Şimdi Ara

[PC] PES 2012 ONLINE MASTER LIG ANA KONU (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.762
Cevap
13
Favori
308.327
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: tolga_uzun_

quote:

Orijinalden alıntı: mali__

quote:

quote:

evet arkadaşlar ilk finalim rakibimi bekliyorum:

[PC] PES 2012 ONLINE MASTER LIG ANA KONU

Edit: RooR kazandı penaltıarla final maçı şimdi..

3-1 kaybettim ama yılmak yok en kısa sürede ilk madalyayı asacağım boynuma.. 20m kadar para kazandırdı bu final yolculuğu sonraki müsabakaya artık.. antronör mod olduğundan yapabileceğim birşey yoktu..

Güncel kadromu en kısa sürede mesaja ekelerim.. sizlerde kodronuzu ve futbolcuu tavsiyelerinizi klasmanlarınızı paylaşın arkadaşlar başlık ölü olmaz böyle

kardeş seninle maç yapmıştık sanki... sen d4 olmuşsun ben d1 oldum rakiplerin kadro fena ben oyun bilgimle baş etmeye çalışıyorum ama devamlı maç yapılırsa kısa zamanda iyi kadro kurulur tabiki mypes yardımıyla... yapmışız galiba ismin mehmet ali mi ?

evet kardeşim ben kasıtlı olarak puanımı 498e düşürdüm p.tesi gecesi klasmanım yüksek olmasın az daha para kasayım diye sana yazık olmuş kadrom iyice toparlandı artık yükselmeye başlıcam şuan d4 570puan oldu

sana bilerek yenildim diyosun he :D maç yapmaya zamanım olmuyor yoksa bende iyi kadro kurardım ;)

Valla bilerek yenilmiş olabilirim o kadar çok maç yaptım ki...bu gece için son durum bu şekilde:
     [PC] PES 2012 ONLINE MASTER LIG ANA KONU [PC] PES 2012 ONLINE MASTER LIG ANA KONU
    İlk hafta işi sıkı tuttum baya ileride rahat edeyim diye şuan yeterince esnek bir bütçem var b. CR7 satsam 2 3 sağlam futbolcu alınıyor şuan.
    messi almak istiyorum iyice uçmadan o da...
    Yedeklerden miccoli düşüşe geçti onu satınca 10m açığım kalıyor yarın alıcam büyük ihtimal..

aklımdan bir topluluk oluşturmak geçti oluşturup türkleri bu sayfaya yönlendirmekte fayda var sanırım bu kampayalar falan yaramış çok fazla türk ile maç yaptım her müsabaka sıralamalarında ilk 16da bi iki fener beşiktaş oluyor.. market yükseliyor bakalım nereye kadar gidecek... konami bi yerden sonra bişeyleri değiştirecek sanırım yada biz oyunu ilk alanlar d1 d2 doluşucaz diğerleri bize ulaşmaya çalışacak ne kadar zevkli olur bilemiyorum ama tabi her an takımı sıfırlayıp başlamak yine bizim elimizde çok sıkılırsak :)
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

evet arkadaşlar ilk finalim rakibimi bekliyorum:

[PC] PES 2012 ONLINE MASTER LIG ANA KONU

Edit: RooR kazandı penaltıarla final maçı şimdi..

3-1 kaybettim ama yılmak yok en kısa sürede ilk madalyayı asacağım boynuma.. 20m kadar para kazandırdı bu final yolculuğu sonraki müsabakaya artık.. antronör mod olduğundan yapabileceğim birşey yoktu..

