Şimdi Ara

[PC] ÖDÜLLÜ UT TURNUVASI -1- (Şampiyon tekserkan tebrikler)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
319
Cevap
1
Favori
7.832
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  [PC] ÖDÜLLÜ UT TURNUVASI -1- (Şampiyon tekserkan tebrikler)

* Giriş ücreti 10.000 coins olacaktır ve turnuva sonunda Birinci 70.000, İkinci 42.750, Üçüncü 20.000 olarak ödüller dağıtılacaktır.

* Katılımcıların liglere dağılımı Akınsoft çekiliş programı ile yapılacaktır ve kura tamamlandığında ufak bir resim ile konuya eklenecektir.

* İsteyen istediği kadroyla oynayabilir, sınırlama yoktur, her maç farklı kadroyla da çıkabilirsiniz. Ancak tek yasak kural: oyuncuların özelliklerini artıran attribute kartların basılması yasaktır. Kural ihlalinde turnuvadan men edilmeye kadar gidilecektir.

* Turnuvada kaç takım olacağı katılımlara göre belirlenecektir, maçlar rövanşlı olacaktır. Fikstüre uyularak maçlar yapılacaktır.

* Turnuva başlangıcında 2 lig olacaktır ve fikstürler tamamlandığında dereceye giren takımlar yine kura sonucu eşleşip çeyrek final tarzında eleme usulü maçlar yapacaklardır. Gruplarda puan eşitliği olduğunda ikili averaja bakılacaktır.

* Katılım yapan kişiler listeye adını yazdırmış olacaklar fakat girişleri onaylanmamış olacaktır, kartlar satışa konup giriş ücretleri ödendikten sonra onaylanacaklardır.

* Maç bir şekilde yarıda kalırsa, karşı tarafın bağlantısı koparsa ve bunun gibi bağlantısal aksaklıklarda, 2 tarafın da anlaşmasıyla maç tekrar oynanacaktır. Türkiye’deki internet bağlantı sorunlarını hepimiz yaşamaktayız. Bu konuda ekstra özen gösterilmesi katılımcılardan rica olunur. Ayrıca son günlerde yaşanan "An error has occured" hatasıyla maç yarıda kalırsa baştan tekrar oynanacaktır.

* Yukarıda yazılı olan kurallar turnuvaya katılan tüm oyuncular tarafından okunmuş ve onaylanmış olarak kabul edilir.

1. için ödül 70.000: 1. olan arkadaş 74.000 coins'ten satışa koyacak kartı, ben alınca ona 70.000 gidecek

2. için ödül 42.750: 2. olan arkadaş 45.000 coins'ten satışa koyacak kartı, ben alınca ona 42.750 gidecek

3. için ödül 20.000: 3. olan arkadaş 21.000 coins'ten satışa koyacak kartı, ben alınca ona 20.000 gidecek

Güncel katılımcı listesi:

1- zaferya5 / origin: zaferya- ONAYLANDI -
    2- Daniel Faraday / origin: Faraday35- ONAYLANDI -
    3- equando / origin: Equandoche- ONAYLANDI -
    4- aragorn1905 / origin: AragornKing1905- ONAYLANDI -
    5- myres / origin: myres- ONAYLANDI -
    6- dj1hp / origin: dj1hp- ONAYLANDI -
    7- grn00b / origin: ConquistadorXV - ONAYLANDI -
    8- tekserkan / origin: tekserkan- ONAYLANDI -
    9- yaban arısı / origin: GuestSaucer729- ONAYLANDI -
    10- @h@t / origin: Ahat-K - ONAYLANDI -
    11- Call of Murat / origin: muratseymen16- ONAYLANDI -
    12- -Wonkerkid- / origin: trivela93- ONAYLANDI -
    13- feelthesin / origin: bjkdodo- ONAYLANDI -
    14- mali_ / origin: xeroquark- ONAYLANDI -

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zaferya5 -- 1 Temmuz 2012; 18:51:58 >

• ekle hocam :)
  • peki hocam maçlar hangi sıklıkla oynanacak, ben çalışıyor olduğumdan bazen geç çıkabiliyorum, bazen ne bileyim bi işimiz çıkar o gün 12den sonra müsait olabiliriz falan gibi durumlarda ne olacak ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: aragorn1905

peki hocam maçlar hangi sıklıkla oynanacak, ben çalışıyor olduğumdan bazen geç çıkabiliyorum, bazen ne bileyim bi işimiz çıkar o gün 12den sonra müsait olabiliriz falan gibi durumlarda ne olacak ?

Rakiplerinizle saatleri ortak bir yol bularak anlaşacaksınız aragorn, mutlaka denk bir saat gelecektir

Özel sebepler nedeniyle yapılmayan maçlar olursa zaten ek gün ek süreler verilecektir o kişilerin maçları için.
  • sonunda pc cilerinde UT turnuvası oldu :D eline sağlık zaferya giriş ücreti mümkün olduunca az olsun fakiriz biz :D benide ekleyebilirsin ..tşk...
  • quote:

Orijinalden alıntı: zaferya5

quote:

peki hocam maçlar hangi sıklıkla oynanacak, ben çalışıyor olduğumdan bazen geç çıkabiliyorum, bazen ne bileyim bi işimiz çıkar o gün 12den sonra müsait olabiliriz falan gibi durumlarda ne olacak ?

