Şimdi Ara

pc bazen açılıyor bazen açılmıyor...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.410
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yhaaa bn ne yapcam bu pc ile bilmiom... Bilgisayar normal bi şekilde açılıyo şimdi Tam kullanı hesapları na gelceği zamn (kendimin ki parolalı bi de guest hesabı war ) mavi bi ekran çıkıyo üstünde beyaz yazılar war ama yazıların ne olduğunu okuyamıyosun bölee 1 sn olmadan geçiyor.... .sonra baştan açmaya başlıyo böle bi kaç kere yabıyo.....sonra açılıyo .. bn napiim daha da yeni format atmıştım :(
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Hala cevabınızı bekliyorum bugun bişey keşfettim format cd sini takıp cd den önyükleme için bir tuşa basında hiç bişi ye basmadım ve açıldı

Format atsam bu sorun geçermi daha yeni atmıştım

ama galiba kaspersky yüklerken oldu bölee
  • bence tekrar bi format at
  • eet bnde ölee düşünüyorum ama üşeniyorum yrn atiim bakiim neler olcak saol
  • dostum bilgiyarım ustunde ozellıklere girip ordan gelısmıs sekmesıne tıkla ve orada başlangıc ve kurtarma sekmesıne gel 3.secenek sıstemı yenıden baslat secenegının işaretını kaldır. bölece 1 sn duran o mavi ekran kalıcı olsun makıne resetlemesın. sonra ordakı hata kodunu bıre bır yazarsan sorunun neyden kaynaklandıgını tespıt edebiliriz.
  • Yhaani formatlamıyım ..... bunu yabalım ona göre mi ilerleyelimm ...
  • elbette. oncelıkle bunu da denıyelım. her sorunda formata başvurursak belki cok basit sorunları bıle tecrübe edememıs olursun. format her zaman en son çaredir.
  • tamm bunu yabcam çok saol .. teşekkürler ilgilendiğiniz için...
  • eet arkasaşlar dediğinizi yaptım
    mavi ekranda :
    SESSION5_INITIALIZATION_FAILED

Tüm donanım ve yazılımların doğru yüklenmesini sağlayın. Sorun devam ederse yeni yüklenen leri devre dışı bırakın gibi bişeyler yazıyodu neyapmalıyım şimdii
  • Hangi işletim sistemini kullandığını yazmalısın. Disklerini dosya sistemi hatalarına karşı taradın mı?
  • xp pro sp 2 kullanıyom ama bn sisteme vista mizer yükledim yhanee vista görünümlü ...
  • resmi ni koydum ama başarabildimmi bilmiom

pc bazen açılıyor bazen açılmıyor...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.