Güncel kadromu en kısa sürede mesaja ekelerim.. sizlerde kodronuzu ve futbolcuu tavsiyelerinizi klasmanlarınızı paylaşın arkadaşlar başlık ölü olmaz böyle

kardeş seninle maç yapmıştık sanki... sen d4 olmuşsun ben d1 oldum rakiplerin kadro fena ben oyun bilgimle baş etmeye çalışıyorum ama devamlı maç yapılırsa kısa zamanda iyi kadro kurulur tabiki mypes yardımıyla... yapmışız galiba ismin mehmet ali mi ?

evet kardeşim ben kasıtlı olarak puanımı 498e düşürdüm p.tesi gecesi klasmanım yüksek olmasın az daha para kasayım diye sana yazık olmuş kadrom iyice toparlandı artık yükselmeye başlıcam şuan d4 570puan oldu

sana bilerek yenildim diyosun he :D maç yapmaya zamanım olmuyor yoksa bende iyi kadro kurardım ;)

Valla bilerek yenilmiş olabilirim o kadar çok maç yaptım ki...bu gece için son durum bu şekilde:
     [PC] PES 2012 ONLINE MASTER LIG ANA KONU [PC] PES 2012 ONLINE MASTER LIG ANA KONU
    İlk hafta işi sıkı tuttum baya ileride rahat edeyim diye şuan yeterince esnek bir bütçem var b. CR7 satsam 2 3 sağlam futbolcu alınıyor şuan.
    messi almak istiyorum iyice uçmadan o da...
    Yedeklerden miccoli düşüşe geçti onu satınca 10m açığım kalıyor yarın alıcam büyük ihtimal..

aklımdan bir topluluk oluşturmak geçti oluşturup türkleri bu sayfaya yönlendirmekte fayda var sanırım bu kampayalar falan yaramış çok fazla türk ile maç yaptım her müsabaka sıralamalarında ilk 16da bi iki fener beşiktaş oluyor.. market yükseliyor bakalım nereye kadar gidecek... konami bi yerden sonra bişeyleri değiştirecek sanırım yada biz oyunu ilk alanlar d1 d2 doluşucaz diğerleri bize ulaşmaya çalışacak ne kadar zevkli olur bilemiyorum ama tabi her an takımı sıfırlayıp başlamak yine bizim elimizde çok sıkılırsak :)

benim kadro da yaklaşık 281 milyon en son öyleydi yani nöbetteyim şu anda kardeşim devam ediyor oynamaya barça taktiğine yakın oynuyorum 4-3-3 kadro şöyle

kalede :mandanda
    defans :lahm-vermalen-pepe-zanetti
    orta saha :seydu keita-nasri-a.sanchez
    forvet de :ronaldo-agüero-pato

yalnız 10 tane de yedek var kaleci hariç ki yedek çok önemli 2-3 maç yapıyorum as kadroyla yoruluyorlar tabi sonra tüm asları yedeğe alıp yedeklerle ant.mod. hızlı maç yapıyorum aslar dinleniyorlar sonra tekrar aslarla saldır aslardan faydalanmak istiyorsan yedeğin olacak yoksa aslar 3 maç sonra ne yaparsan yap bitiyorlar ilk yarıda koşamamaya top kontrol edememeye başlıyorlar öyle işte
  • FACEBOOK DAN MYPES E ÜYE OLDUM. ANCAK HİÇ MYPES PUaNI ALAMADIM. SİZ NASIL ALIYORSUNUZ ARKADAŞLAR. BAŞKA BİR ŞEYMİ YAPMAM LAZIM. OYUNA GİRİNCE MYPESU YGULAMASI AÇIK.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nedamed

FACEBOOK DAN MYPES E ÜYE OLDUM. ANCAK HİÇ MYPES PUaNI ALAMADIM. SİZ NASIL ALIYORSUNUZ ARKADAŞLAR. BAŞKA BİR ŞEYMİ YAPMAM LAZIM. OYUNA GİRİNCE MYPESU YGULAMASI AÇIK.

