Şimdi Ara

Paypal Ödemesine Çözüm (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
179
Cevap
14
Favori
24.789
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • benim akp'li oldugumu nerden çıkarıyosun?

sen buradakileri akp'li yapıyorsun zaten.

hükümet değişince yok albaraka, kuveyttürk'e yapılırsa bddk yı savunanları görücem demişsin.

kim yanlış veya eksik birşey yapıyorsa çeksin cezasını

paypal banka'da değildir! ayrıca sadece müşteri ile satıcı arasında para alışverişi sağlamaz. kısacası para transfer aracısıdır.

denetlenmesi de şarttır!

sizin mantığınızla hükümetin ilk işbankasını halletmesi gerekir diye chp örneğini verdim, anlayamayacağınızı düşünemedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Escaper

Burda ne çok Paypal sevici sözde vatansever ama kendini düşünen insan varmış. Koskoca ülkenin çıkarlarını kendi çıkarlarından geride gören sözde vatansever geçinenler varmış. Senin Çin'den bilmem kaç dolara alacağım bir ürün koskoca 75-80 milyon ülkenin çıkarlarından daha mı önemli? Paypal kim ki başka firmalara uygulanan kurallar, yasalar onlara uygulanmasın? Ne ayrıcalığı var? Siz Çin'den birşeyler alabilesiniz diye devletimizin yasaları yol geçen hanına dönsün, her firma kafasına göre hareket etsin. Azıcık gerçek anlamda vatansever olun, kendi kişisel çıkarlarınızı düşünmeyin.

Yukarıda bir eleman da en büyük kara para aklayan olarak Reza Razzab'ın resmini koymuş. Sen Amerikan vatandaşımısın da böyle bir yorum yapıyorsun? Zira Amerika'dan gizli olarak İran'a uygulanan ambargoyu delerek ticaret yapmıştır adam, ülkemize para kazandırmıştır. Sizler ne zamandan beri Amerikan oldunuz? Amerika'lılar bu adam Türkiye yerine kendileriyle bu ticareti yapsaydı savcıları dava açarmıydı? Azıcık milli olun, gerçek anlamda vatansever olun, devletinizin, milletimizin çıkarlarını düşünün, elin Amerika'sının ve Avrupa'sının değil.

Bu yorumumu da hergün PayPal'i kullanan ve her ay 2-3 bin doların üzerinde para alıp gönderen ve PayPal'in Türkiye'den çekilmesinden sonra işleri aksayan biri olarak yazıyorum. Olsun ben bir yolunu bulurum, ya da varsın bu paradan olayım, devletimin çıkarları ve yasaları benim 2-3 bin dolarımdan daha önemli...

hocam samimiyetinizi takdir ediyorum, kara para dedikleri abd vergi dilimine girmeyen siyonizmin çarkına dahil olmayan para demek, inşallah gerçek manada özgür bir ülke olarak kendi devlet kararlarımızı kendimiz veririz zaten antiemperyalist devlet kalmadı gibi biz de bu çarktan en az zararla kurtulmalıyız belki bilmeden bile bizi kullanıyor olabilirler bunun da farkında olmayabiliriz hipnozun etkisiyle

• Escaper kullanıcısına yanıt
    bu konuda benim gibide düşünen birilerini gördüm ve sevindim sonunda.

bunların aslında vatan sevgisinden eksikleri yok ama gençler ve hiçbir şeyi sorgulamadan, gerçeğini araştırmadan celallenip saldırıyorlar. gençliklerine vermek lazım.

konuyu habire siyasete çekmek isteyen belli başlı kişiler var, bu genç arkadaşlarda onların gazına geliyor diye düşünüyorum ben.
  • konuda sadece paypalı nasıl kullanacağımız yazmıyor.geriye ne ararsan var. muhabbetinizi gidin konudışında yapın
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kefeniyle yola çıkan adam

quote:

Burda ne çok Paypal sevici sözde vatansever ama kendini düşünen insan varmış. Koskoca ülkenin çıkarlarını kendi çıkarlarından geride gören sözde vatansever geçinenler varmış. Senin Çin'den bilmem kaç dolara alacağım bir ürün koskoca 75-80 milyon ülkenin çıkarlarından daha mı önemli? Paypal kim ki başka firmalara uygulanan kurallar, yasalar onlara uygulanmasın? Ne ayrıcalığı var? Siz Çin'den birşeyler alabilesiniz diye devletimizin yasaları yol geçen hanına dönsün, her firma kafasına göre hareket etsin. Azıcık gerçek anlamda vatansever olun, kendi kişisel çıkarlarınızı düşünmeyin.

