Şimdi Ara

Pegasus 1 bilet alana 1 bilet bedava (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
309
Cevap
22
Favori
17.048
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • super eko olayi sikinti cikarmaz umarim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: BLUESTREAM

Arkadaşlar şartları okudum. Bir ihtimal yine sorayım dedim. Acaba bileti aerobilet gibi bir siteden alırsak kod gelir mi?
    şartları okudum ama... ? hangi şartları... ? mesela daha ilk cümle >

Kampanya Kuralları:

14-17 Haziran tarihleri arasında flypgs.com veya Pegasus mobil uygulamasından...

hey maşallah
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marrusia

Normal zamanda bilet mesela 363 simdi 567 yurtdisi mesela bedava biletinde acikcasi parasini zaten aliyor
    pegasus = kumarhane işletmesi
    devamlı kasa kazanır hocam, ister 1+1 kampanyası olsun, ister %50 + %150 kampanyası olsun... adamlar bir şekilde fixliyor fiyatları
  • Pegasus sevmeyeceği eşşeğe havuç vermez arkadaşlar.Yıllardır bütün kampanyaları anlamsız.rynair i istanbul ankara,antalya ya soksunlar ucuz bilet meymiş o zaman görürüz.Fiyatları katlayıp kampanyanın içine yerleştirmiş Ali çakalı.
  • Hayır olan, bu dönem mecbur bilet almak zorunda olana oldu. Yaz tatili için bilet alacam, hafta içine bıraksam düşer mi diyecem ama düşük ihtimal. Geçen sene de böyle çok yüksek diye bekledim almadım, sonra daha pahalı almak zorunda kaldım. Yine aynısı olur şimdi alayım en azından fazla ödemenin bir karşılığı olur diyorum, aşağı tükürsen sakal yukarı tükürsen bıyık misali, veya iki ucu b.klu değnek misali bir durum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba

Tüm maddeleri tekrar tekrar okudum, önceki yıllardaki aynı kampanya şartları ile şimdiki arasında farklar var. Örneğin daha öncelerde sadece yurtdışı çıkışlı biletlerden bedava bilet kazanılabiliyordu şimdi ise öyle bir kriter yok.

Bununla birlikte web sitesindeki kampanya şartları da kendi arasında çelişiyor. Örneğin bir yerde "...Bedava biletlere ilişkin şifreler münferit kullanım amaçlıdır, kar amacı güdülerek topluca ya da tek tek devredilmesi, kullanılması, satılması, paylaşılması durumunda şifreler iptal edilerek ilgililer hakkında yasal işlem başlatılacaktır...." şeklinde yazarken aynı sayfanın altlarında "...Hayır, şifreler kişiye özel değildir. Herhangi bir kişi şifreyi kullanarak biletleme yapabilir..." şeklinde açıklama yapmışlar.

Forumda da herkes farklı birşeyler söylemiş, ortalık karışmış :) 5 adet yurtdışı bileti alacağım için nolur nolmaz diye Pegasus Çağrı Merkezini aradım. Görüştüğüm arkadaş da bazı soruların cevaplarında tereddütte kalınca ısrarımla telefonu doğrudan yetkili birisine aktardı ve yetkili ile de görüştüm. Faydalı olur diye sorularımı ve yetkilinin verdiği cevapları paylaşıyorum:

Süper EKO paketten alınan biletlerden bedava bilet kazanılıyor mu?
    Satın alınan bilet için herhangi bir özel durum yok ister Avantaj paketinden alın ister Süper EKO, her durumda hediye bilet kazanılacaktır. (Hatta bu cevabı aldıktan sonra "Forumlarda, "sonradan bu konuda insanları zarara uğratırsanız Hakem Heyeti şikayetleri oluşturulacağının" konuşulduğundan bahsettim.)

Kendi kartımdan aynı PNR içinde 4 yolcu için bilet alınca kazanılacak 4 bedava bilet kodunu da ben kullanabiliyor muyum?
    Evet, yolcuların kim olduğu önemli değil yolcu sayısı kadar bedava bilet kodu mail adresinize gönderilecektir.

