Şimdi Ara

Pegasus - Avrupa, Balkanlar ve Ukrayna 1€+Vergi - 150.000 Koltuk (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
0
Favori
6.675
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hiç ilgimi çekmeyen bir kampanya..9 TL Euro kuruyla..pandemiyle..gidene bol şans..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jestercat

Bu ne şimdi
    Başlığı okuyunca sevindim. Şunu görünce yıkıldım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Almanya için 1 € luk biletlerin son hali 469lira yapiyor (İstanbul hamburg gitgel ). Daha ucuzu yok değil mi?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar kasımda İstanbul köln yapacam acaba şimdiden alsam değiştirme ve iptal etme imkanım var mı tarih değiştirme de olur

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-F95E650A3

Arkadaşlar kasımda İstanbul köln yapacam acaba şimdiden alsam değiştirme ve iptal etme imkanım var mı tarih değiştirme de olur
    Busines flex var 493 tl bunda ücretsiz değişiklik ve iade hakkı var onu alsam tam ücret iadesi veya tarih değişikliği yapabilir miyim

• 18 Şubat Paris git 175 TL / 23 Şubat Brüksel dön 15 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theabir -- 22 Eylül 2020; 13:12:53 >
  • Sokakta sigara içmek, ispanyada yaskalanmıştı... bence yaza kadar risk almayın.

• bırak vergileri, bilet bedava olsa bile alınmaz ve gidilmez , avro olmuş 9 tl, kışa kadar da 10 tl olursa şaşırma..
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RustyCohle -- 9 Ocak 2021; 11:8:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sonfırsatbukucu

arkadaşlar uyguna alan varsa ne aldigini yazabilir mi
    26 Kasım 4 aralık arası 323 TL ye aldım. bagaj hakkıyla 470 oldu. içki sigara getirmeden olmaz :D

12 18 kasım a da aynı fiyata vardı ama içindeyken güncellenip sayfadan attı, sonra baktım fiyat yükselmişti
  • theabir kullanıcısına yanıt
    Hocam nerden nereye bilgi verebilir misin?

• Çok güldüm ya 😆😆😆

• vanbad kullanıcısına yanıt
    Sabiha hocam gidiş geliş yazdım şubat tarihleri en son boştu yine belirttğim şekilde

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-F95E650A3

Busines flex var 493 tl bunda ücretsiz değişiklik ve iade hakkı var onu alsam tam ücret iadesi veya tarih değişikliği yapabilir miyim

Alıntıları Göster
    ???

• Paket içinde tam ücret iadesi var uçuştan belli bir saat öncesine kadar tam ücret iadesi alabiliyorsunuz. Tarih değişikliğini bilmiyorum ama tarih değişikliğinde zaten çok para almıyorlar

• 1 euro + kdv olsa ne olacak, 300tl'nin 10 tl'si bilet 290 tl'si vergi mi yani?
    Böyle saçma şey olabilir mi?
  • SPAWN-TheUndead kullanıcısına yanıt
    Havaalanlarının aldığı parayı ekliyorlarmış sanırım, öyle diyorlar ne kadar doğru bilemiyorum

• SPAWN-TheUndead kullanıcısına yanıt
    Tüm dünyada o şekilde malesef. Mesela Almanyadaki farki iki havaalaninin vergileri bile farkli.

• Burak_Clk kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle hocam, mesela havaalanlarinda kaba tabirler uçak basti parasi var. O uçaakbasti parasini yolcu sayisina bölüp biletlere ekliyorlar.

• O zaman 1 euro + kdv değil. 1 euro + masraflar + kdv. :D
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.