Şimdi Ara

Pegasus 1 bilet alana 1 bilet bedava (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
309
Cevap
22
Favori
17.058
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: FRKN_777

Aşağıdaki madde ne kadar geçerli olacak bilemiyorum:

"...Bedava biletlere ilişkin şifreler münferit kullanım amaçlıdır, kar amacı güdülerek topluca ya da tek tek devredilmesi, kullanılması, satılması, paylaşılması durumunda şifreler iptal edilerek ilgililer hakkında yasal işlem başlatılacaktır..."

Ancak Sıkça Sorulan Sorular altındaki "...Bedava bilet şifrelerimi ilk biletlemedeki kişiler için kullanmak zorunluluğu var mı?..." sorusuna da "...Hayır, şifreler kişiye özel değildir. Herhangi bir kişi şifreyi kullanarak biletleme yapabilir..." şeklinde firmadan açıklama yapmışlar. Bu durumda Tugay abi Funda ablaya bilet satmışsa nolacak, nasıl ispatlanacak bilemedim. İspatlansa bile kendileri böyle bir açıklama yapmışken hangi kanunla yasal işlem başlatacaklar onu da bilemedim.
    Kâr amacı güdülerek satılmaması gerekir diyorlar. Yani bedava biletinizi anne babanıza eşinize verebilirsiniz eğer uçmayacaksanız, ama gelip de Donanımhaber'de "Pegasus bilet kodu 60 tl" diye satarsanız sorun yaşarsınız" diyor. Zaten uğraşacaklarından değil, uyarı olarak koymuşlar sadece. Büyük toplu alış satışlar olmadığı sürece bir sorun oluşmaz diye düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: nc.nc

2 kişi gidil dönüş günübirlik 320 liraya aldım . Bazı biletlerde acayip bindirim var.

Gelsin 4 bilet . En kötü 300 lirası var zaten.
    Hepsini tek seferde aldiysaniz muhtemelen 2 kod kazanirsiniz. Uyarilari tekrar gozden gecirin isterseniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bahsedilen aylarda fiyatlar şişmiş. en ucuz antalya-leipzig buldum 197tl. geri kalan biletler 285tl ve üstü. dönüşleri de minimum 285tl. düzgün bilet seçince 600-700 arasına çıkıyor biletler. 4 uçuş için belki değer ama fiyatları şişirdikleri için içime sinmedi. kışın ssm veya dubai gibi yerlerde takılanlar için kodlar işe yarar. gerçi geçen sene sharm gidiş uçuşları 150 liraya kadar düşmüştü...
  • Kodlar geldiği zaman satın alabilirim. İletişime geçiniz.
  • mag13 kullanıcısına yanıt
    Gidiş dönüş ayrı ayrı aldım

• Ukraynaya var mı veya kıbrıs
  • Seyid Battal Gazi S kullanıcısına yanıt
    bitti

17 haziran sondu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Biliyorum da belki kmpanya vardır
  • Yurtiçi kodu aldım fakat ''yurtdışı'' kodu satmak isteyen olursa yazabilir,özel numaramı da verebilirim.
  • yurtdısı kod alınık 4 adet :)
  • Kodlar geldi mi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • serdarq S kullanıcısına yanıt
    Temmuzda gelecek

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kodu gelen oldumu

• Daha kodlar gelmedi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gelmedi, heyecanla bekliyoruz
  • gelmedi bekliyoruz
  • Kodu kullanmayacak var ise talibim :)
  • Kodları gelen var mı?

Kullanmayacak olan varsa ücreti karşılığı alabilirim

• Arkadaşlar kodu gelen var mı ? benimki gelmedi bende mi bir sorun var yoksa kimseye mi gelmedi acaba ?
  • benim kod şimdi geldi arkadaşlar
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.