Şimdi Ara

[PC] PES 2012 ONLINE MASTER LIG ANA KONU (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.761
Cevap
13
Favori
308.338
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yazı hiç yok hocam xbox da pes 2012 de böyleymiş sanırım konamiden sorun varmış en kısa zamanda bir update ile sorun düzeltilicekmiş dedi birisi forumda ama bilmiyorum ne kadar doğru?
  • Beyler beni ekleyin,ben kimseyi aratamıyorum

İlk mesajda var ama yine yazayım id:Xanir007
  • quote:

Orijinalden alıntı: red55

az önce d & r ' dan aldım oyunu şimdi yükledim.güncellemeyi yapıcam ve online modu denicem sonucu buraya yazarım.

oyun gayet güzel 16mbit hızım var arada rakiplerimin hızı düşük oldugu için sanırım takılmalar oluyor.Master lig normalde de seven birisi değilim o yüzden hiç denemicem bile onu.Fakat şu turnuvalara nasıl katılıyoruz onu sorucam ?
  • kadronun son hali

[PC] PES 2012 ONLINE MASTER LIG ANA KONU
  • Herkese merhaba oml id:rk1905

Yeni başlayan arkadaşlara kanat forvet olarak Wijnaldum'u öneririm ucuz kıvrak süratli
  • quote:

Orijinalden alıntı: mali__

kadronun son hali

NASIL KURDUNUZ BU KADROYU ARKADAŞ. NASIL PARA YETİŞTİRİYORSUNUZ. BİRAZ İPUCU VEREBİLİRMİSİNİZ. BEN HERHALDE ASLA KURAMAYACAĞIM.
  • kullanıcı adım: guran66 benide eklerseniz sevinirim Xanir007 yi eklemiştim zaten.
    Abi geçen haftaki performansımla bu haftaki arasında dağlar kadar fark var D1 ligindeyim. 200 milyona yaklaştı kadrom kadro iyileştikçe yenilgim arttı anlamadım valla bişey en son Walcott u aldım hız A biraz düzeldi ama geçen hafta G56 B9 M23 iken bu hafta G10 B9 M20 o saçma adamlarla iyi maçlar çıkartırken puan 580 lerdeyken şimdi Julio Cesar, puyol, pique keita rooney gibi adamlarla performans yerlerde ne yapsak ki bilemedim.
  • KADRO ŞÖYLE

Balotelli(SF)
    Anelka(İF) Walcott(SĞA)

Rooney(OOS)
    Lampard(OA)
    Seydou Keita(DOS)

Tremolinas(SLB) Sabri(SĞB)
    Pique(STP) Puyol(STP)

Julio Cesar

Yedekte Lassana diarra ve klasik oyuncu var 5 tane Rooney performansı mor olduğu için
    forvette oynatmıyorum. Bu arada Walcott u kesinlikle tavsiye ederim adamda hız A uçuyo bildiğin
    Sabriyi normalde hiç sevmezdim ama müthiş hızlı yapmışlar Gökhanı satıp Sabriyi aldım
    herkese tavsiyemdir bi deneyin derim en azından yedek olur. Tavsiye ve yorumlarınızı bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi guran66 -- 6 Ekim 2011; 13:17:28 >
  • S

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi guran66 -- 6 Ekim 2011; 13:05:22 >
  • ben de varım adım metehan pesdeki adım da metehan :)
  • Kişisel veri yöneticisi oradan da kullanıcı arama'dan birbirimizi arıyoruz değil mi normalde? Ben kimseyi bulamıyorum da orada,başka bir yolu var mı Mesela rk1905 i kupalardan biliyorum maşallahı var ama aratıp ekleyemiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: guran66

kullanıcı adım: guran66 benide eklerseniz sevinirim Xanir007 yi eklemiştim zaten.
    Abi geçen haftaki performansımla bu haftaki arasında dağlar kadar fark var D1 ligindeyim. 200 milyona yaklaştı kadrom kadro iyileştikçe yenilgim arttı anlamadım valla bişey en son Walcott u aldım hız A biraz düzeldi ama geçen hafta G56 B9 M23 iken bu hafta G10 B9 M20 o saçma adamlarla iyi maçlar çıkartırken puan 580 lerdeyken şimdi Julio Cesar, puyol, pique keita rooney gibi adamlarla performans yerlerde ne yapsak ki bilemedim.

Ya ligden lige çok fark var Ben D3 te yenilsem de hiç sıkıntı olmuyor,genelde D1 den rakip geliyor normal maç açınca 3 yenilsem 1 yensem zaten açık kapanıyor direk
  • Arkadaşlar bi topluluk kuruldu mu su ana kadar. İlgilenebilecek birisi açsın toplulugu bizde oraya girelim.

