Şimdi Ara

Pc den direk ses kaydeden program(mikrofonsuz)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
40.261
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar bana internetten dinlediğim onlıne şarkıyı kaydeden ses kaydedici programı lazım. Bilgisayarımda mikrofon yok. Bi program la bunu yapabilioyduk ama programı bilmiyorum. Paylaşırsanız sevinirim.

• hocam bi zahmet bizim bu sorunu da halletsek...
  • bende creative smart recorder diye bir program var. ses kartının yanında gelmişti. ses kaynağını what u hear olarak ayarlayınca pc de çalan sesleri kaydediyor. ama çalışmak için ses kartına ihtiyacı var mı bilmiyorum. creative sitesinden indirip dene istersen
  • Bu iş için Windows'un kendi ses kaydedicisi bile iş görür. Ses kayıt ayarlarına girdiğinizde tüm aygıtların altındaki "sessiz" işaretini kaldırırsanız kesin kaydeder. Sizin istediğiniz ses kaynağı sanıyorum "stereo karıştırıcı" oluyor.
  • Hocam teşekkürler denedim her iki programıda işimi gördü.

Saygılarımla...
  • süpermiş
  • Nesi süper arkadaş ? ? Deneme versiyonu 4 dakika süre limiti var ! Boş yere zaman kaybettirdiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sistemamelesi

Nesi süper arkadaş ? ? Deneme versiyonu 4 dakika süre limiti var ! Boş yere zaman kaybettirdiniz.

Benim çok işime yaradı açıkcası. Zaten arkadaş da orda ücretsiz full sürüm yazmamış. O kadar değerliyse vaktiniz verirsiniz ücretini lisansını satın alırsınız. Aramayla da böyle şeylerle zaman kaybetmeyle de uğraşmazsınız.
    Çok basit yani. Bir teşekkür etmek bu kadar zor olmamalı. Hadi teşekkürden geçtik, bir de kızgınlık dile getiriyorsunuz. Ayıp...
  • Creative ses karti olsa..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kurbagaprens

quote:

Orijinalden alıntı: sistemamelesi

Nesi süper arkadaş ? ? Deneme versiyonu 4 dakika süre limiti var ! Boş yere zaman kaybettirdiniz.

Benim çok işime yaradı açıkcası. Zaten arkadaş da orda ücretsiz full sürüm yazmamış. O kadar değerliyse vaktiniz verirsiniz ücretini lisansını satın alırsınız. Aramayla da böyle şeylerle zaman kaybetmeyle de uğraşmazsınız.
    Çok basit yani. Bir teşekkür etmek bu kadar zor olmamalı. Hadi teşekkürden geçtik, bir de kızgınlık dile getiriyorsunuz. Ayıp...

. Çok daha iyi iş gören ücretsiz bir yazılım buldum size inat buraya yazmayacam Siz demolarla idare edin

• sistemamelesi S kullanıcısına yanıt
    Nasıl üzüldüm nasıl....
    2 dk'lık bir işti hallettim kaldırdım bile PC'den. İçinde patlasın
  • quote:

Orijinalden alıntı: caadas

Bu iş için Windows'un kendi ses kaydedicisi bile iş görür. Ses kayıt ayarlarına girdiğinizde tüm aygıtların altındaki "sessiz" işaretini kaldırırsanız kesin kaydeder. Sizin istediğiniz ses kaynağı sanıyorum "stereo karıştırıcı" oluyor.

merhabalar ben hortlak, yardımım dokunur belki, windows 7 ve 8'de bu işlemi yapamayan arkadaşlar için geldim. şurada çok güzel anlatmış. halledebilirsiniz. -->http://www.howtogeek.com/howto/39532/how-to-enable-stereo-mix-in-windows-7-to-record-audio/

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.