Yukarıda bir eleman da en büyük kara para aklayan olarak Reza Razzab'ın resmini koymuş. Sen Amerikan vatandaşımısın da böyle bir yorum yapıyorsun? Zira Amerika'dan gizli olarak İran'a uygulanan ambargoyu delerek ticaret yapmıştır adam, ülkemize para kazandırmıştır. Sizler ne zamandan beri Amerikan oldunuz? Amerika'lılar bu adam Türkiye yerine kendileriyle bu ticareti yapsaydı savcıları dava açarmıydı? Azıcık milli olun, gerçek anlamda vatansever olun, devletinizin, milletimizin çıkarlarını düşünün, elin Amerika'sının ve Avrupa'sının değil.

Bu yorumumu da hergün PayPal'i kullanan ve her ay 2-3 bin doların üzerinde para alıp gönderen ve PayPal'in Türkiye'den çekilmesinden sonra işleri aksayan biri olarak yazıyorum. Olsun ben bir yolunu bulurum, ya da varsın bu paradan olayım, devletimin çıkarları ve yasaları benim 2-3 bin dolarımdan daha önemli...

hocam samimiyetinizi takdir ediyorum, kara para dedikleri abd vergi dilimine girmeyen siyonizmin çarkına dahil olmayan para demek, inşallah gerçek manada özgür bir ülke olarak kendi devlet kararlarımızı kendimiz veririz zaten antiemperyalist devlet kalmadı gibi biz de bu çarktan en az zararla kurtulmalıyız belki bilmeden bile bizi kullanıyor olabilirler bunun da farkında olmayabiliriz hipnozun etkisiyle

Sağolasın hocam. Güya vatanını, devletini ve bayrağını en çok seven millet biziz diye övünürüz ama iş kişisel çıkara döndüğünde kimsenin umrunda olmuyor bu kavramlar. Benim işime yarasın, benim cebim dolsun, ben istediğimi yapabileyim derdinde bazılarımız malesef. Adam Çin'den telefonu için 1.5 dolara ekran koruyucu alamıyor bunun derdinde. Sanki PayPal olmadan hiçbir şekilde alınamıyormuş gibi. Kredi kartınla yine al istediğin yerden. Ebay olmuyorsa AliExpress var ordan al. Yani seçenek ve alternatif bol. Ama bunların derdi üzüm yemek değil, bağcıyı dövmek. Bağcıyı döverken de üzümlere zarar veren kargaları savunuyorlar koruyorlar. PayPal kim ki, ne ki koskoca devletimizden ve yasalarımızdan daha önemli olsun. Bunlara göre PayPal devletimizin yasalarına değil de, devletimiz PayPal'in kurallarına ve şartlarına uysun. Yeter ki bunların işleri kolaylaşsın, bir iki üzüm fazladan yiyebilsinler.

Emperyalist dünya düzeni yavaş yavaş yıkılıyor merak etmeyin. Avrupa'da olanlar, parçalanmalar bunların işareti. Yeter ki dediğin gibi bizler bu hipnozun etkisinden kurtulalım. Ama malesef hipnozun etkisiyle derin uykuya dalmış Amerika ve Avrupa sevicileri çok içimizde. Onlara göre Amerika ve Avrupa o kadar muhteşem ki, onlar gibi olmak ve yaşamak için herşeyi yapabilirler. Ama bilmezler ki bu ülkelerin zenginliği 500 milyon Afrika'lı, Kızıldere'li insanın kanından, canından, malından, emeğinden, kaynaklarından geliyor.

Aynen kardeşim Türkiyenin yüzde 55 sessiz çoğunluğunun sesine derman olmuşsun.Forumlardaki kuru gürültü karga seviciliği belirttiğin gibi.Kervan bir şekilde yürür her şeye rağmen.

• Konu başlığını hatırlatırım; Paypal Ödemesine Çözüm

Çözüm varsa yazın, siyasetten başka bişey yok konuda.

Tamam herkes fikrini beyan etti durum bu şuan. Çözüm üretebilen var mı paypal ile ödeme yapmaya?
  • Bana PayPal'ın çalıştığı yüzlerce farklı ülkede, açtığı veri merkezlerinden bir kaçını örnek gösterir misiniz?
  • MegaWolt38 kullanıcısına yanıt
    Bana PayPal'ın çalıştığı yüzlerce farklı ülkede, açtığı veri merkezlerinden bir kaçını örnek gösterir misiniz?
  • Amerika adresli paypal hesabıma iş bankası kartını tanımladım. Buraya kadar herşey normal iken, ödeme yaparken ödemeye izin vermiyor. Var mıdır bunun çözümü?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sipariş verdin de , Türkiye ye gelmez o şekilde değil mi ???

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • veziroglu kullanıcısına yanıt
    Takip ...

