Şimdi Ara

PC Yenilemek İstiyorum Yardım :)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
535
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bilgisayarımı yenilemeyi düşünüyorum.sizce özelliklerim çok mu düşük ? :

İşlemci İntel Core i5 2.80 ghz
    Ram 6.0 ama kullanılabilen miktarı 3.49
    32 bit işletim sistemi
    Ekran kartım 1gb Amd Radeon HD 4800 (dx11 çalıştırmıyo )

(Ekran kartımdan dolayı Crysis 3 oynayamadım ve görünüşe bakılırsa ilerde birsürü oyunu daha oynayamayacağım mesela Saint'S Row gibi )

Sizce oyunları fps yüksek halde oynamak için hangi parçaları değiştirmeliyim ? Yorumlarınızı bekliyorum

• sistem gayet iyide neden 32 bit kurulu bunda anlamadım
  • Ben çok anlamam bu işlerden dostum 32 bit yazıyo sistem iyi diyosun ama crysis 3 açmıyo dx11 istiyo şansıma bak ki amd 4800 alacağıma 5000 alsaydım dx11 desteklerdi ekran kartı olarak daha üst düzeyde hangi model önerirsin ?
  • NVIDIA Geforce gt 630m 2gb VRAM

Öneririm
  • quote:

Orijinalden alıntı: korhandoganaykarsli

NVIDIA Geforce gt 630m 2gb VRAM

Öneririm

Şaka yaptığını söyle.Uzak durun o ekran kartından.Güç kaynağınız ve maksimum bütçeniz nedir
  • önce 64 bit sistem kur. yazık ramlerin yarısı yatıyor
  • Parça değiştirmeden önce işletim sistemini değiştirmelisin. 64-bit Windows 7 kurabilirsin. Sonra da kesene göre bir DirectX 11 kart bakmalısın. Öncelikli yapman gerekenler bunlar. Böylece pusuda yatan RAM'i de günyüzüne çıkarmış olursun.
  • Cevaplarınız için teşekkür ederim bütçe olarak 150 eğer gerekirse max.200 tl çıkabilirim.64 bit nasıl yükleyebilirim anlatabilirmisiniz uğraştırır mı acaba ?
  • Sisitem 32 bit olduğu için 6gb ramin hepsini kullanamazsın anakartın destekliyorsa HD 7850 alabilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: g4m3r

Cevaplarınız için teşekkür ederim bütçe olarak 150 eğer gerekirse max.200 tl çıkabilirim.64 bit nasıl yükleyebilirim anlatabilirmisiniz uğraştırır mı acaba ?

Ekran Kartı:

http://www.vatanbilgisayar.com/Ekran%20Kart%C4%B1/sapphire-11202-13-20g-hd7750-gddr3-2gb-128bit-amd-radeon-dx111-ekran-karti/productdetails.aspx?I_ID=63626

• Arkadaşlar bir tanıdığa sordum 64 bit yükleme için win7 6 gb ramin hepsini görmez sana win8 lazım dedi şuan win8 64bit yüklüyorum sonra da uygun bir ekran kartı alacağım herkese çok teşekkür ederim sonra gelsin oyunlar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.