Şimdi Ara

PC İÇİN OYUN KOLU TAVSİYESİ VERECEK VAR MI?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
2.636
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Pes 2020 falan oynamak için orta halli dandikte olmayacak, çok pahalı da. Ne önerirsiniz?

• Ben de bakıyordum da bisey bulamadım deneyimli biri çıkarsa iyi olur

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • logitech f310 al çok sağlam kol 3 senedir bozulmadı hala çalışıyor
  • Ben de onunla Xbox 360 arasında kaldım. Xbox 360 pc uyumlu kol daha ucuz ama orjinal mi yoksa çakma mı gönderirler ondan korkuyorum. Ayrıca hangisi daha iyidir?
  • Buyur pes oynamak için çok ideal.

PC İÇİN OYUN KOLU TAVSİYESİ VERECEK VAR MI?
  • Francis J. Underwood kullanıcısına yanıt
    Kablosuz özelliği var mı?

• Omisis046 kullanıcısına yanıt
    Bunu kullanan kimse pegasus a cv sini bıraksın haftaya iş başı yapsın... 5 bin dolar maaş + prim sigorta + yol yemek
  • quote:

Orijinalden alıntı: ldr1907

Ben de onunla Xbox 360 arasında kaldım. Xbox 360 pc uyumlu kol daha ucuz ama orjinal mi yoksa çakma mı gönderirler ondan korkuyorum. Ayrıca hangisi daha iyidir?
    Çakma olabilme ihtimali var bilemiyorum ama orjinal xbox 360 kolu alabilecek durumun varsa onu al çünkü daha ergonomik ve f310 gibi elini ağrıtmaz uzun kullanımlarda.Fakat f310 alırsanda oyunlarda uyumluluk sorunu yaşamazsın zaten xbox 360 kolu olarak görüyor windows f310 u ve ekstra bir program kurmana gerek yok kullanmak için.Eğer kol desteklemeyen oyunlarıda oynamak istersen sitesinden logitech yazılımını indirip kendin ayarlayıp oynayabiliyorsun zaten.F310 dayanıklılık olarak çok sağlam, 3 senedir tık demedi çalışıyor.
  • İnternette araştırmalarım sonucu orjinal olduğuna güvendiğim birkaç satıcı buldum. 100-150 lira arasındakiler muadil ürün satıcıların bazıları yazmış zaten. 179 liraya orjinal buldum. F310 ise 150 lira civarı. Sizce kalite, ergonomik ve dayanıklılık açısından hangisi iyidir? Bu ikisinden birini alıcam.
  • letgodan temiz logitech f310
  • _Türkolog_ kullanıcısına yanıt
    Hocam sıfır almak isterim 2. ele girmeyeyim. Xbox mı F310'mu sizce?
  • Hocam xbox kolu aldım ben çakma çıktı . Monster pusat pro alacağım. 179 tl

• Kovalenko kullanıcısına yanıt
    Evet internette satılan kırmızı kutulu 100-150 lira arasındakiler çakma. Orjinali 179 liraya yeşil kutulu buldum bayağı araştırdım. Alırsam orjinal özelliklerine göre karşılaştırma yapıcam zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ldr1907

Evet internette satılan kırmızı kutulu 100-150 lira arasındakiler çakma. Orjinali 179 liraya yeşil kutulu buldum bayağı araştırdım. Alırsam orjinal özelliklerine göre karşılaştırma yapıcam zaten.
    Aldınız mı hocam ? Ben iade edip gidip monster mağazasından pusat pro aldım . Şuan zor xbox orjinal controller bulmak .
  • Kovalenko kullanıcısına yanıt
    Aldım GittiGidiyordan sorun yok. Aslında ilk gelen kusurlu çıktı değişim yaptırdım sıkıntı yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.