Oyunun ana menüsünde kişisel verilerim mi ne öyle bir şey olacak (sonlara doğru ). Ona girip kendi profiline gir. Oradan Facebook Ayarları'na girip myPES için aldığın kullanıcı adı ve şifreni oraya yaz. :)
  • Maç tamamlama oranım %100 iken şimdi derse gitmeden önce iki maç atayım dedim,turnuva falan da yok hadi hızlı maçtan gireyim dedim. Sonuç son 10 maç tamamlama oranı %80 . Özürlü insanlar ya sanki çıkınca birşey elde edeceksin.Bir daha 4 ten fazla gol atmayacağım rakibe

Edit:İmla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nuke General -- 7 Ekim 2011; 11:23:04 >
  • bende oyunu bugün aldım akşam ordayımm :))
  • Beni ekleyene teşekkürler
    Eklendiğimize göre şimdi ne yapacaz???
  • quote:

Orijinalden alıntı: deta53

bağlantı sorunları olanlar için önerim. online oynaken sisteme yük binen programları kapatmanız ve antivürüs programını devre dışı bırakmanızdır. böylelikle ping değerleriniz bariz bir şekilde düşecektir. sorunsuz bir şekilde online oynamanız için bağlantının yükseklliği değil pingin düşük olması önemlidir. tüm avrupa ile online oynamanız için minımum 2 mbit bağlantı hızı yerterlidir. dns adresi kullanacaksanız muhakkak ttnet dns lerinden birini kullanın. farklı ülkelerin dns adresleri pingi yükselmesine neden oluyor.

Ben youtubeye girmek için dns ayarlarının değiştirdiydim düzelteyim o zaman
  • quote:

Orijinalden alıntı: softdisk

OYUN HAKKINDA ÖNEMLİ PÜF NOKTALAR

Oyun 2011 e göre çok daha kolay geldi bana... 3 gün oynadım. 60 a yakın maç yaptım, sadece 7 mağlubiyet var... 40 maçtır yenilmiyorum... 70 milyonu geçmiş durumda kadro... Buradan bakınca da oyunda kadro yapmanın ve bütçeyi artırmanın ne kadar kolay olduğu belli oluyor zaten. İlk oynadığım gün 6. maçımdı sanırım, birine 9-0 yenildim (1994 den beri bilgisayarda futbol oynuyorum, aldığım en farklı mağlubiyet) ve oyunu kapattım... Adam ileriye bütün hızlı adamları toplamıştı, benim defans darma duman olmuştu. Demek ki defansı toparlamak lazım dedim. Sonra antreman menüsüne girdim, orada defans yapmayı çok güzel öğretiyorlar. Biraz alıştırma yaptım. İlk tavsiyem mutlaka antreman menüsündeki tüm alıştırmaları sonuna kadar yapın. Sonra mypes olayını keşfettim, her maç 500.000 para... Müthiş birşey. Mutlaka mypes e kaydolun

Ve keşfettiğim en önemli şey oyuncu transfer ederken formunu görmeniz. Bu çooook önemli. Böylece hep formu kırmızı adamları transfer etmeye başladım. Birde menüden takım gelişim ayarını HIZ olarak seçtim. Bu da çok önemli. Size tavsiyem HIZ olarak seçin. Böylece oyuncular hıza yatkınsa overal leri baya farkediyor. Ve oyunda hız çok önemli duruma gelmiş. Defansın göbeğine iyi ara paslarıyla girdiğinizde adam zaten hızınıza yetişemiyor... Bol bol kaleciyle karşı karşıya kalıyorsunuz. Ve bu durumda yapacak en iyi şey aşırtma vuruş 10 vuruşumun abartısız 9 u gol oluyor. Oyunda aşırtma yapmak aşırı kolay hale gelmiş... Beni en zorlayan kişiler takımını HIZ olarak seçmiş kişiler oldu... Defans yaparken de sizi kolay kolay geçemiyorlar, kaçırdığınız adamı çizgilerde yakalayabiliyorsunuz.

