Şimdi Ara

PCI-Express 3 X USB 3.0 + 1 X Sata 6 Gbit Hub Card

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
365
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    Arkadaşlar usb 3.0 ve sata 6 Gbit desteklemeyen anakartım için yurtdışından getirttiğim PCI-Express 3 X USB 3.0 + 1 X Sata 6 Gbit Hub Card ı satıyorum. Ürünü Pci-expres 2.0 girişine takılarak 3 adet USB 3.0 porta sahip oluyorsunuz. Ayrıca bir adet de Sata 3 6Gbit girişine sahip oluyorsunuz. Eğer eski anakart kullanıyorsanız çok işinize yarayacak bir üründür. Rahatlıkla tüm usb 3.0 cihazlarınızı bağlayabilirsiniz. Yaptığım denemelerde tatmin edici sonuçlar verdi

Ürüne ait teknik bilgiler ve kullanım detayları kutu arkası olarak çektiğim ikinci fotoda görülmektedir.

Önemli not 1: Sata 6Gbit girişine işletim sisteminin kurulu olduğu diski bağlayamazsınız daha doğrusu sistem çalışmaz. Bunun çalışma mantığı hub olduğu için ancak işletim sisteminin haricinde kullandığınız harddisk veya ssdyi bağlayabilirsiniz.
    Önemli not 2 : Ürün usb 3.0 ve sata 6Gbit in gerektirdiği güç ten dolayı bir adet sata güç girişine ihtiyaç duymaktadır.

Arkadaşlar ürünün satışı önce havale/eft sonra kargo şeklinde gerçekleşecektir isteyene komisyon eklenerek sanalpazar ilanı açılabilir.

Fiyat : 50 TL

İyi forumlar

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
     PCI-Express 3 X USB 3.0 + 1 X Sata 6 Gbit Hub Card PCI-Express 3 X USB 3.0 + 1 X Sata 6 Gbit Hub Card

• Yazma-okuma hizlari nedir hocam? Iyi satislar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • iceman_54 kullanıcısına yanıt
    Hocam tam olarak performansını test etme şansım olmadı malum hız kullanılan cihaza bağlı olarak sınırlanmakta ama usb 3.0 hızının hakkını verecek düzeyde performanslı olacağını düşünüyorum.
  • Bir sata3 ssd tam olarak olcerdi aslinda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.