Şimdi Ara

[PC] PES 2012 ONLINE MASTER LIG ANA KONU (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.762
Cevap
13
Favori
308.334
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ALLAH BELANI VERSİN KONAMİ BELANI VERSİNNNNNNNN....arkadaşlar demin o...pu çocuğunun biriyle maç yapıyorum adamın adını almayı unuttum ama barcelona takımını seçmiş neyse adamda eto-pato-cech-forlan-sergio ramos-maicon-anelka daha neler neler var benim en iyi 3 oyuncum gignac-capel ve diawara maç manyak çekişmeli gidiyodu 1-0 o öndeydi sonra 1-1 yaptım ardından 2-1 öne geçtim ve savunma yapmaya başladım adamın yedek oyuncuları benim as kadrodan bile kat kat iyi neyse adam bastırıyo ben karşı koyuyorum felan acayip çekişmeli gitti ve 80 de gol yedim 2-2 oldu ardından 85 de gol attım gignac ile tekrar öne geçtim ve o..pu çocuğu hemen mola aldı ve bağlantıyı düşürdü öngörülemeyen koşullar yüzünden bağlantı sona erdi dedi oyun benim aldığım galibiyeti saymadı Allah belanı versin konami belanı versin okadar sinirlendimki o kötü kadromla adamı yenebilmek için öyle oynadımki ellerim ağrıdı sonuç ne koskoca bi 0 .... hayır adam bağlantıyı koparıyo benim ne galibiyetimi sayıyo ne paramı veriyo üstüne birde maç ortalamam düşüyor ben naptım yahu deli oldum ve kapadım PES i oynamıcam bu gece acayip sinirliyim..
    ÖZET: o hakkımı yiyen ezik o...pu çocuğununda buna müsade den KONAMİ'nin de ALLAH BİN BİR TÜRLÜ BELASINI VERSİN ADİ HERİFLER..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Renovatio90 -- 9 Ekim 2011; 0:05:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Renovatio26

ALLAH BELANI VERSİN KONAMİ BELANI VERSİNNNNNNNN....arkadaşlar demin o...pu çocuğunun biriyle maç yapıyorum adamın adını almayı unuttum ama barcelona takımını seçmiş neyse adamda eto-pato-cech-forlan-sergio ramos-maicon-anelka daha neler neler var benim en iyi 3 oyuncum gignac-capel ve diawara maç manyak çekişmeli gidiyodu 1-0 o öndeydi sonra 1-1 yaptım ardından 2-1 öne geçtim ve savunma yapmaya başladım adamın yedek oyuncuları benim as kadrodan bile kat kat iyi neyse adam bastırıyo ben karşı koyuyorum felan acayip çekişmeli gitti ve 80 de gol yedim 2-2 oldu ardından 85 de gol attım gignac ile tekrar öne geçtim ve o..pu çocuğu hemen mola aldı ve bağlantıyı düşürdü öngörülemeyen koşullar yüzünden bağlantı sona erdi dedi oyun benim aldığım galibiyeti saymadı Allah belanı versin konami belanı versin okadar sinirlendimki o kötü kadromla adamı yenebilmek için öyle oynadımki ellerim ağrıdı sonuç ne koskoca bi 0 .... hayır adam bağlantıyı koparıyo benim ne galibiyetimi sayıyo ne paramı veriyo üstüne birde maç ortalamam düşüyor ben naptım yahu deli oldum ve kapadım PES i oynamıcam bu gece acayip sinirliyim..
    ÖZET: o hakkımı yiyen ezik o...pu çocuğununda buna müsade den KONAMİ'nin de ALLAH BİN BİR TÜRLÜ BELASINI VERSİN ADİ HERİFLER..

Dostum öyle çok var, sabah akşam yemeden içmeden kasıp kadro dizip oyunu bilmeyen ve böyle hile yapan adam çok, bizimde başımıza geliyor ara sıra ama geçen seneki kadar yok hile yapan. Konami şuan ki mevcut sistemi düzeltebilir ve daha iyisini yapabilir ama şu an ki hali bile geçen seneki duruma göre kat kat iyi.
  • benim bağlantı 8 Mbt sabit değil, 8Mb e kadar olandan 54,90 lık tarife..oda sabit bir bağlantı kalitesi sunmuyor sanırım...ne yapmalıyım peki....bana bi akıl verin çok ağır oynanıyor ve sürekli donuyor...
    birde bu mypes var ben faceden izin verdim ona ama + 500 000 gelmiyo nasıl olacak ?*
  • Biliyorum geçen sene online oyunda ne çektiğimi bi ben bilirim deli oluyodum çok çok hile yapan vardı bu sene bitmiştir diyodum engellemek için KONAMİ bi takım çalışmalar yapmış hile yapan yoktu ama bu o..pu çocuğu öyle biyerde yaptı ki hileyi delirdim ne zevk alırlar anlamıyorum deli gibi kadro kuruyolar hile ile o kadro ile karşıma çıkıyo hava atarcasına bende o kötü kadromla adamı darmaduman ediyorum k...ç...na zor geliyo kendine yediremiyo hile yapıp bağlantıyı düşürüyo böyleleri oyunu niye oynar ne zevk alır anlamam bunlar zaten PESÇİ değil ki oynamayı bilmeyen korkaklar bunlar asıl PESÇİLER bizleriz..
  • Haklisin usta dediklerine harfi harfine katiliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: ~MetroPoL~

