Şimdi Ara

Silinebilir bu konu malum firma kapandi (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.714
Cevap
38
Favori
104.181
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

iptv varsa hocam test edermisin donma oluyo mu?

• pineloop P kullanıcısına yanıt

Netgalaksi telefon ile arayınca hemen açıyor telefonu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu statüdeki servis sağlayıcılardan nasıl bir müşteri hizmetleri beklendiğini de pek anlayamıyorum ben. MH'ye ulaşsan ne olacak bu tip firmalarda, zaten konu ya merkezidir ve herkes farkındadır ve bir şekilde giderilmeye çalışılıyordur ya da firma bağımsız TT kaynaklıdır. İki türlü de sadece sizi dinleyip gazınızı alan kişiler çıkıyor sadece karşınıza. Nasıl bir hizmet verildiğine odaklanmak gerekiyor bence. 1 yılı geçti TBTNET kullanıyorum, yıl içerisinde pek çok kez büyük çaplı kesintiler oldu. Firmanın aktif bir kullanıcısı da var forumda ama bu kadar sosyal baskı karşısında bile değişen neredeyse hiçbir şey olmadı, 2 gün süren kesinti yaşandığı oldu. Esas olan keşke aktif forum kullanıcıları olsa, en büyük destek o olur, MH hikaye. En önemlisi de MH'ye pek ihtiyaç duyulmayan bir hizmet sağlanması tabi.

Siz arayın onlar yogun

İptv yok ama dns olarak turltelekomunku kullanıyor

• Diridiri06 kullanıcısına yanıt

pelicell için yazdım ilgilenmediklerini ..netgalaksi peliye göre daha iyi dedim zaten

• zzfertatzz Z kullanıcısına yanıt

dns den kastınız altyapı ise zaten tüm adsl/vdsl ler telekom omurgası kullanıyor..Farklkı bir alternatif yok mağesef..sorum 8mb nin yayın için yeterli olup olmayacağı hk idi ama sizde de yokmuş sanırsam..Peki online dizi kanallarını 1080p açıp donma durumunu gözlemlermisiniz?

• Silinebilir bu konu malum firma kapandi
    Silinebilir bu konu malum firma kapandi

Suan vdsl portundayım yarın buyuk ihtimal adsl gecirecekler adsl gectigimdede tekrardan size test sonucu paylasırım
    Dns olarakta suan tt dns kullanıyor yarın adslde kendi dns gecirebilirler bakalım yarın olsun hayır olsun

• Suan servis saglayıcısıda tt yazıyor buda tt dns kullandıgı icin olabilir yarın adslde degisiklik olur diye tahmin ediyorum

• genelde problem iss den ziyade telekomdan kaynaklandığından mh nin vazifesi problemi telekoma iletmekten ibaret zaten..çünkü telekom diyorki sen bizim müşterimiz değilsin söyle iss ne o bana problemi iletsin..

mh den beklediğim aklıma bir soru takıldığında misal 10 gün ödemeyi geciktirsem benden açma kapama parası alıyormusunuz gibi sorulara yanıt bulup aydınlanmak..pelicell in mh leri sınıfta kalıyor bence..tbtnet te öyle...üye kazanmaktan ziyade üye kaybetmeye odaklılar..kendilerine gönderdiğim sözleşme evraklarını gönderecez deyip aylarca oyalan bir firma tbt

• Silinebilir bu konu malum firma kapandi

Kullandıgım data

vdsl olsanız hızınız 35 ve üzeri olur zaten.. muhtamelen adsl desiniz modem ayarlarına girip oradan adsl mi vdsl mi öğrenebilirsiniz..

hızınız 7,7 olduğundan dizi takibini yapabilirseniz memnun olurum..şayet dns nin telekom olup olmamasının bir espirisi yok..önemli olan 7.7mb hız ile akıcı 1080p video yayını izlenebiliyormu ğrenmek

Bence sorun olmaz yeterli gelir

• Aklınıza takılan soru varmı varsa lutfen soyleyin ben yaparım

vdsl olduğunu nereden anladınız..ekranda öyle bir bilgi yok

bahsettiğim gibi online dizi izleme sitelerinin birine girip 1080p olarak akıcı izlenip izlenmediğini test edermisiniz?

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.