Takım gelişiminde heryere eşit olarak transfer yaptım. Bunu da tavsiye ediyorum. Adam Forlanı almış, ama diğer adamları iyi değil, hiçbirşey yapamıyor.. Yani ben hiç ronaldo messi alayım derdinde değilim. Zaten mordu dün bu adamların formları. Hiç gerek yok onları almaya... Benim tüm takım kırmızı neredeyse.. Dereceleri birbirine yakın.. Zaten galibiyete iyi para verdiği için oyuncu yenilemek kolay... Heryeri yavaş yavaş güçlendirmek en mantıklısı. Ayrıca 4 STP oynuyorum. Sağ ve soldaki stoperler hızlı bek özelliği olan oyuncular.. Çok zor gol atabiliyorlar şu anda.. Oyuncu seçerken hıza yatkınlığına ve dayanıklılığına bakıyorum. Dayanıklı olduğu zaman formu da kırmızıysa, 75. dakkadan sonra tek kaleye döndürüyorum maçı..

Ayrıca oyuncular zamanla yoruluyor ve sözleşme yenilediğiniz zaman da her maç oynattıysanız biraz yorgun olmaya başlıyorlar. O yüzden en mantıklısı sözleşme yenilemeyip, satarak aynı ayarda ya da daha iyi olan kırmızı formlu oyuncu almak...

2012 de oyuncular çok çevik hale gelmiş, çok hızlı tepki veriyorlar, çok seri paslar yapılıyor. O yüzden bence doğru adamlarla gol atmak çok kolay hale gelmiş... Bu kadar hız ve çeviklik oyunu gerçekçiliğinden uzaklaştırmış gibi geldi bana. Ayrıca ardarda 2-3 gol bulursanız karşı takım dağılıyor, maç tek kaleye dönüyor. Demorilize olma olayı da abartılmış gibi..

Ayrıca kaleciyi de biran önce güçlendirin. Çoook farkediyor. Artık saçma goller yemiyorum, karşı karşıya da iyi pozisyon alıyorlar, kaleden çıkmadığı için aşırtma da yemiyorum kolay kolay... Kaleci seçerken kaleci becerisi ve formuna bakarak alın sadece, gerisi önemli değil bence...

Birde önemli bir yenilik 2012 için... Kornerde topu kime atacağınızı sağ analog tuş yardımıyla seçebiliyorsunuz. Üstelik sadece kornerde değil; kaleci vuruşlarında, normal serbest vuruşlarda vs... Bu da güzel olmuş. Ayrıca top sizdeyken istediğiniz oyuncuyu yine sağ analogla seçip hareketlendirebiliyorsunuz.

Penaltı atmak da çok kolaylaşmış. Gerekli şut barına ulaşınca sağa ya da sola yön vermeniz yeterli oluyor. Ayrıca serbest vuruştan gol atmak da kolaylaşmış. 40 metreden bile vursanız topu kaleci tokatlıyor top dağa taşa gitmiyor yani

bilgiler içi sağol
  • quote:

Orijinalden alıntı: JETAACK

Beni ekleyene teşekkürler
    Eklendiğimize göre şimdi ne yapacaz???

Benim ekleme amacım:

1) Oyunda birbirinize denk geldiğinizde hile yapmamanız.
    2) Bir şekilde birleşip topluluk kurmanız vs. şekilde idi.
    Yoksa eklemenin çok bi özelliği yok.

Ne yapacağınıza kendiniz karar vereceksiniz.
    Ben 2012'yi almıyorum :) Sadece konuyu açtık madem sizleri bir arada tutalım da bana hile yaptın şöyle yaptın diye kavgalar olmasın dedim.
  • Topluluj ile ugrasacak birisi kurabilir diyorum da toplulugu kuran kisi ne yapiyor ki? Eger basit ise ben kurabilirim ama neler yapildigini anlatmaniz gerek
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nuke General

Topluluj ile ugrasacak birisi kurabilir diyorum da toplulugu kuran kisi ne yapiyor ki? Eger basit ise ben kurabilirim ama neler yapildigini anlatmaniz gerek