Topluluğu ben kurmuştum.
    Üst foruma bakın görürsünüz zaten.
    Sizde gelin, sayı yeterli olunca konuşuruz

Usta buraya da yazsan ismi nedir mesela? He yazdiysan kusura bakm ben bulamadim
  • Alın arkadaşlar bi o...pu çocuğu daha adam d1 kadrosu baya iyi 3-1 yeniyorum dakika 89 bağlantıyı düşürdü delirdim yine aq çocuğu ya adamın Nick: SKASSATO ....ALLAH BELANI VERSİN SENİN EZİK..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nuke General

quote:

Orijinalden alıntı: ~MetroPoL~

Topluluğu ben kurmuştum.
    Üst foruma bakın görürsünüz zaten.
    Sizde gelin, sayı yeterli olunca konuşuruz

Usta buraya da yazsan ismi nedir mesela? He yazdiysan kusura bakm ben bulamadim

DonanımHaber
  • Arkadaşlar alın bi o...pu çocuğu daha adam bide türk utanmaz şerefsiz nicki : IIIIIIIII yada lllllllllllll böyle saçma bi nicki var takımı galatasaray ve bağlantıyı kopardı ..Tek kelime ALLAH BELANI VERSİN..
  • --------------------------------------------------------------------------------

benim bağlantı 8 Mbt sabit değil, 8Mb e kadar olandan 54,90 lık tarife..oda sabit bir bağlantı kalitesi sunmuyor sanırım...ne yapmalıyım peki....bana bi akıl verin çok ağır oynanıyor ve sürekli donuyor...
    birde bu mypes var ben faceden izin verdim ona ama + 500 000 gelmiyo nasıl olacak ?*

arkadaşlar bi yardımcı olurmusunuz...
  • llllllllll denen eleman bana da geldi bu akşam. 3-4 kere baglantıyı kopardı yarısında ben yarısında o 3-0 hükmen aldı.
    Bi de sogukyurek diye biri var daha macın basında çık mactan yoksa ben cıkarım dedi. neden diye sordugumda anlarsın sen diye cevap verdi. ilk yarı berabere bitti ikinci yarı öne geçince hemen baglantıyı yavaslattı ve mac bitti.
    sonuç: 0 oyuncuların bi mac sözleşmesi gitti ve mac yapılmamış sayıldı
    bunun gibiler yüzünden maç tamamlama oranım %67 suan ve bir türlü %70 yapamıyorum.

anlamadıgım turnuvaya veya sıralamaya giremedikten sonra kazanmanın ne anlamı var?

yakında bu konuda değişiklik olacak mı? en azından baglantıyı koparan kimse o ceza almalı. ben galibiyette falan değilim oranım düşmesin yeter.
  • Hile olayı maalesef çözülememiş yine. Aynı tas aynı hamam devam ediyor. Üstüne karşı tarafın kaçmasının faturası da size kesiliyor.

Oyuna yeni başlamışım, standart oyunculardan 1-2 farklı adamım var ve 600 küsur puanlı biri geldi. Maçı 3-1 yaptım, bir de kırmızı yedi sonuç malum.
    Bağlantıyı yavaşlattı ve kaçtı. Maç oynanmamış sayıldı, üstüne maç tamamlama oranım düştü sanıyorum.
    Belli bir seviyenin altına düşünce de sürekli hilecilerle eşleşiyorsunuz.

