Şimdi Ara

PEAQ PTV 49F0-ITR 49' 124 Ekran Uydu Alıcılı Smart Android Full-HD LED TV

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.061
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Yıl olmuş 2022. Kim HD televizyon alıyor anlamadım.

• yazlığa,bekar evine,yaşlı insanlara,eve ikinci tv olarak.cevap vermeyecektim ama canım cevaplamak istedi nedense.

• berbatine kullanıcısına yanıt
    Fullhd yine iyi adamlar hd ready satıyor 15 sene öncemiydi hatırlamıyorum bile. Nerde elde kalan panel var hepsini sürdüler piyasaya. Afaki rakamlarla.

ben alırım çok mu farkı var senin evindeki tv den, sadece adı değişik sen de kanıyorsun 

• Tomcruise55555 T kullanıcısına yanıt

SONY KDL 42NX720 kullanıyorum. Bozulmadıkça, yerine SONY marka güncel bir televizyon alamadıkça değiştirmeyi düşünmüyorum.

Doğru söylüyorsun, bir çok 4K panelden benim televizyonum daha iyi, görüntü kalitesi, ses çıkış kalitesi vs.

Ama markası bile belli olmayan Full HD televziyona bu kadar para verilmez, bir de 124 ekranda piksel sayarsın.

Yukarıdaki arkadaşın dediği gibi, beklenti yoksa alınabilir fakat beklentisi olan birine tavsiyem, 108 ekran bilindik markalı, iyi panelli televizyon baksın.

aynen öyle, 4 k lı tv leri de gördük, çok takıntılı değilse yeter artar bile bu tv

philips 2021model tv var çamur gibi görüntüsü 2015 model sony tv nin görüntüsü çok daha net. ama yazılım konusunda güncel model almanızı öneririm.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Bu televizyonu kullanıyorum. 10 yıllık LG televizyon daha iyi görüntü veriyor. Bekar evine hayli hayli yeter tabi.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.