Şimdi Ara

Peaky Blinders (2013) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
534
Cevap
26
Favori
31.112
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Dizinin yapımcı ekibi Taboo isimli yeni diziyi çekiyor. İngilizlerin senede 6-8 bölümden fazla dizi çekmeyeceği zaten herkesin malumu.

Ama tahminim seneye devam ettirirler. Son aylarda netflix'in bütün ülkelerinde en çok izlenen dizilerden biri oldu dizi.

Böyle bir diziyi yarım bırakmazlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sezon 3 trailer:
  • Kesin olmamakla beraber Mayıs'ta yeni sezonun başlaması bekleniyormuş. 4 mayıs'ta birmingham'da ön gösterim gibi bir şey olacakmış ona göre karar verileceği belirtiliyor.

• Dizinin 3. bölümündeyim ama şu süper kahraman dizileri çöplüklerinin arasında çölde su gibi kalıyo bu dizi. Bi yandan izleyesim var bi yandan da izlersem hemen biter korkusu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ahmet_Şahin -- 7 Nisan 2016; 23:39:50 >
  • Sadece 1 günde 2 sezonuda devirdim ve şunu söyleyebilirim boardwalk empireden 1 tık daha önde bu dizi. zaten imdb puanıda öyle söylüyor tavsiye ederim.
  • Yahu arkadaş bu nasıl bir dizidir?İzlediğim bütün dizileri kenarı bıraktım arka arkaya izliyorum.Mükemmel bir dizi gerçekten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Juvixted -- 15 Nisan 2016; 19:34:00 >
  • Diziyi bitireli 2-3 gün oldu ama gözüm dizi sitelerinde. 3. sezon başlasa da izlesek yav. Marvel Dc dizileri bu diziden sonra pepe izliyomuşum gibi geliyo. İndirmiştim sildim 60 gb diziyi. :)

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hep listemdeydi. 3.sezon 5 Mayısta geliyormuş. 5 Mayısa kadar izleyip 3.sezona yetişmeyi düşünüyorum.
  • 2. sezonun 3 bölümünü izleyebildim henüz fakat ilk sezon kadar iyi geçmiyor.İlk sezon harbi mükemmeldi 10/10 ama ikinci sezon şu an 7.5 gibi ilerliyor bakalım kalan bölümlerde nasıl olacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Juvixted

2. sezonun 3 bölümünü izleyebildim henüz fakat ilk sezon kadar iyi geçmiyor.İlk sezon harbi mükemmeldi 10/10 ama ikinci sezon şu an 7.5 gibi ilerliyor bakalım kalan bölümlerde nasıl olacak.

İkinci sezon banada biraz öyle geldi. Ama sonlara doğru gerçekten sardı.

Her ne olursa olsun bu kalitede bir gangster dizisi yok. Boardwalk Empire'i bile biraz seyretmeye çalıştım ama bunun kadar sarmadığı için bıraktım.

• Beyler sizden tavsiye istiyorum.İzlediğim dizilerin hepsi ya bitti ya da sezon finali yaptı.Şu aralar izleyecek dizi tavsiyesi arıyorum.

Sevdiğim dizileri yazayım ona göre tavsiye edin sizde.

Sons of Anarchy
    Breaking Bad
    Dexter
    Prison Break
    Mentalist
    Peaky Blinders
    Sherlock
    Vikings

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-DE286E09F -- 23 Nisan 2016; 14:24:47 >
  • The Last Kingdom
  • Bu dizi tarzı dizi arıyorsan sadece Boardwalk Empire var... Bende başlarında biraz sıkılıp bırakmıştım ama bugün yeniden başlamayı düşünüyorum.

Bi de yukardaki arkadaşın önerdiği The Last Kingdom çok iyi diziydi. Onuda izle.

• 2. Bölümü henüz izledim ve harika gidiyor. Şimdiye dek izlediğim Fargo ve Sherlock ile beraber filmi aratmayan yegane dizi. BBC yine kalitesini konuşturmuş.
    Buna döneme yakın Boardwalk Empire var belki ama onda da politik olaylar fazla olduğu için bir süre sonra sıkıyor. Onun için türünün tek örneği diyebiliriz bu diziye.

Ve yine hak ettiği ilgiyi görememiş burada. Şaşırtıcı değil.
  • Zombi, vampir veya süper kahramanlar revaçta maalesef şu sıralar.
  • The wire;kesinlikle tavsiye ederim

• Dizi çok iyi be. İzlemeye dahi kıyamıyorum. Hele ki ilk bölüm sonunda en sevdiğim filmlerden birinin soundtrackı gelince tüylerim diken diken oldu.

• Önümüzdeki ay kpss belasından kurtulup bu dizi tekrardan izleyeceğim. Hem o zamana belki 3. sezon da yayınlanmış olur.
  • 1. sezonu bitirdim. Herşeyi ile muazzam bir dizi. Ayrıca şarkıları da muazzam. Ben böyle çok beğendiğim diziler hakkında çok fazla yorum yapamıyorum. Bu da onlardan biri. İzleyin izlettirin.
    Çok iyi sahne be.
    Peaky Blinders (2013)
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.