Rakiplerinizle saatleri ortak bir yol bularak anlaşacaksınız aragorn, mutlaka denk bir saat gelecektir

Özel sebepler nedeniyle yapılmayan maçlar olursa zaten ek gün ek süreler verilecektir o kişilerin maçları için.

o zaman beni de ekle hocam.. ilk 3 ümidim yok ama belli mi olur :) hem bi değişiklik olmuş olur :)

bi de şunu sorayım, turnuva da oyuncu yada takımlarda bi sınırlama olacak mı ? mesela tek bir squad ile oynayabiliriz, yada if sif oyuncular olmaz gibi, yoksa her maçımıza farklı bi kadro ile çıkabilecek miyiz ?

• takımda sınırlama yok sanırım doğrumudur..
  • quote:

quote:

quote:

o zaman beni de ekle hocam.. ilk 3 ümidim yok ama belli mi olur :) hem bi değişiklik olmuş olur :)

bi de şunu sorayım, turnuva da oyuncu yada takımlarda bi sınırlama olacak mı ? mesela tek bir squad ile oynayabiliriz, yada if sif oyuncular olmaz gibi, yoksa her maçımıza farklı bi kadro ile çıkabilecek miyiz ?

if sif oyuncular olmasın bence olursa yüksek arkadaşlara karşı şansımız olmaz..

• quote:

quote:

quote:

Gözümden kaçmış, bu maddeyi de kurallara ekledim dostum teşekkürler hatırlatma için

Hiçbir kısıtlama yoktur arkadaşlar, isteyen istediği kadroyu getirsin, oynasın. Full IFlerden olusan kadro da olur full bronze kadro da olur silver da olur. Size kalmış. Her maç farklı kadro da çıkabilirsiniz. Sonuçta herşey oyuncuda biter, full silver kadrodan 5 yediğimi de bilirim, TOTY SIF IF full cristiano messili kadroya 8 attığımı da.

Bu nedenle herşey serbest. Sadece oyuncu attribute kartı (özellikleri yükseltme kartı) basmak yasak arkadaşlar. Bunu da yapan kural ihlali sebebiyle turnuvadan men edilecektir. Rakibinizle maç öncesi kadrolarını görürken orada belli oluyor basıp basmadığı zaten kolayca anlaşılır buraya gelir RESİMLİ şekilde itirazda bulunup şikayet edebilirsiniz (kimsenin yapacağını zannetmıyorum ancak yapan olursa diye)

• quote:

Orijinalden alıntı: Daniel Faraday

quote:

quote:

quote:

if sif oyuncular olmasın bence olursa yüksek arkadaşlara karşı şansımız olmaz..

Dostum herşey oyunculukta bitiyor. Ben isterim ki bu benim 100k lık takımıma rakip full IF li arkadaşlar gelsin onları yeneyim, daha güzel bir haz daha güzel bir galibiyet oluyor Herşey serbest oyuncu attribute kartları dışında

• ben prtScn eye basınca gri resm alıyo :D
    bencede kimse yapmaz zati çok saçma bişi zaten bence kart basma fifa13 de bunu kaldırsınlar alt tab a çözüm bulsunlar yeter
  • quote:

Orijinalden alıntı: MusaYatar

ben prtScn eye basınca gri resm alıyo :D
    bencede kimse yapmaz zati çok saçma bişi zaten bence kart basma fifa13 de bunu kaldırsınlar alt tab a çözüm bulsunlar yeter

hocam fraps diye bi program var, bana da forumdan bi arkadaş önerdi, hatta linkini de verdi de şimdi yok bende.. onunla oyun içinden resim de alabiliyorsun video da..
  • Direk telefonla da çekebilirsiniz? Kamerasız telefon artık üretilmiyor sanırım?
  • ekleyin bennimde katkım olsun ödüle ama girememe ihtimalim var.
    aragon hocam benim ıd sizde gözüküyor ordan oraya iletiverirmisiniz
  • yaz hacı :)
  • 6 kişi olduk şimdiden güzel

Devam devam haydi.
  • zafer hocam, benim takim daha hazir diyil, o yuzden ekel ama karsina daha net diyil yaz
    bu arada remy 85, Gameiro 85, Valbeana 83. Fanni 82 ya da lig 1den IF oyuncu aliyorum, satmak isteyen pm

edit: nene ihtiyac yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dj1hp -- 28 Mayıs 2012; 20:02:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ungood20

ekleyin bennimde katkım olsun ödüle ama girememe ihtimalim var.

hocam işyerindeyim, ayrıca senin ID hangisi hatırlamıyorum ki :) önce sen bana hatırlatsan :)
  • quote:

quote:

hocam işyerindeyim, ayrıca senin ID hangisi hatırlamıyorum ki :) önce sen bana hatırlatsan :)

Tamamdır arkadaşın ID'si emregok, biz konuştuk
  • quote:

quote:

kurucu ekledi teşşekkürler.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.