Şimdi Ara

Peaky Blinders (2013) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
534
Cevap
26
Favori
31.108
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İmdb puanı gayet iyi, bu dizinin varlığından daha yeni haberdar oldum, başlıyorum indirmeye.
  • Tom Hardy için izleyeyim demiştim de 2.sezonda giriyormuş diziye, sonra vazgeçtim.
  • akyya kullanıcısına yanıt

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ForceOfMature -- 19 Aralık 2014; 16:33:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: siyah3453

2.sezonda annabelle wallis yok mu arkadaşlar?

tam geçecektim konuyu bunu gördüm ekledim listeye

2.sezon da duruyor demi la hatun.
  • Hocam çok kaliteli bir dizi. Ben de IMDB'de gezinirken gördüm, ilk sezonu 2 günde bitirdim.
  • 2. sezonu da bitirdim. Bu diziye karşı olan ilgisizliği bir türlü anlayamıyorum. Boardwalk Empire harici piyasada bu tarz bir eski dönem suç temalı dizi yok.
    Paul Anderson, Cillian Murphy, Sam Neill, Helen McCrory ve karşımıza fazla çıkmasa da Tom Hardy çok iyi performans sergiliyor.
    Boş zamanınız olursa mutlaka başlayın bu diziye.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LorneMalvo

2. sezonu da bitirdim. Bu diziye karşı olan ilgisizliği bir türlü anlayamıyorum. Boardwalk Empire harici piyasada bu tarz bir eski dönem suç temalı dizi yok.
    Paul Anderson, Cillian Murphy, Sam Neill, Helen McCrory ve karşımıza fazla çıkmasa da Tom Hardy çok iyi performans sergiliyor.

maalesef ülkemizde hakkettiği ilgiyi görmüyor..
  • quote:

2. sezonu da bitirdim. Bu diziye karşı olan ilgisizliği bir türlü anlayamıyorum. Boardwalk Empire harici piyasada bu tarz bir eski dönem suç temalı dizi yok.

Boardwalk Empire'dan sonra beklentimi karşılar mı sizce?
  • Professional Geek kullanıcısına yanıt
    Boardwalk Empire suç dünyasının en önemli figürlerini işliyor, o yüzden bu tarz dizilerde başı çekiyor şu an.
    Peaky Blinders ise hemen arkasında yer alan bir yapım. Bu tarz eski dönem suç dizi/filmlerini seviyorsan ayıla bayıla izlersin Shelby'leri
  • Biri gangster mi dedi? Yorumlara bakmadan hemen listeme aldım. Bu diziden maalesef yeni haberim oldu. Bayılırım böyle yapımlara...

Ayrıca dizi 3.sezon onayı almış ve yaratıcı Steven DeKnight yeni sezon için; "Shelby imparatorluğu ilerlemesine devam edecek; daha rantabl, daha tehlikeli ve daha uluslararası olacak" ifadesinde bulunmuş.
  • 2.sezonu komple indirdim toplu izlemek için başlayım.
  • quote:

Boardwalk Empire suç dünyasının en önemli figürlerini işliyor, o yüzden bu tarz dizilerde başı çekiyor şu an.
    Peaky Blinders ise hemen arkasında yer alan bir yapım. Bu tarz eski dönem suç dizi/filmlerini seviyorsan ayıla bayıla izlersin Shelby'leri

Boardwalk Empire sonrası açlığımı giderir umarım

Carlos mini-dizisi ve Justified'ın ilk sezonundan sonra direkt başlayacağım.
  • 2 sezonu da izleyip, 3. sezonu beklemekte olan arkadaşlar için bir sorum var.

Sizce Thomas Shelby hangi kadını seçecek ?
    Grace mi yoksa May mi ?
    Bence seçeceği kadın May olacak.

Bu arada May rolünü oynayan Charlotte Riley Tom Hardy'nin sevgilisiymiş.
    Dizide hatunu götüren ise Tom'un en yakın arkadaşlarından olan Cillian Murphy

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Casablanca -- 27 Aralık 2014; 19:33:32 >

• Hocam benim tahminim hamile olduğu için Grace. Ama senaristler son dakika ters köşelerini seviyorlar o yüzden May de demek geliyor içimden
  • Yeni sezon ne zaman cikiyor?
  • Tam aradığım dizi be!
  • biraz baktım çok iyi bir diziye benziyor bu tarz suç,eski dönem dizilerini sevenler kaçırmasın
  • Mobilde iki sayfa nedir allasen sürüyle ergen dizisi izlenirken bu dizi izlenmiyor şaka gibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • çok sağlam dizi umarım türkiyede popi olmaz
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.