Şimdi Ara

PC/WINDOWS uzerinden icloud hesabi yaratma ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
3.256
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Ikinci el alinan Iphone 4s icin icloud hesap yaratmak istedigimde `Bu aygit icin maksimum hesap alma hakki bitmistir` uyarisi aliyoruz.
    Acaba yeni bir icloud hesabi yaratma islemini Windos uzerinden yapabilir miyiz ?
    Bilgisi olan varsa ve yardimci olursa minnet duyarim.

Saygilar.

• bilgisayar üzerinden bildiğim kadarıyla @icloud hesabı alamıyorsunuz telefonu DFU moduna alıp restore yaparsanız `Bu aygit icin maksimum hesap alma hakki bitmistir` uyarısını görmeyebilirsiniz denemediğim için kesin konuşamıyorum
  • Tek çaren var başka telefon üzerinden hesap açmak ve kendi telefonunda o hesabı kullanmak.Diğer türlü restore ile sonuç alamazsın.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Baska telefondakilerin hepsinde Icloud kullaniyor arkadaslar.
    Onlarin hesabini silsem, yeni alsam arkadasin telefondakiler silinecek vs diye korkuyorum. Arkadasima cok zahmet cikaracagim icin Pc uzerinden almayi dusundum ama anlasilan olmayacak. Baska care yok anlasilan.
  • O zaman Mac sistemli pc ile alıp kullanabilirsin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hallettim arkadaslar.
    Bir telefonda icloud hesabini sildim, hic bir seyim gitmedi silince. Sonra yeni bir icloud yarattim. Sonra kendi icloud hesaabi ile giris yaptim. Yarattigim yeni icloud hesabida sorunsuz calisiyor.
    Bilginize.

Saygilar.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.