Hangi akla mantığa dayanarak yapmış bunu KONAMI anlamak mümkün değil, karşı taraf hile yaparsa veya maçı bırakıp kaçarsa bunun cezasını size de kesiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: velnor

llllllllll denen eleman bana da geldi bu akşam. 3-4 kere baglantıyı kopardı yarısında ben yarısında o 3-0 hükmen aldı.
    Bi de sogukyurek diye biri var daha macın basında çık mactan yoksa ben cıkarım dedi. neden diye sordugumda anlarsın sen diye cevap verdi. ilk yarı berabere bitti ikinci yarı öne geçince hemen baglantıyı yavaslattı ve mac bitti.
    sonuç: 0 oyuncuların bi mac sözleşmesi gitti ve mac yapılmamış sayıldı
    bunun gibiler yüzünden maç tamamlama oranım %67 suan ve bir türlü %70 yapamıyorum.

anlamadıgım turnuvaya veya sıralamaya giremedikten sonra kazanmanın ne anlamı var?

yakında bu konuda değişiklik olacak mı? en azından baglantıyı koparan kimse o ceza almalı. ben galibiyette falan değilim oranım düşmesin yeter.

(Sogukyurek denen eleman geçen senenin hileciler kralıydı demekki aynen devam.)
    Anlamadığım başka bir olayda elamanın biriyle eşleştik daha maç başlamadan "Diğer kullanıcılarla iletişim kesildiği için bu maç sona erdirilecek" dedi
    bi baktım 3-0 yenilmişim 18 puanım gitti onamı yanayım para kazanamadık onamı yanayım oyuncular 1 maç oynamış saydı onamı yanayım maç tamamlama oranım düştü onamı yanayım valla bi bok anlamadım.
  • Dün Evilsnap denen yunan şerefsiziyle karşılaştık kupada mal varlığı sıralamasında 2 mi 3 mü falan adamda yok yok hani, benim kadroda fena değil 300 milyona yaklaştı neyse adamı zor bela 1-0 yendim başladı Türkler hep hileci lagcı sizin bağlantınızla hiç bişey olmaz hemen bidaha yine karşılaştık 3-0 yendi busefer noldu lan şerefsiz sesin çıkmıyo yenince iyi yenilince şöyle böyle dedim birazda kaydım kapattım. Kardeşim milleti anlamıyorum yenince hava hoş yenilince binbirtürlü bahane. Hiç yenilmezsek yenmenin ne anlamı var dimi.
  • benım olayım bıraz farklı, oncelikle bu musabaka bolumune gırıyorum mavı olan yerler sanırım onlıne başlayacak turnuvalar mesela 14:05 turnuvasıu var kapasıte 500, ama ben ne zaman gırsem musabakaya gıremezsıznı kapalı yazısı çıkıyor olayı nedır bunun yahu neden gıremıyorum ben bu bolumdekı maçlara fılan ustte açık renklı maçlar var turnuvalar yanı onalrada gırebılmış değilim...
  • Arkadaşlar alın bi o...pu çocuğu daha nick:CHERNIGOV... 3-1 yeniyorum bağlantıyı yavaşlattı ve yendiğim halde ben hükmen 3-0 yenİk sayIldım tam 15 puanım gitti be a..cık KONAMİ hadi para vermiyosun hadi oyuncular 1 maç oynanmış sayıyosun la hileyi yapan o benden niye puan düşürüyosun deli oldum oyunu aldığıma bin pişmanım ...Bu hile yapanları topluca yazıp konamiye bi mail atalım ilgilenceklerini pek sanmıyorum ama yinede bi deneyelim olmazmı arkadaşlar ...Bu hile yapanların ve konami senin ALLAH BİN BİR TÜRLÜ BELANI VERSİN ..
  • bi hileci daha ya oyun oynayamıyorum bağlantı koparıp duruyolar napcaz of delirdim yemin ediyorum sinirden bu o...pu çocuğunun nick:K4MILLE...ALLAH BELANI VERSİN ..
  • bu oyun çok tutulacak gibi
  • benim bağlantı 8 Mbt sabit değil, 8Mb e kadar olandan 54,90 lık tarife..oda sabit bir bağlantı kalitesi sunmuyor sanırım...ne yapmalıyım peki....bana bi akıl verin çok ağır oynanıyor ve sürekli donuyor...

• quote:

Orijinalden alıntı: mustafa323

benim bağlantı 8 Mbt sabit değil, 8Mb e kadar olandan 54,90 lık tarife..oda sabit bir bağlantı kalitesi sunmuyor sanırım...ne yapmalıyım peki....bana bi akıl verin çok ağır oynanıyor ve sürekli donuyor...

Arkadaşım valla vodafonenin 8 tl lik interneti var 96 kpbs ondan sorunsuz oynayanlar bile var yani sorun senin modemde olabilir upload download hızın nedir söylermisin yada sadece türklerle bi yap (online ayarlardan dili sadece türkçe seç)
    Mypese gelince oyunun içindeki profilinde facebook ayarları var oradan "AÇIK" a getirmelisin vede ayrıyeten antrenör modda mypes vermiyor maalesef.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi guran66 -- 10 Ekim 2011; 13:34:55 >
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.