Şimdi Ara

PEGASUS KART ALANA TEK YÖN BİLET BEDAVA (YURT DIŞI VE YURT İÇİ) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
62
Cevap
0
Favori
8.196
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kartımda biriken puanları 3 gündür kullanamıyorum. çağrı merkezi on kere aradı beni ama yok maalesef. borcunu öder ödemez kapatıyorum bu lanet kartı.
  • bu kartı kullananlar varmı bana telefon açtılar istermisiniz dediler evet dedim isterim ama şifre girip kullanmazsam ücret ödemem dimi dedim evet dediler bana kartı yolladılar sonra ücreti var dediler bende şifre almadım duruyor öyle şimdi extre geldi 90 tl yıllık ücret diye !!! bunu ödemem gerekiyormu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: GitarxtanbuL

bu kartı kullananlar varmı bana telefon açtılar istermisiniz dediler evet dedim isterim ama şifre girip kullanmazsam ücret ödemem dimi dedim evet dediler bana kartı yolladılar sonra ücreti var dediler bende şifre almadım duruyor öyle şimdi extre geldi 90 tl yıllık ücret diye !!! bunu ödemem gerekiyormu ?

sakın ödeme arkadaşım...ara müşteri hizmetlerini.de ki, o kadar yargıtay danıştay kararı var, bu kart ücretinin haksız olduğuna dair...kartımı iptal edin o zaman de...baktın blöfünü yemiyorlar, öde..uçak bileti hakkını kullan,sonra da iptal ettir o lanet kartı.
  • quote:

bu kartı kullananlar varmı bana telefon açtılar istermisiniz dediler evet dedim isterim ama şifre girip kullanmazsam ücret ödemem dimi dedim evet dediler bana kartı yolladılar sonra ücreti var dediler bende şifre almadım duruyor öyle şimdi extre geldi 90 tl yıllık ücret diye !!! bunu ödemem gerekiyormu ?

kullanmadiginiz icin hic tuketici hakem heyeti ile ugrasmaya gerek yok, firmayi arayip durumu anlatin hem kartin hem ekstrenin iptalini isteyin.

Ayrica size verilen bilgi hatali, konusma kaydinin dinlenmesini de talep edebilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

aynı kartı kullanıyorum her yıl ücret yansıtırlar anında arar iptal ettiririm hiç sorun çıkartmazlar şifrenizi alıp biletinizi kullanmayı ihmal etmeyin bu arada
  • quote:

Orijinalden alıntı: isok

quote:

aynı kartı kullanıyorum her yıl ücret yansıtırlar anında arar iptal ettiririm hiç sorun çıkartmazlar şifrenizi alıp biletinizi kullanmayı ihmal etmeyin bu arada

tam olarak nasıl yaptığınızı anlatırmısınız ?

• 444lü numarayı arayın aidatı iade etmenizi istiyorum deyin.
  • Bu yil iade etmiyolar 20 TL puan veriyorlar en kotu ihtimal kapatiyolar ve o sekilde iade ediyorlar

• quote:

Orijinalden alıntı: Ekara7Tepe

Bu yil iade etmiyolar 20 TL puan veriyorlar en kotu ihtimal kapatiyolar ve o sekilde iade ediyorlar

Bende bu yil aldım biletimi kullandım hemen ilk ekstrede 75 tl kart bedeli istediler bende aradım kabul etmiyorum dedim vermezseniz kapatırım dedim ama su an kapatırsam birde kampanya detaylarında Kasım'dan önce kapatırsam bilet bedeli olarak 75 tl cayma bedeli var dediler size 20 tl puan verelim dediler bende 150 tl zarara girmemek için onu kabul ettim kasimda kampanya süresi bitince kapatılan lanet karti

• hala gecerlimibu kampanya ??
  • quote:

Orijinalden alıntı: isok

444lü numarayı arayın aidatı iade etmenizi istiyorum deyin.

yirmi lira verelim hediye size dediler kabul etmedim o zaman ödenek zorundasınız dediler dedim tüketici haklarına giderim hiç kullanmadım. Ilk defa telefondan Kart kapattılar direk kapatalım o zaman ücret te iptal olur dediler tamam dedim onaylıyorum kartı kapattılar ücrette iptal oldu

• Pegasus kart sahibiyim..Bir sonraki bileti puanlar ile alayım dedim ama puanları kullanamıyorum..Parola kısımına veri girilemiyor ?
  • Böyle gerzek bir firma yok heralde.
    Pegasus Plus üyesiyim ama plus üyeliğim ile başkası adına rezervayon yaptıramıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: TuVNeRa

Böyle gerzek bir firma yok heralde.
    Pegasus Plus üyesiyim ama plus üyeliğim ile başkası adına rezervayon yaptıramıyorum

kardeş alınıyor ben 2 kişiye almıstım mh yi ara, bir de ilk ekstre de 90 lira kart bedeli geliyor
  • quote:

bir hata olmalı ben işyerinde çok arkadaşa (hatta bu kurban bayramı için) kendi üyeliğimden uçak bileti aldım...
  • Şikayetvar sitesinden ve MH den sonuç alamadım..Bakalım geri dönüş yapılacak mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: seyffullah

quote:

kardeş alınıyor ben 2 kişiye almıstım mh yi ara, bir de ilk ekstre de 90 lira kart bedeli geliyor

Benimkisi kart değil web üyeliği
  • quote:

aynı şekilde kendi hesabımdan abime bilet alamadım
  • başvurup bu hakkımızı kullandıktan ne zaman sonra kartı kapattırabiliyoruz en yakın arkadaşlar?
  • dikkat:

hsbc pegasus kredi kartımdan 90 TL KART AİDATI ALDILAR!!!

merak etmeyin bedava uçak biletinin parasını 90 TL ile geri alıyorlar

uçuş puanlar pegasus web plus üyeliğine geçmiyor

berbat bir şey şu hsbc pegasus kart ve pegasus
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.