Şimdi Ara

[PC] ÖDÜLLÜ UT TURNUVASI -1- (Şampiyon tekserkan tebrikler) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
319
Cevap
1
Favori
7.836
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fifaz

Zafer kolay gelsin , basarilar herkese

Teşekkürler tarık dostum senin de payın var burada
  • Evet arkadaşlar an itibari ile 10 kişinin giriş ücretleri alınmıştır Kaldı 6 kişi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zaferya5 -- 31 Mayıs 2012; 23:57:04 >
  • eksik olursa beni yedeğe yazın

• quote:

Orijinalden alıntı: mali__

eksik olursa beni yedeğe yazın

Tamamdır dostum
  • 4 kişi kaldı, 12 kişi onaylandı, 4 kişi kaldı

Daniel Faraday, ungood20, Kendoka, ForBlack

Bu arkadaşlarımız da kartlarını aldıgında turnuva başlayacaktır
  • Lig kuraları belli olmuştur arkadaşlar. Turnuva şablonumuzdan fikstürü takip edebilirsiniz.

Fikstürde yazmayan maçları yapmak yasaktır, fikstürde ne görüyorsanız o rakibinzle maç yapmanız gerekmekte.

[PC] ÖDÜLLÜ UT TURNUVASI -1- (Şampiyon tekserkan tebrikler)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zaferya5 -- 1 Haziran 2012; 1:36:07 >

• o arkadaşlar büyük ihtimal yarın alırlar kartlarını.. ben de birazdan yatar :) yarın turnuva başlamazsa (başlasa da olur aslında, çok farketmez) hazırlık maçı yapabiliriz.. hem birbirimizi tartmış oluruz :)

bir de @zaferya5 hocam,
    maçların hafta bazında tamamlanması için bi son gün uygulaması olacak mı ? yada hergün bir maç şeklinde mi gidecek ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: zaferya5

Lig kuraları belli olmuştur arkadaşlar. Turnuva şablonumuzdan fikstürü takip edebilirsiniz.

Fikstürde yazmayan maçları yapmak yasaktır, fikstürde ne görüyorsanız o rakibinzle maç yapmanız gerekmekte.

https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AhPcucihPPcLdDY2Mk16U2o0UVBIQnQ3b1dPSllWWGc#gid=1

Verilen linkte fikstürler gözükmüyor, yoksa bende mi sorun var?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yaban arısı -- 1 Haziran 2012; 10:16:21 >

• quote:

Orijinalden alıntı: yaban arısı

quote:

Lig kuraları belli olmuştur arkadaşlar. Turnuva şablonumuzdan fikstürü takip edebilirsiniz.

https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AhPcucihPPcLdDY2Mk16U2o0UVBIQnQ3b1dPSllWWGc#gid=1

Verilen linkte fikstürler gözükmüyor, yoksa bende mi sorun var?

hocam, sanırım yazı rengi ile arka plan rengi aynı olmuş.. maçların hafta hafta yazılmış olması gereken hücrelere tıklarsan sol üst ve sağ alt köşede o hücrede hangi oyuncunun adı yazıyorsa onunla oynuyorsun demektir. 7*4 = 28 maç için ev sahibi ve deplasman olmak üzere en fazla 56 tıklamayla fikstürünü görebilirsin.

EDIT : dosyayı ekledim hocam.. kırmızı ile işaretlediğim yerlere bakarsan görürsün.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aragorn1905 -- 1 Haziran 2012; 11:34:46 >

• Tamamdır, gördüm sonunda. Teşekkürler.
  • Arkadaşlar bir durun :) Fikstür açılmadı ki daha maçlar başlamadı. Oralara bakmayın diye aynı renge bilerek boyadım..

Neyse sileyim bari.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zaferya5 -- 1 Haziran 2012; 12:13:16 >
  • ForBlack nickli arkadaşımız çıkmıştır yerine biri alınacak.
  • mali__ nickli rkadaşımız eksik olursa beni yedeğe yazın demişti.bir sor istersen.
  • Sordum kardeşim cevap bekliyorum.
  • quote:

Sordum kardeşim cevap bekliyorum.

cevap gelmedi mi hala yoksa hemen adam bulalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Call Of Murat

quote:

varmi tanidik?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Call Of Murat

quote:

varmi tanidik?

Kadirosu ben davet ettim ama nedense sonradan çıkmış bir iki arkadaş daha var onlarada sorayım bi daha çabuk görsünler diye ana konuyada yazıcam
  • K.bakmayın,kardeşimin mezuniyet telaşı yüzünden foruma hiç bakmadım. uygunsa hala ben varım. kart bilgilerini yolla
  • buarada origin: xeroquark

Twitter: @_memetali ekleyin konuşalım kaynaşalım. güzel bir turnuva olması dileği ile. aylar önce ben teşebbüs etmiştim ilgi çekmemişti. iyi oyunlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mali__ -- 2 Haziran 2012; 2:09:28 >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.