Yurtdışından Türkiyeye geliş için alınan biletlerden bedava bilet kazanılıyor mu?
    Evet geçen yıllardaki kampanyada sadece yurtdışı çıkışlı biletlerde kazanılıyordu, şimdiki kampanyada böyle bir kriter bulunmuyor.

Bedava biletleri yurtdışından Türkiyeye geliş için de kullanabilir miyim?
    Evet, bedava biletler yurtdışı çıkış yada yurtdışından ülkeye dönüş için kullanılabiliyor.

Bilet aldım ama uçuşumu gerçekleştiremedim bedava biletim geçerli kalmaya devam eder mi?
    İptal ya da kampanya kapsamında olmayan bir tarihe değişiklik yapılırsa bedava biletler kullanılamaz. Ancak herhangi bir sebeple uçuş kaçırılır ise bedava bilet hakları aynen devam eder.

Burada kayıtlı kalsın diye not ediyorum:
    Pegasus Çağrı Merkezi ile görüşme 17.06.2018 - Saat 17:00'de cep telefonum üzerinden yapıldı. İlk görüşülen temsilci ismi Kürşat Bey, kendisi tereddütte kaldığından telefonu yetkilisine aktardı ve görüşme yetkili ile devam etti.

• Biletleri gidiş dönüş alınca 2 bilet veriyor mu? Yoksa gidişi de dönüşü de ayrı mı almam gerekiyor,4 kişi için de bilet alacağım ondan soruyorum.
  • FRKN_777 F kullanıcısına yanıt
    süper mesaj, teşekkürler

• 2 kişi gidil dönüş günübirlik 320 liraya aldım . Bazı biletlerde acayip bindirim var.

Gelsin 4 bilet . En kötü 300 lirası var zaten.

• nc.nc N kullanıcısına yanıt
    Nereden nereye?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kurbanda ukrayna bilet bakıyoduk. Fiyatlar aşırı yüksek ama bu 1+1 kampanyasıyla bir nebze olsun telafi etti.
    Kurbanda ukraynaya gidiş geliş 650 liraya aldık. Hediye gelen biletlerle de doğum günümde bide amsterdam yaparım 325 liraya gelmiş olur. Çok iyi değil ama fena da sayılmaz
  • Pegasus kampanya kurallarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Sonradan bedava biletleri kaldırmasınlar ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar hikaye ye şaka mı 2 ay sonrasına bilet bakıyorum Samsun’a gir gel 800 tl yazık ya fırsatçılar

• gencolar muhtemelen yazılmştr ama ben göremedm. şimdi bilet alıp gitmeynce de şifre geliyor di mi?
  • Acaba en ucuz hat ve tarih neresi. En ucuz 67 TL gibi duruyor genelde

• İstanbul Ankara arası 62 TL imiş

• 28 Ekim uçuş tarihi olarak dahil mi yoksa değil mi?

28 Ekime bilet almak istiyorum da hediye geliyor mu?

• MOU kullanıcısına yanıt
    Aşağıdaki madde ne kadar geçerli olacak bilemiyorum:

"...Bedava biletlere ilişkin şifreler münferit kullanım amaçlıdır, kar amacı güdülerek topluca ya da tek tek devredilmesi, kullanılması, satılması, paylaşılması durumunda şifreler iptal edilerek ilgililer hakkında yasal işlem başlatılacaktır..."

Ancak Sıkça Sorulan Sorular altındaki "...Bedava bilet şifrelerimi ilk biletlemedeki kişiler için kullanmak zorunluluğu var mı?..." sorusuna da "...Hayır, şifreler kişiye özel değildir. Herhangi bir kişi şifreyi kullanarak biletleme yapabilir..." şeklinde firmadan açıklama yapmışlar. Bu durumda Tugay abi Funda ablaya bilet satmışsa nolacak, nasıl ispatlanacak bilemedim. İspatlansa bile kendileri böyle bir açıklama yapmışken hangi kanunla yasal işlem başlatacaklar onu da bilemedim.
  • demirhaner61 D kullanıcısına yanıt
    Dahil

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.