Şimdi Ara

(PC) FİFA 2013 Turnuva-Champions League DH-Ödüllü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
591
Cevap
3
Favori
12.992
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  (PC) FİFA 2013 Turnuva-Champions League DH-Ödüllü

Gördüğüm kadarıyla sürekli devamlılığı olan turnuva serileri yok.Bu turnuvayı başlatarak devamının geleceğini umuyorum.Artık oyunlarda zamanla bayıyor.Biraz hareketlilik biraz heycan iyi gelir diye düşünerek ufak bir hediye ödül olarakta 1.Olacak oyuncuya Snoopy Gamepad teslim edilecektir.İlk 2 ve 3 'ye ayrı olarak coins ler verilecektir.İlk başta para toplamak sıkıntı olacağı için ben bir adım atayım dedim diğer turnuvalarda ortak fikirler paylaşılıp konuşularak daha kapsamlı turnuvalar gerçekleştirebiliriz.

Turnuva ultimate teamde olmayacaktır.Normal takımlar seçilerek friendly serverlarda yapılacaktır.32 kişiden oluşacaktır.İlk etapta 4 erli takımlar halinde 8 tane gurup olacak.4 lü guruptan ilk 2 takım çıkacak.Daha sonra geriye kalan 16 takım eleme usulü yapacak.Bildiğimiz şampiyonlar ligi.Bunun için 32 tane katılımcı gerekli turnuvaya başlayabilmemiz için.Katılımcıları bekliyoruz..Şimdiden herkese başarılar

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    TURNUVA STATÜSÜ VE KURALLARI

Maçlar match lobby bölümünde 1 on 1 bölümünde yapılacaktır.

Maç süresi : 12 dakika

Defending: Tactical defending

Takım : Serbest

1)Knock out eşleşmelerinde 2 maçta eşitlik bozulmamış ise 3.maç uzatma ve penalti seçimi açık olarak oynanacaktır.
    2)Guruplarda puan eşitliği durumunda 2li avaraj sistemi uygulanacaktır.
    3)Maç sonucu ss alınarak pm yoluyla bana bildirilecektir.Her iki rakiptende skorları aldıktan sonra fiktsüre girilecektir.
    4)İlgili haftada maç fikstüre göre kimin sahasında gözküyorsa oyunu o kuracaktır.
    5)Maç esnasında herhangi bir dakikada kopma olursa oyun yeniden kurulup aynı dakikadan devam edecektir.Örnek olarak Skor 2-1'ken 78.Dakikada kopan bir oyun tekrar kurularak 2-1 lik aynı skorlar 12 dakika daha oynanır ve maç biter.
    6)Maçın başlangıcında serverlardan veya kişinin kendi bağlantısından kaynaklı bir lag -ağırlık sürekli kopma sorunu varsa her iki tarafta anlaşıp maçı daha sonraya erteleyebilirler.Yanlız bu durumda maçın hemen başlangıcında oyundan çıkılması en uygunudur
    7)Rakip gol attıktan sonra çıkarsanız skor aynı olarak diğer bir maçta devam edecektir veya maç bittikten sonra bana oyunda çok lag vardı kabul etmiyorum tekrar yapmak istiyorum gibi bir sorunla gelirseniz bu kabul edilmeyecektir..Lütfen başlangıçta kontrol edip hızlı olarak oyundan çıkın aksi halde sorunların çıkması kaçınılmaz olur.

mr.lardo : mrlardo
    UnderclassHero :fortyonesalute
    Z3A
    thebancally : bulldozer20
    cankurt21 : cankurt1990
    Silver Eagle
    efkanen : efsus46
    ownerplus : ownerplus
    FBI-007 : fnrbhce-1907
    köseoğlu : koseoglucay
    Daniel Faraday : Faraday35
    swordwolf
    Dupz : Kinzuge
    Noleafb
    NoName. :NoNamee24
    Praetorian544 : Praetorian544
    Z.K
    yusufcandeger :MaltepeUni
    S@HMeRDaN
    hakeen : hakeeen
    Leprek0n : LepNzm
    YuNuSHD : YuNuSkillerTR
    myres : myres
    Natureza1907 : Natureza1907
    Rondi_10
    jewel_ma20 :muratavci
    Hqmi61 : Hqmi61
    qS05 : alcan98
    mnf.trb : MTurabb
    Public Enemy : m4aone1
    VirtualWorld : TR-Pixel
    32)Mu_Joe54

Kayıtlar dolmuştur.Kurallar çekilip,guruplar belirlenmiştir.İsimlerini yazan diğer üyeler yedekelre alınacaktır.
    Lütfen Origin id lerinizi yazınız

YEDEKLER

1)aykutcanto : AAykut7
    2)misketci
    3)Legendary: LLegendarYY
    4)werderweremem24

KURRA ÇEKİMİ:http://www.youtube.com/watch?v=AQz2wkSaB5g&feature=youtu
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Z3A -- 4 Ocak 2013; 22:42:30 >

