Şimdi Ara

Pegasus 1 bilet alana 1 bilet bedava (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
308
Cevap
22
Favori
17.060
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Pegasusu aradık Biletlerin EKO olarak alınması gerekiyor dedi. Şartlarda ise bedava biletler eko olarak alınmalı yazıyor. Zaten yurtdışına Süper eko ile gitmek mantıklı gelmemişti bagaj açısından ama Super eko alacaklar dikkat etsin. (pegasus un hattı dk da 1,5tl yazıyor bunada dikkat)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi STND -- 16 Haziran 2018; 22:0:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: STND

Pegasusu aradık Biletlerin EKO olarak alınması gerekiyor dedi. Şartlarda ise bedava biletler eko olarak alınmalı yazıyor. Zaten yurtdışına Süper eko ile gitmek mantıklı gelmemişti bagaj açısından ama Super eko alacaklar dikkat etsin. (pegasus un hattı dk da 1,5tl yazıyor bunada dikkat)
    Şartlarda öyle bir şey yazmıyorken mh nasıl böyle bir bilgi veriyor anlamak güç. Element uydurmuş gibi geldi bana

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Okumaniz mi yok anlamiyorum ki yada anlama probleminiz mi var?

Bedava bilet şifresi Eko bilet satın alımında kullanılabilir. Bunun dışına eklenecek ek hizmetler (koltuk, yemek, bagaj) ve paketler ayrıca ücretlendirilecektir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sertosman

Şartlarda öyle bir şey yazmıyorken mh nasıl böyle bir bilgi veriyor anlamak güç. Element uydurmuş gibi geldi bana

Alıntıları Göster
    Bedava bilet şifresi ile bilet düzenlemek için PNR’da tek yön uçuş bulunmalıdır. Gidiş-dönüş veya bağlantılı uçuş seçilerek ödeme aşamasına gelindiğinde şifre giriş kutusu görünmez.

Bedava bilet şifresi Eko bilet satın alımında kullanılabilir. Bunun dışına eklenecek ek hizmetler (koltuk, yemek, bagaj) ve paketler ayrıca ücretlendirilecektir.

şöyle bişey buldum yani elimizde 2 adet yurtdisi kodu varsa anca biri bedava digeri ise ücretli olması gerektigini anlıyorum yanılıyormuyum beyler?

• quote:

Orijinalden alıntı: Marrusia

Okumaniz mi yok anlamiyorum ki yada anlama probleminiz mi var?

Bedava bilet olarak eko bilet vereceğiz diyor, sizin aldığınız bilette eko olması şartı aranmıyor tüm biletler denmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Coca-Cola -- 16 Haziran 2018; 22:50:51 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tslee61

“Bedava bilet şifreleri münferit amaçlıdır.” cümlesinden bu şifreleri başkası kullanamaz anlamı çıkarmamız gerekiyor sanırım. Bunu denetlemeleri mümkün müdür sistemsel olarak bilmem ama daha önceden benzer bir kampanya olmuş, o kampanyadan yararlananların muhakkak bilgisi vardır.

Şundan soruyorum. Bizimkileri İstanbul’a yollayacağım, sadece gidiş olmak üzere. Şayet bedavalarını başka birisinin kullanma şansı varsa bu kampanyadan yararlanmak isterim. Diğer türlü kampanyanın bitişini bekleyip, salı günü bilet fiyatları normal haline gelince alacağım.
    Hayır, şifreler kişiye özel değildir. Herhangi bir kişi şifreyi kullanarak biletleme yapabilir.

diye yaziyor alttaki acıkla kısmında yani baskasına da alınabilinir...
  • quote:

Orijinalden alıntı: onurforever53

Bedava bilet şifresi ile bilet düzenlemek için PNR’da tek yön uçuş bulunmalıdır. Gidiş-dönüş veya bağlantılı uçuş seçilerek ödeme aşamasına gelindiğinde şifre giriş kutusu görünmez.

şöyle bişey buldum yani elimizde 2 adet yurtdisi kodu varsa anca biri bedava digeri ise ücretli olması gerektigini anlıyorum yanılıyormuyum beyler?

Alıntıları Göster
    Bedava alacağın biletleri ayrı ayrı alırsan iki kodu da kullanabilirsin

• Bedava bileti Kasım dan itibaren kullandırıyor o yüzden gidişi ekime almalı..pek kafama yatmadı

• %30 kampanya ile biletimi aldığım için bu kampanya kaçtı artık kod satın alıcaz şimdiden rez
  • quote:

Orijinalden alıntı: Coca-Cola

quote:

Orijinalden alıntı: Marrusia

Okumaniz mi yok anlamiyorum ki yada anlama probleminiz mi var?

Bedava bilet olarak eko bilet vereceğiz diyor, sizin aldığınız bilette eko olması şartı aranmıyor tüm biletler denmiş.

Alıntıları Göster
    Aynen benimde anladığım buydu. Eğer gerçekten böyle birşey varsa diye uyarayım dedim. Hayata bişeylere atarlanma sevdasıyla gelmiş gençler yüzünden insanın yardımlaşası gelmiyor.

• arkadaşlar 2 bileti bedavaya getirmek için ne yapmak lazım gidişi ayrı dönüşü ayrı alınca 2 biletmi hediye ediyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: yaço58

arkadaşlar 2 bileti bedavaya getirmek için ne yapmak lazım gidişi ayrı dönüşü ayrı alınca 2 biletmi hediye ediyor
    Aynen hocam.
  • Esnek bilet alsak sonra onu açık bilete çevirsek olur mu ki? Bir bilet alacağım ama tarih net değil, netleşene kadar da kampanya biter.

• STND kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle. Ben hepsini super eko olarak aldım, eğer bedava bilet vermezlerse direkt hakem heyetine başvururum şartlarda öyle bir şey yazmıyor diye. Arada 100-150 tl'ye yakın fark oluyor süper eko ve eko arasında.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar şartları okudum. Bir ihtimal yine sorayım dedim. Acaba bileti aerobilet gibi bir siteden alırsak kod gelir mi?

• BLUESTREAM kullanıcısına yanıt
    Hayır hocam. Pegasus'un sitesinden veya uygulamasından almak gerekiyor.

• arkadaslar alanlar süper eko olarak aldılar değilmi aksini yapan varmi??
  • Normal zamanda bilet mesela 363 simdi 567 yurtdisi mesela bedava biletinde acikcasi parasini zaten aliyor

• bu bilet ucretleri ne ya? dalga gecer gibi... lodraya bakayim dedim normalin 2 3 kati... 300 400 pounda tek bilet satiyor adamlar...
  • Evet. Birçok farklı şehire baktım. Fiyatlar sıradışı pahalı.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.