Şimdi Ara

PDF Okumak İçin Tablet Önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
2.796
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Elimdeki Kobo Aura Ed. 2 ebook okuyucumun malum pdf performansı çok kötü. Tableti pdf okumak, google'da bir şeyler araştırmak için almak istiyorum. Bu özellikler doğrultusunda bütçeye uygun hangi tableti, niçin tavsiye edersiniz?

Samsung SM-P580 Galaxy Tab A 16GB 10.1
    Amazon Kindle All-New Fire HD 10 Tablet

Bu ikisini buldum. Fakat siz bunlara gerek yok. Sadece pdf için şunu alabilirsin gibi yorum da yapabilirsiniz.

Ek olarak tabletten pdf okumak ne derece sağlıklı? Verimli bir şekilde sıkıntısız okuyabilir miyim? Pdf sıkıntısı olmayan ebook okuyucu olsa onu alacağım. Fakat hepsi pdf görünce afallıyor.

• Aynı arayış içerisindeyim up

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tavsiye verecek olan yok mu?

Forumdan birisi retina erkanından dolayı Ipad önerdi. Fakat fiyatı itibariyle almam zor gibi.
  • hocam kesinlikle kindle ya da alternatifi
    ister retina, hatta 8k olsun , hepsi aynı göz yorma... ama e-ink teknolojisi öyle değil.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mahmut716 kullanıcısına yanıt
    Cevap için teşekkürler hocam.

Üstte de belirttiğim gibi bende Kobo aura ed. 2 var. Benimki belki 6" olduğu için pdf performansı kötü diyeceğim. Fakat diğer ebook'lar da böyle ne yazık ki. Göz yormama konusunda ise kesinlikle haklısınız. Hiçbiri e-ink teknolojisinin yerini tutamaz.

Param olsa Sony, Onyx gibi pdf okuyucu almak isterim. Ama bütçe kısıtlı olunca, bir bakıma sağlıktan (göz) feragat edip tablete yönelmek durumunda kalıyorum.

Bu doğrultuda önerilerinizi bekliyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.