• ben katılırım
  • Katılmak isterim ancak daha öncede turnuva yapıldı maçlar tamamlanamadı.Sebebi EA kaynaklı olarak birçok kişinin online friend de maçlara baglanamaması oldu.Yine aynı sorun yaşanacagından tekrar düşünün derim...veya varsa çözümünüz yapılabilir.
  • bağlantı problemi var maç yapamıyoruz ne friend den ne lobby den
  • quote:

Orijinalden alıntı: efkanen

Katılmak isterim ancak daha öncede turnuva yapıldı maçlar tamamlanamadı.Sebebi EA kaynaklı olarak birçok kişinin online friend de maçlara baglanamaması oldu.Yine aynı sorun yaşanacagından tekrar düşünün derim...veya varsa çözümünüz yapılabilir.

aslinda bu sorun cok cok abartilacak birsey degil.ilk baslara gore baglanti sorunlatinda azalma var.zaten baglanti koptugunda 2 tarafta ortaklasa birsey souleyecekler ve oyun tekrar baslanip ayni skordan devam eder.suan friendly serverlarda sikinti yok eger olursada bunu hallederiz kendi aramizda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Z3A -- 9 Aralık 2012; 17:25:16 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Daniel Faraday

bağlantı problemi var maç yapamıyoruz ne friend den ne lobby den

bende boyle bir sorun surekli gerceklesmiyor.sizde ne gibi siklikla nasil bir kopma oluyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Z3A

quote:

Orijinalden alıntı: Daniel Faraday

bağlantı problemi var maç yapamıyoruz ne friend den ne lobby den

bende boyle bir sorun surekli gerceklesmiyor.sizde ne gibi siklikla nasil bir kopma oluyor

girmiyor bağlanırken connection lost alıyoruz
  • Beyler ödülde koyalım ama kuru kuru olmaz
  • O zaman düzenlensin turnuva birşey kaybetmeyiz denemekte fayda var.Ben varım ...Kurallar ve ödül belirlensin...biryerlerden başlamak lazım..
  • Ben sendeki gibi bir sorun almıyorum.Bu sorun varsada sende geçicidir illaki bunu ea biliyordur.Bunları duruma göre konusruzu.Benim karın ağrım bu mis gibi oyun için niye bir lig yapılmadıgı ve kapsamlı bir turnuva düzenlenmediği :) Okadar oynayanı var ama tek bir adam gibi turnuva olmamış.Tabiki Turnuvaya ödül koyarız bunu kendi aramızda konuşup halledebiliriz.

Katılımcıları bu başlık altında görürsek daha rahat bir yol çizeriz.Yeterki katılım olsun isimleri burada görelim.Devamında lig usulünüde başlatabiliriz.Bunu pes'te uzun süre yapmıştım soccercenterda ve gayet başarılı olmuştu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Z3A -- 9 Aralık 2012; 17:25:39 >
  • Ben katilabilirim

• quote:

Orijinalden alıntı: Silver Eagle

Ben katilabilirim

1 2 gün milleti toparlıyalım duruma göre hazırlıklara başlarız katılımcıları bekliyoruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Z3A -- 9 Aralık 2012; 17:25:53 >
  • bence hileci arkadaşlar ödül konusunda yardımcı olsun.yani daha güzel olur bence
  • ultimate team de mi olacak turnuva? o zaman katılmam ben
  • Ben de katılırım arkadaşlar.
    Takımlar belirlensin ve kura çekilsin bence. Kime hangi takım çıkarsa..
  • quote:

Orijinalden alıntı: cankurt21

bence hileci arkadaşlar ödül konusunda yardımcı olsun.yani daha güzel olur bence

hileden kastın nedir?Neyi gördün ve nasıl anladın.Ea game serverlarında hile nasıl olacak ki bu oyun counter ve benzeri bir oyun değil hilenin nasıl bir türü olacakki ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: thebancally

ultimate team de mi olacak turnuva? o zaman katılmam ben

hayır normal friendly loby de
  • quote:

quote:

bence hileci arkadaşlar ödül konusunda yardımcı olsun.yani daha güzel olur bence

hileden kastın nedir?Neyi gördün ve nasıl anladın.Ea game serverlarında hile nasıl olacak ki bu oyun counter ve benzeri bir oyun değil hilenin nasıl bir türü olacakki ?

ultimate team deki hileden bahsetmiş.Ut de hileciden geçilmiyo, adamlar saatte 100k yapıyor
  • UT olmasın ben katılırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: thebancally

quote:

quote:

ultimate team deki hileden bahsetmiş.Ut de hileciden geçilmiyo, adamlar saatte 100k yapıyor

Bizim ultimate le işimiz olmayacak,friendly serverda belli kurallar içinde 2 takım ss alarak maç sonuçları ulaştıracaklar.Hilelik bir durum yok

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.