Şimdi Ara

Pc Harddiski Görmüyor! (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
96
Cevap
3
Favori
332.255
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Benim de laptop un Hard disk motoru yada kafası her etse çalışmadığı için içindeki verilere ulaşamıyorum bununla ilgili nasıl ir yol izlenmeli yada kimlerden yardım almalıyım içindeki bilgilere tekrar ulaşmam mümkün mü

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mmelih_25 kullanıcısına yanıt
    Problem nasil olustu? Laptop dusuruldu mu mesela? Anormal bir ses var mi? Eger fiziksel bir ariza varsa profesyonel yardim almaniz gerekir. Diski acip kurcalamadiginiz surece verilerinizin kurtarilmasi mumkun olabilir.

• Pc Hard diski görüyor ama depolama kapasitesi yapamıyorum alan yaratılmıyor yardım lütfen

• Arkadaşlar aynı sorun bendede var hddin motoru çalışıyor diagnosticde hdd hata veriyor şimdi yeni hdd aldım yeni 3 tane sata kablosu taktım yine görünmüyor arıza nedir

•  Pc Harddiski Görmüyor!

• Konu baya eskimiş bilgi amaçlı yazıyorum.

Öncelikle harici disk göremiyorsanız windows 10 işletim sisteminde aygıt yöneticisinden universel usb driver'ı kaldırın bilgisayarı restart atın. Normal bilgisayar diski görmüyorsa windows 10'un güncel iso dosyasını indirin ve rufus ile boot haline getirin deneyin.

Windows 10 sata paketini güncelledi yeni güncel sürünü indirip denerseniz sorunun çözülmesi gerekiyor. Ben denedim oldu. Eğer diskinizdeki veri çok önemliyse tavsiye veri kurtarma firması na danışın harddiskinizde fiziksel sorun olabilir.
  • win 10 kurulu ssdyi görüyor iki diğer dahili hddmi görmüyor. format atiyorum düzeliyor bir süre sonra yine aynisi. uykuya alip tekrar calistirinca düzeliyor sonra kapatip acinca yine ayni. birimi yeniden etkinleştir deyince chkdsk calistirin diyor calistirinca da

Access Denied as you do not have sufficient privileges or
    the disk may be locked by another process.
    You have to invoke this utility running in elevated mode
    and make sure the disk is unlocked. diye bir yazı cikiyor. sorunu cözemedim aylardir bir elin atin lütfen

Pc Harddiski Görmüyor!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi apathetic -- 31 Ocak 2019; 1:50:52 >

• merhaba arkadaşlar,
    500 GB SAMSUNG HD502JI DAHİLİ HDD low level format atarken elektrik gitti harddiski pc görmez oldu
    hirens boot ile müdahale etmeye çalıştım ama ne format atabiliyorum nede diski görebiliyorum.
    aygıt yöneticisinden donanımı görebiliyorum,bios'u sıfırladım windows cd ile format atmaya çalıştığım da ''windows bu disk biçimini desteklemiyor'' uyarısı alıyorum.
    desteklerinize acil ihtiyacım var şimdiden teşekkürler
     Pc Harddiski Görmüyor!
     Pc Harddiski Görmüyor!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cenknet -- 12 Mart 2019; 17:54:16 >

• cenknet kullanıcısına yanıt
    hard diskinizde arıza oluşmuş. verileri kurtarabilirim. önemsiz ise başka bir kasada işlem yapmaya çalışın.
  • Teşekkürler arkadaşlar sorunum bios pilini çıkar tak ile çözüldü wd 1tb harddiskimin ilginç hikayesi adaptörde laptop ile kullanırken adaptör maksimuma yanlışlıkla getirildiği için poff diye duman çıktı denemelerim sonrası çalışmadı çocukların resimleri vs olduğu için atmadım 7 yıl sonra masaüstü topladım bunu görünce taksam mı dedim Bismillah deyip bir taktım sürpriz çalıştı sonra resimleri çekerken diski görmedi ne yaptımsa görmedi ta ki bios pilini çıkarana dek sanırım elektrik yük binmede sorun oldu çünkü bir anda 400 GB çekmeye çalıştım bios korumaya geçiyor sanırım resimleri vs yine de başka yere aldım teşekkür ederim

• Baya hddlerden çok çekmişiz en önemli bilgiler belgeler onların içinde bir şekilde bozuluyor hepte kabulleniyoruz para döküp kurtarmaya çalışıyoruz tık tık ses gelmeye başladı bak sector taramasından 86 tane çıktı dondu kaldı ve pc kapandı sanırım artık kullanılmaz halde artık pc hiç görmüyor youtube da videolardan yola çıkarak dağıtıcam sanırım veriler çok önemli

• Yaklaşık 1 aydır 2 tb'lık harici hard diskim çalışmıyor, Google'dan çözüm arayam dedim, bu konu çıktı karşıma direkt. Bir baktım, 12 sene önce bu konuyu da yine ben açmışım
  • clsguitar kullanıcısına yanıt

çok sağol sayende halloldu.

• Darkness kullanıcısına yanıt

Mübarek bi adammışsın, kalbin temiz :)

• Darkness kullanıcısına yanıt

asdfasdfasdfasdf

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.