Benim de başlayalı 3 gün oldu. başlarda buradaki tavsiye üzerine hourau aldım ve batıyodum :) Şu an durumu toparladık 50m civarı bi takım oldu.
    Kul. adı: noob2
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nuke General

quote:

Orijinalden alıntı: guran66

kullanıcı adım: guran66 benide eklerseniz sevinirim Xanir007 yi eklemiştim zaten.

Ya ligden lige çok fark var Ben D3 te yenilsem de hiç sıkıntı olmuyor,genelde D1 den rakip geliyor normal maç açınca 3 yenilsem 1 yensem zaten açık kapanıyor direk

Birde işin kötü tarafı yenilince 1.800.000 +myPes 500.000 2.300.000 civarında oluyor genelde
    yenince 3.800.000 +myPes 500.000 4.300.000 2.000.000 gidiyo kafadan 10 maçı yenileceğine yensen
    üst düzey bir futbolcu parası 20.000.000 az değil hani. ((Antrenör modda myPes vermiyo niye ki acaba?))
  • Hileye devam. Bugün bir (afedersiniz) oç, dk 85'te ben 5-0 adamın ağzına s*çıyoken çıktı hile yaparak. KONAMInin bulduğu çözüme bakın. Maç tamamlama yüzdesi düşürme. %70 olursa müsabakalara giremiyosun. Ulan, hile yapanınki düşüyo da benimki niye düşüyo lan. Nası bi çözüm bu ya. Adam hile yapıyo senin yüzden de düşüyo. Saçmalığa bakar mısınız? Ulan KONAMI, bi kere de mutlu et kardeşim ya. Jon Murphy'ye bu konu hakkında tweet attım ama takacağını sanmıyorum.
    pes2012.exe hatası var bi de. Maça gircem, pes2012.exe hatası, hoop noluyo? Paran gidiyo, oyuncular 1 maç oynamış sayılıyo, puanın düşüyo veee tabii ki yüzden düşüyo. E ne anladım ben bu işten?
    ÖZET: ALLAH BELANI VERSIN KONAMI.
  • quote:

evet arkadaşlar ilk finalim rakibimi bekliyorum:

Edit: RooR kazandı penaltıarla final maçı şimdi..

3-1 kaybettim ama yılmak yok en kısa sürede ilk madalyayı asacağım boynuma.. 20m kadar para kazandırdı bu final yolculuğu sonraki müsabakaya artık.. antronör mod olduğundan yapabileceğim birşey yoktu..

Güncel kadromu en kısa sürede mesaja ekelerim.. sizlerde kodronuzu ve futbolcuu tavsiyelerinizi klasmanlarınızı paylaşın arkadaşlar başlık ölü olmaz böyle

kardeş seninle maç yapmıştık sanki... sen d4 olmuşsun ben d1 oldum rakiplerin kadro fena ben oyun bilgimle baş etmeye çalışıyorum ama devamlı maç yapılırsa kısa zamanda iyi kadro kurulur tabiki mypes yardımıyla... yapmışız galiba ismin mehmet ali mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tolga_uzun_ -- 6 Ekim 2011; 21:45:05 >
  • PES2012 ADIM:JETAACK benide eklermisin???

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jetressive -- 6 Ekim 2011; 23:59:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tolga_uzun_

quote:

3-1 kaybettim ama yılmak yok en kısa sürede ilk madalyayı asacağım boynuma.. 20m kadar para kazandırdı bu final yolculuğu sonraki müsabakaya artık.. antronör mod olduğundan yapabileceğim birşey yoktu..

Güncel kadromu en kısa sürede mesaja ekelerim.. sizlerde kodronuzu ve futbolcuu tavsiyelerinizi klasmanlarınızı paylaşın arkadaşlar başlık ölü olmaz böyle

kardeş seninle maç yapmıştık sanki... sen d4 olmuşsun ben d1 oldum rakiplerin kadro fena ben oyun bilgimle baş etmeye çalışıyorum ama devamlı maç yapılırsa kısa zamanda iyi kadro kurulur tabiki mypes yardımıyla... yapmışız galiba ismin mehmet ali mi ?

evet kardeşim ben kasıtlı olarak puanımı 498e düşürdüm p.tesi gecesi klasmanım yüksek olmasın az daha para kasayım diye sana yazık olmuş kadrom iyice toparlandı artık yükselmeye başlıcam şuan d4 570puan oldu
  • Çok kasmayın da yetişebilelim
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: tolga_uzun_

quote:

evet kardeşim ben kasıtlı olarak puanımı 498e düşürdüm p.tesi gecesi klasmanım yüksek olmasın az daha para kasayım diye sana yazık olmuş kadrom iyice toparlandı artık yükselmeye başlıcam şuan d4 570puan oldu

sana bilerek yenildim diyosun he :D maç yapmaya zamanım olmuyor yoksa bende iyi kadro kurardım ;)
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.