Şimdi Ara

Peaky Blinders (2013) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
534
Cevap
26
Favori
31.111
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gerek konusu gerekte oyuncu kadrosu çok iyiymiş hemen listeme aldım.. Olm bu dizi hakkında niye hiç konuşmuyonuz.. Daha yeni haberimiz oluyor.. Mobilde daha 2 sayfa olmuş. Yazık bize

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İyiki izlemişim. Türkiye'de neden tutulmadı anlamış değilim. Tom Hardy başkan için bile izlenir.
  • 2.sezonu bitirdim. Dizi epey kaliteli. Dönemin havası iyi yansıtılmış. Fena bir işleniş de yok, güzel dizi...

Thomas finalde yine dört ayak üstüne düştü. Bir şeyler olacağından adım gibi emindim ve Churchill imdadına yetişti. Campbell da saf dışı artık. Ölümü biraz kolay oldu sanki. Sabini'yi yeni sezonda kesin bitirir. Churchill'in "güzel işler yapacağız" mesajını iletmesini buna bağlıyorum. En nihayetinde orası Londra. Solomon'la uzun vadeli ilişki yürümez gibi geliyor. Dengesiz karakter zira... Michael gelecekte Thomas Shelby'nin yerini alacak. Buna kesin gözle bakıyorum. Arthur ise renkli bir kişilik. Kafası pek çalışmasa da ortamın eğlencesi.

Yeni sezonun en erken 2016'da gelmesi bekleniyor. Çekimler henüz 10 eylül'de Birmingham'da başlamış.

Deadline, Steven Knight ve Cillian Murphy ile 3.sezon hakkında güzel bir röportaj yapmış. Meraklısına;
    http://deadline.com/2015/06/peaky-blinders-tom-hardy-steven-knight-cillian-murphy-interview-season-3-1201453348/

• Hadi artik, agac olduk beklemekten ya. ayiptir.

http://www.youtube.com/watch?v=olwYxXWHBz8

Efsane sahne
  • Dizinin çekimlerine başlandı. Aktif diziler arasındaki en kaliteli yapımlardan birisi Peaky Blinders. İngiliz yapımı olunca da tadı bir başka oluyor.
    Burada 1 sayfa, Ekşi'de ise 7 sayfa konuşulmuş bu dizi için. Millet ya diziden anlamıyor ya da Peaky Blinders şaheserinden haberleri yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LorneMalvo

Dizinin çekimlerine başlandı. Aktif diziler arasındaki en kaliteli yapımlardan birisi Peaky Blinders. İngiliz yapımı olunca da tadı bir başka oluyor.
    Burada 1 sayfa, Ekşi'de ise 7 sayfa konuşulmuş bu dizi için. Millet ya diziden anlamıyor ya da Peaky Blinders şaheserinden haberleri yok.

Game of thrones u izlemeyeni dövüyorlar ki bende hastasıyım ancak bakınca pb oyuncu kadrosu konu bütünlüğü vs olarak hiçte kalır yanı yok hatta kadro olarak Got u ezer geçer ama popüler kültür meselesi birde Türk izleyecisinin büyük bir kısmı ingiliz dizilerine karşı antipati duyuyor belki o yüzden tutmadı dizi..

@smyrna senden ricamız ilk mesajı birde başlığı daha güncel tutarsan belki ilgi alaka artar ,benim anladığım sen konuyu açtıkdan sonra diziyi izlemeye başladın umarım sevmişsindir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ForceOfMature -- 21 Ekim 2015; 12:33:39 >

• ForceOfMature kullanıcısına yanıt
    GOT dizisinin herhangi bir sezonunu bitirdiğimde aklımda kalan sahnelerden 15 dakikalık bir bölüm bile çıkmaz. Başarısını sahip olduğu fantastik evrene borçlu.
    İngiliz dizilerine neden antipati duyuyorlar ? Bir sürü kaliteli dizisi var adamların.
  • ForceOfMature kullanıcısına yanıt
    Konu yeterince güncel. Bu tarz dizilere ilgi pek olmuyor zaten. Üstüne İngiliz yapımı da olunca alakasızlık tavan yapıyor. Nedense İngiliz dizilerini sevemedik bir türlü.

Boardwalk Empire bile 4.sezonla birlikte açılmıştı. İlk 3 sezon 3 sayfayı anca görmüştük sanırım. Böyle maalesef.

• Konu güncelde ilk msg güncel olsa daha güzel olur ama konu seni başlık senin
  • Dizi gayet güzel.Narcos ile birlikte bu dizinin yeni sezonunu bekliyorum,tavsiye ederim.Cillian Murphy yani dizinin başrol oyuncusu aşırı cool oyunculuğu harika.Türkiye'de neden sevilmedi bende anlamadım
  • türkiyede sevilmedi değil. türkiyede bilinmiyor bile.
  • ilk bölüme biraz bakmıştım akıcı değil gibi geldi bana sizce nasıl ilerde açılıyorsa başlamayı düşünüyorum
  • asosyal adam kullanıcısına yanıt
    Aynı, değişen yok.
  • 3.sezon 2016 nın ilk çeyreğinde çıkıyor gibi bişey duydum ama umarım doğru değildir
  • Arthur Shelby rolüyle dizide parlayan Paul Anderson The Revenant, Legend ve In the Heart of the Sea gibi kaliteli yapımlarda yer almış 2015 yılında. Peaky Blinders kariyeri için önemli bir adım oldu. 2016 yılında da Brimstone filminde göreceğiz kendisini.

Peaky Blinders (2013)
  • 2 sezonu da izledim efsane bir dizi harbiden. 3. sezonu dört gözle bekliyorum.
  • Konuyu açan arkadaşa da yorum yapanlara da çok teşekkürler,sayenizde blgim ve haberim oldu böyle bir eserden....
  • izleyin bunu
  • En çok beklediğim iki şeyden biri bu.

• beklemedeyiz tamam.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.