Şimdi Ara

pc cok kasıyuor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
615
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ben boyle bir iş gormedim yardımcı olacak varmı acaba e8400 işlemci gıgabytte ep41 ana kart 3gb rem sappire hd 3870 ekran psu 400 waat ama pc pert yardım edece varmı

• daha detaylı bahsedermisiniz? ne tür bir sorununuz var pert derken blue screen mi? sistem resetlemesi mi? kasılma donma gibi olaylar mı...
  • bide işletim sistemini de söylersen süper olur
  • pc açılırken mi, zorluycak işlem yaparken mi (oyun vs.) problem çıkarıyor. donanımsal bi problem de olabilir, virüs, trojan da. detay verirseniz daha iyi yardımcı oluruz..
  • makedonn
    Yarbay

21 Şubat 2010; 0:04:43
    Seçtiğiniz mesajın linkini aşağıdaki kutudan kopyalayabilirsiniz.

http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=37954027

--------------------------------------------------------------------------------

daha detaylı bahsedermisiniz? ne tür bir sorununuz var pert derken blue screen mi? sistem resetlemesi mi? kasılma donma gibi olaylar mı...
    ozur dilerim ilanı verim ama bulamamıştım en sonunda buldum hocam donuyor pc ama buldum ep41 anakart aldım sıfır ondan kaynaklanıyormus eski anakartım geldi gıgabytet p35 oburude gıgabyt tsk ederim ilginiz için

• gfb pandoras hepnizden ozur dilerim ilanı bulamadım ama sorun ana kartmiş tamirden geldi eski anakartım sorun duzeldi tskler ilginize
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.