• MegaWolt38 kullanıcısına yanıt
    BDDK kanun cikaramaz yalniz. En fazla yonetmelik cikarabilir. Kanun cikarma yetkisi sadece meclise aittir ;)

• quote:

Orijinalden alıntı: www2

BDDK kanun cikaramaz yalniz. En fazla yonetmelik cikarabilir. Kanun cikarma yetkisi sadece meclise aittir ;)

Ya şimdi bana kelime oyunu yapma. Ben senden daha çok neyin kanun neyin yönetmelik, neyin tebliğ olduğunu daha iyi biliyorum merak etme. Sen sonuca gel, paypal buradaki kullanıcılarına kazığı taktı mı taktı, kazık atıp gitti mi gitti, işin aslı ve özeti bu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aysuasya

Sipariş verdin de , Türkiye ye gelmez o şekilde değil mi ???

Kargolanali birkaç gün oldu, teslim adresi vermiş olduğum adres gözüküyor.

• Reco. kullanıcısına yanıt
    Savaş çıksa düşman tarafına geçersiniz, burda sanal ortam ya eline klavye alıp yandaş siyaseti yapma dedim mi üstünüze yok. Kim tepedeyse onun eteğini öpersiniz zaten bu sizin yaşam şekliniz. Amerikanın, israilin koynundan çıkmayanlar milliyetten bahsediyorlar.

Paypalı burdan çıkmaya zorlama nedeni sadece kendilerine akmayan veya komisyon alamadıkları kontrolsüz para olmaması içindir. Hani yurtdışından bi para akar da karşı bir yapılanma olursa filan diye..

Paypalı para alırken halen kullanma şekli sadece şu: Yurtdışında hesabı olan bi tanıdığınız varsa onun adına ve onun hesabı tanımlanmış bi paypall açtırıyorsunuz.Türkiyede yabancı banka kartıyla parayı ortak nokta bankamatiklerden çekiyorsunuz.
    Kur farkı alıyorlar ama yine de Money gram ,western kadar pahalıya gelmiyor. Banka kartını da tr de komisyonsuzca alışveriş yaparken, bizim kartlar gibi kullanabiliyorsunuz.

Bu lafım da kervan yürür diyen terbiyesiz Trole: Adam olmayı, insan olmayı öğren azıcık, amacın kavga dövüş ve hakaretleşmekse, senin gibi olanlarla takıl buraya yazma, kaşınırsan da yersin Türk ün tokadını , oturursun makatının üstüne.

• artemisbd kullanıcısına yanıt
    Olayı farklı tarafa çekmekten ne anlıyorsunuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reco. -- 27 Haziran 2016; 22:17:59 >
  • Reco. kullanıcısına yanıt
    Çekildiği kadar çekilmiş o yüzden yapacak bişey yok , konu sinir bozucu mesajlarla dolmuş, bi de birbirlerini pohpohluyorlar, normalde cevap yazmam ama şu mübarek günde ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: reDsbLacKSK

Paypal Ödemesine Çözüm

Kara para deyince aklıma bu gelir.

benim aklıma da rotchild ler ve rockefeller ler geliyor.

bahararararraaa savcı ne halt ediyor :)
  • Arkadaşlar olan olmuş yapacak bir şey yok böyle nette kuru kalabalık yapmakla işler çözülmez ki imza kampanyalarına falan destek verin (Ben zaten imzaladım) burada bize çözüm lazım siyaseti her yerde yaparız neyse konuya çözüm bulan var mı?
    PayPal kullanan nasıl kullanıyor acaba?
    Başka yerde hesap açanlar varmış arkadaşlar bizi de bilgilendirirse çok iyi olur
    Adi/Şahsi şirket açarak çözenler var diye duydum bu nasıl oluyor?

Kısacası çözüm bulan detaylı olarak yazarsa sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: artemisbd

Çekildiği kadar çekilmiş o yüzden yapacak bişey yok , konu sinir bozucu mesajlarla dolmuş, bi de birbirlerini pohpohluyorlar, normalde cevap yazmam ama şu mübarek günde ...
    quote:

Orijinalden alinti: artemisbd

Çekildigi kadar çekilmis o yüzden yapacak bisey yok , konu sinir bozucu mesajlarla dolmus, bi de birbirlerini pohpohluyorlar, normalde cevap yazmam ama su mübarek günde ...

hocam öylede o tarz ?ahyslar forumun hemen her konusuna yazyyorlar. Yani ba?a çykamazsynyz.

en teminizi görmezden gelmek.

paypal ile ödeme yöntemi dy?ynda her ?ey anlatylmy?.

türkiyede olup bu i?i komisyonla yapanlar var. Onlaryn yurt dy?ynda hesaplary olduklaryny dü?ünmüyorum.

mutlaka türkiye kartlaryndan biri paypalda kullanylabiliyor. Nedense millet payla?myyor.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.