Şimdi Ara

Pegem Akademi KPSS kitapları iyimidir.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
8
Cevap
0
Favori
31.316
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Lisans Kpss için Pegemin vatandaşlık ve denemelerini almayı düşünüyorum arkadaşlar daha önce hiç karşılamaşmadım bu yayınla çözen var mı, iyi midir? hatalı cevaplar ve soru tekrarları olmasın istiyorum.

Başka yayın önerecek arkadaşlar yargı yayınları favorimdir ama yargıdan çok soru çözdüm birazda farklı arayışlar içindeyim.

• Yarı,Pegem ve Murat pegemin özellikle Türkçesi zor ve on numara her kitabı iyi kesinlikle tavsiye ederim konu anlatımında muratında kitabı iyi ama çözümlü sorularda yargı ve pegem en iyisi hiç düşünmeden al
  • hocam kpss de yüksek puan almak istiyorsan kesinlikle kitap seçmemelisin ne bulursan çözmen lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: elmariacci

hocam kpss de yüksek puan almak istiyorsan kesinlikle kitap seçmemelisin ne bulursan çözmen lazım.

Evet hocam katılıyorum görüşlerinize o yüzden farklı yayınlar arayış içindeyim ama bazı kitaplar oluyorki cevap anahtarları yanlışlarla dolu, soru tekrarları bir sürü resmen hatalı basım oluyor bu yüzden yayınevini sorayım dedim.

Bugün elime geldi pegem yayınları anayasa soru bankası kitap güzel. Özellikle çözüm açıklamaları çok iyi şıktaki yazanı detaylı olarak açıklıyor ek bilgi veriyor ara ara. Diğer kitaplarda mesela şık C ise çözümüne bakıyosun çözümde bu sorunun cevabı C şıkkıdır diyor ee ne anladım ben bu çözümden? kiminle dalga geçiyosunuz? ama bu kitap değil kısacası tavsiye ederim :)

• quote:

Orijinalden alıntı: avenged

quote:

Orijinalden alıntı: elmariacci

hocam kpss de yüksek puan almak istiyorsan kesinlikle kitap seçmemelisin ne bulursan çözmen lazım.

Evet hocam katılıyorum görüşlerinize o yüzden farklı yayınlar arayış içindeyim ama bazı kitaplar oluyorki cevap anahtarları yanlışlarla dolu, soru tekrarları bir sürü resmen hatalı basım oluyor bu yüzden yayınevini sorayım dedim.

Bugün elime geldi pegem yayınları anayasa soru bankası kitap güzel. Özellikle çözüm açıklamaları çok iyi şıktaki yazanı detaylı olarak açıklıyor ek bilgi veriyor ara ara. Diğer kitaplarda mesela şık C ise çözümüne bakıyosun çözümde bu sorunun cevabı C şıkkıdır diyor ee ne anladım ben bu çözümden? kiminle dalga geçiyosunuz? ama bu kitap değil kısacası tavsiye ederim :)

Hocam o tipte yayın çok insanlarla dalga geçiyor.Hayır cevap C diye bir açıklama yazıyorsun bari çözümlü soru bankası deme

• pegemin dediğine göre 2012 de mi 2013 de mi ne 84 benzer soru cıkarmışlar sınavda.
    ayriyetten gk gy konu anlatımı var . süper ötesi. anlatımı cok iyi.
    soru bankası- 5000 soru- 10 lu denemesi felan da var pegemin.. ve sitesinde gayet uygun kampanyalar oluyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: spidermanisokanorumcek

pegemin dediğine göre 2012 de mi 2013 de mi ne 84 benzer soru cıkarmışlar sınavda.
    ayriyetten gk gy konu anlatımı var . süper ötesi. anlatımı cok iyi.
    soru bankası- 5000 soru- 10 lu denemesi felan da var pegemin.. ve sitesinde gayet uygun kampanyalar oluyor

5000 soru bankasını önermem içinde çok hatalı soru vardı düzelttilerse bilemem
  • Arkadaşlar Bende Kocaelide Pegem Dersanesine Yazılmayı Düşünüyorum Dersanenin Etkisi Çok Fazla Değil Ama Bir Düzene Sokuyor Dershanesi Hakkında Bilgisi Olan Varsa Bilgilerini Paylaşabilir Mi? Birde Benimde Merak Ettiğim Konu Kitapları Nasıl Çoğu Yerde Hatalarla İlgili Şikayetler Okudum Ne Düşünüyorsunuz?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.