

Tasıma talebinde bulundum 1 hafta oldu ses seda yok simdilik bakalım

• zzfertatzz Z kullanıcısına yanıt
    Gelişmelerden haberdar ederseniz hocam ona göre geçiş yaparız.
  • NitroNos kullanıcısına yanıt

Tm hocam

Sordunuz mu, neden ses yok? İletişim imkanları var mı?

• aFamous kullanıcısına yanıt

Sordum islemde soylendı musteri hizmetleri hizmetleri var ama gun ici 08 den 18.30 kadar hizmet veriyorlar sonrası yok bugunlerde gecisim tamamlanır bunlar gecis islemine ellemiyor bence turktelekom il mudurlugu yapıyor o islemi

• Geçiş yaptırdığınız ISS de önemli, genelde onların onayı uzun sürüyor. Nereden geçiyordunuz siz? Maalesef @TBTNET'in fiyatları beklenenden çok fazla artırması sonucu buraya geçmeyi planlıyorum ben de. 65 liraya 2 yıl taahhüt veririm 50 MBit internet, kafam rahat. Gelişmeler düzgün olursa tabi. İstanbul Metro'sunda da reklamı dönen bir firmaydı galiba burası. Büyük maharet beklemiyorum aslında iş görsün yeterli, bütün görece küçük ISS'lerde kopmalar yavaşlamalar yaşanıyor zaten. TBTNET'ten de sadece fiyat doğrultusunda memnundum, asla ama asla 85 liralık bir hizmet sunmuyorlar, yoksa kendileriyle devam ederdim şahsen.

• nopanick kullanıcısına yanıt

Valla ben sikayeti belirttim suan bisi yapmadılar bende uzerine dusmedim adsl geciyorum diye 8mbps full limitsiz baglayacam eve aylık 35mbps en fazla kullandıgım 150 gb 4 aydır kullanıyorum tbtneti en fazla 150 kullanmısım onun icin adslde benim mahallede bos oldugu icin onda sorun yaşamayacağım

• Pelicele gececegim diye hic ustune dusmedim hattım suan vdslde adsl gececegimden uzerine dusmedim hem operator degiscm hem adsl geçeceğim

Fazla bir kullanım yoksa dediğiniz mantıklı aslında hayırlısı olsun ben şuana kadar bir sorunla karşılaşmadım inşallah bundan sonrada karşılaşmam.

• Ayın 21 inde baslatmısım butun evraklar 20 sınde yollamıstım ama 21 islem yapmıslar onun icin yarın 1 hafta oluyor gecisim saglanır diye tahmın ediyorum oda olmadı en gec cumaya kadar pelicele gecmis olurum gecersemde gelismelerden haber ederim forumda herhalde pelicel kullanan yok kimse cevapta vermiyor
  • @zzfertatzz sizin VDSL'den ADSL'e geçiş işleminiz de zamanı artırabilir, port değişimi olacak. Keşke VDSL'e geçen bir arkadaş olsaydı deneyimlerini paylaşabilecek. Zor tutuyorum kendimi denemek için zira 65 çok OK ama gerçekten 85 TL'yi hakeden bir hizmet yok TBTNET'te asla. GIBIR da yaptı, 80 yaptı yani en fazla. Comnet halen 69.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.