Şimdi Ara

(PC) FİFA 2013 Turnuva-Champions League DH-Ödüllü (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
591
Cevap
3
Favori
12.992
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Z3A

quote:

Orijinalden alıntı: YusufCanDeger

fraps nedir arkadaşlar

Oyun içni video ve video çekmeye yarayan bir program kullanılışı basit.Kur ve arkada çalışsın foto çekme tuşunu ayarlıyorsun programın içinden hepsi bukadar daha sonra oyun içinde resmi çekiyorsun skoru.

Herkes tamamlandığına göre şimdi çekicek misin dostum kuraları
  • Origin idleri de katılımcıların isimlerinin karşısına yazar mısın hacı tek tek uğraşmayalım aramakla
  • maclar belli gunlerde mi olacak ? benim gibi okuyan arkadaslar icin fiksturu haftasonu gibi ayarlama sansi olur mu ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu arada belirtmek isterim listede myres iki kere yazılmış yedeklere aldığınız varsa alın yani .)) fazla saymış olabilirsin belki
  • quote:

Orijinalden alıntı: Natureza1907

bu arada belirtmek isterim listede myres iki kere yazılmış yedeklere aldığınız varsa alın yani .)) fazla saymış olabilirsin belki

aynen o benimde dikkatimi çekti :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: aykutcanto

quote:

bu arada belirtmek isterim listede myres iki kere yazılmış yedeklere aldığınız varsa alın yani .)) fazla saymış olabilirsin belki

O arkadaş bir yazılsın dediler bir yazılmasın karışıklık olmuş k.bakmayın.Yedekten aldım.Aykut bu arada, virtual senden ve jo dan önce sayfada yazmış ona öncelik tanıdım daha yeni görüyorum..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Z3A -- 10 Aralık 2012; 22:20:51 >
  • Katılımcıların hepsi origin isimlerini yazarsa sevinirim.Yazan arkadaşların id leri anasayfada yer alıyor.Eksik olanlar yazarsa iyi olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Z3A -- 10 Aralık 2012; 22:22:13 >
  • quote:

quote:

quote:

O arkadaş bir yazılsın dediler bir yazılmasın karışıklık olmuş k.bakmayın.Yedekten aldım.Aykut bu arada, virtual senden ve jo dan önce sayfada yazmış ona öncelik tanıdım daha yeni görüyorum..

• quote:

Orijinalden alıntı: mnf.trb

maclar belli gunlerde mi olacak ? benim gibi okuyan arkadaslar icin fiksturu haftasonu gibi ayarlama sansi olur mu ?

Oyuncular aralarında belirlenene zaman içerisnde anlaşıp istedikleri zaman oynayabilecekler.
  • quote:

quote:

maclar belli gunlerde mi olacak ? benim gibi okuyan arkadaslar icin fiksturu haftasonu gibi ayarlama sansi olur mu ?

Oyuncular aralarında belirlenene zaman içerisnde anlaşıp istedikleri zaman oynayabilecekler.

cok mantikli :) yalniz su baglanti kopma olayi duzenlenmeli.

yenilirken bilerek baglanti koparip bi 90 dakika daha oynamak yenen kisi icin buyuk dezavantaj degil mi ? her skor cevrilebilir sonucta :)

• quote:

quote:

quote:

quote:

Dur daha sirenleri çalacak birşey olmadı :) Gurupların hazırlanması, excel ,photoshop cartı curtu uğraştrıyor biraz tek olunca,anlayış gösterin o kadarda:)

• quote:

quote:

quote:

yenilirken bilerek baglanti koparip bi 90 dakika daha oynamak yenen kisi icin buyuk dezavantaj degil mi ? her skor cevrilebilir sonucta :)

Maç esnasında herhangi bir dakikada kopma olursa oyun yeniden kurulup aynı dakikadan devam edecektir.Örnek olarak Skor 2-1'ken 78.Dakikada kopan bir oyun tekrar kurularak 2-1 lik aynı skorlar 12 dakika daha oynanır ve maç biter.
    Bunun daha başka çıkar yolu zor olur.Senin başına yenerkende gelebilir yenilirkende.Adamın hususen veya bilmeden oyundan çıktığına bilemeyiz.Her turnuvada bu olay böyle gerçekleşiyor.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Maç esnasında herhangi bir dakikada kopma olursa oyun yeniden kurulup aynı dakikadan devam edecektir.Örnek olarak Skor 2-1'ken 78.Dakikada kopan bir oyun tekrar kurularak 2-1 lik aynı skorlar 12 dakika daha oynanır ve maç biter.
    Bunun daha başka çıkar yolu zor olur.Senin başına yenerkende gelebilir yenilirkende.Adamın hususen veya bilmeden oyundan çıktığına bilemeyiz.Her turnuvada bu olay böyle gerçekleşiyor.

pardon 12 dakika derken gercek mac suresini kast ediyorsun sandim :)

• Origin id : MaltepeUni
  • ben de katılmak isterimdim ama dolmuş. yedeklere yazarsan sevinirim belki gelmeyen olur
  • Kuralları çekiyorum 1 saat içerisinde hazır olur
  • origin id:fnrbhce-1907
  • origin id:hakeeen
  • 12dk çok değilmi ya
  • origin id: m4aone1
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.