Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Pc açılışta donuyor biosa girmiyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
1
Cevap
0
Favori
352
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Teknik Yardım >> Pc açılışta donuyor biosa girmiyor
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    1044 Mesaj
    Pc nin ön yüzünde bulunan üstüste olan 2 usb girişi kablo takılıyken arkadasın elini çarpması sonucu kırıldı.Bir usb girişini idareten bir süre kullandım sorun yoktu.Ancak geçen gün pc yi açtığımda daha ilk ekranda usb aygıtlarını kontrol ederken "initializing usb controllers" diyor ve donuyor.biosa da giremiyorum.tüm takılı aygıtları söktüm yine acılmadı.sadece bir kez biosa girmek için urasırken acıldı ama restart sonrası yine acılmıyor.Varmıdır bunun bir çözümü arkadaslar? Şimdiden teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |

Orijinalden alıntı: wither

Pc nin ön yüzünde bulunan üstüste olan 2 usb girişi kablo takılıyken arkadasın elini çarpması sonucu kırıldı.Bir usb girişini idareten bir süre kullandım sorun yoktu.Ancak geçen gün pc yi açtığımda daha ilk ekranda usb aygıtlarını kontrol ederken "initializing usb controllers" diyor ve donuyor.biosa da giremiyorum.tüm takılı aygıtları söktüm yine acılmadı.sadece bir kez biosa girmek için urasırken acıldı ama restart sonrası yine acılmıyor.Varmıdır bunun bir çözümü arkadaslar? Şimdiden teşekkürler

usb aygıtları çıkarın bios pilini çıkarıp sıfırlayın
    |
    |
Sayfa:
1
Reklamlar
SEO
Masal
haberler
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
google reklamları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,156
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.