Sadece topluluk kurmakla olmaz...
    Aramızdan 18 tane kişi seçip bir liğ oluşturalım ve maçın başlama saatlerini belirleyelim...
    Sezon sonunda birinci gelene son üç 100 kontör hediye alsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jetressive -- 7 Ekim 2011; 16:02:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: JETAACK

quote:

Orijinalden alıntı: Nuke General

Topluluj ile ugrasacak birisi kurabilir diyorum da toplulugu kuran kisi ne yapiyor ki? Eger basit ise ben kurabilirim ama neler yapildigini anlatmaniz gerek

Sadece topluluk kurmakla olmaz...
    Aramızdan 18 tane kişi seçip bir liğ oluşturalım ve maçın başlama saatlerini belirleyelim...
    Sezon sonunda birinci gelene son üç 100 kontör hediye alsın

Lig yapmak isteyenler
    http://www.pesfootball.com/forum/pes-2012-ligi-icin-orj-cd-si-hazir-olanlar-lig-kayit-t10042.0.html
    buraya baksınlar. Biz 2011 için yapmıştık gayet de zevkli oldu.

An gelecek MLO'dan sıkılacaksınız. Ama bundan sıkılmanız çok zor olacak
  • Benide ekleyin :D nick:YURDUYOK
  • Topluluğu ben kurmuştum.
    Üst foruma bakın görürsünüz zaten.
    Sizde gelin, sayı yeterli olunca konuşuruz
  • Topluluğu ben kurmuştum.
    Üst foruma bakın görürsünüz zaten.
    Sizde gelin, sayı yeterli olunca konuşuruz
  • ARKADAŞLAR BENİM BAĞLANTI 8 Mbt e KADAR SINIRSIZ (SABİT DEĞİL) 54.90 OLAN TTNET BAĞLANTISI VE OYUN ÇOK KASIYO ÇOK AĞIR VE SÜREKLİ DONUYO 3 MAÇIN 1 DE DE KOPUYO...16 Mb (SABİT) TEN ALSAM 109 TL LİK PAKET BU SORUNU ÇÖZERMİ...YANLIZ BULUNDUĞUM YERDE NET KALİTELİ DEĞİL...
    LÜTFEN Bİ ÇÖZÜM BULUN BIKTIM 2011 DE BÖYLE 2012 DE BÖYLE....LÜTFEN YARDIM???
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustafa323

ARKADAŞLAR BENİM BAĞLANTI 8 Mbt e KADAR SINIRSIZ (SABİT DEĞİL) 54.90 OLAN TTNET BAĞLANTISI VE OYUN ÇOK KASIYO ÇOK AĞIR VE SÜREKLİ DONUYO 3 MAÇIN 1 DE DE KOPUYO...16 Mb (SABİT) TEN ALSAM 109 TL LİK PAKET BU SORUNU ÇÖZERMİ...YANLIZ BULUNDUĞUM YERDE NET KALİTELİ DEĞİL...
    LÜTFEN Bİ ÇÖZÜM BULUN BIKTIM 2011 DE BÖYLE 2012 DE BÖYLE....LÜTFEN YARDIM???

2 mbit yeterli aslında bende 8 mbit kullanıyorum eğer torrent v.s. internet açık değilse hiç kasmıyor "tabi rakibin bağlantısı da önemli" bence tarifeni değiştirme sorun başka bi yerdedir
  • benim bağlantı 8 Mbt sabit değil, 8Mb e kadar olandan 54,90 lık tarife..oda sabit bir bağlantı kalitesi sunmuyor sanırım...ne yapmalıyım peki....bana bi akıl verin çok ağır oynanıyor ve sürekli donuyor...
    birde bu mypes var ben faceden izin verdim ona ama + 500 000 gelmiyo nasıl olacak ?*
  • yokmu bu garibe bi yardım eden ?:))
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.