Şimdi Ara

Paypal Kazanma Blogum [Ödeme Görüntülü] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
80
Cevap
17
Favori
8.679
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: huzi123

quote:

Orijinalden alıntı: frenzy

quote:

Hocam simdi ben internetten para kazanma isi aklima yatti reburye de uye oldum paypal hesabi acicamda benim banka hesabim yok yas 17 nasil kullanicam peki o parayi (kazandığımı)

Babanızın annenizin banka hesabı varsa eğer, paypal hesabınıza eklersiniz. Kredi kartı veya banka iban no. Daha sonra bakiyenizi çekmek istediğinizde o hesaplardan birine ödeme talep edersiniz. 5 günde geliyor para. Ben bu ay 750 ve 200 lira para talep ettim. 750 geldi şimdi 200 lirayı bekliyorum pazartesi gelecek gidip bankadan çekeceğim.

teşekkürler yorumlarınız için ailem buna izin vermeyebilir inşallah ininala gelir ödeme talebi

Hocam ininal resmi facebook sayfasına yazdığım mesaja şu yanıt geldi: :)

Paypal Kazanma Blogum [Ödeme Görüntülü]

Ocak ayında paypaldaki bakiyelerimizi karta aktarıp harcayabileceğiz.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Hocam simdi ben internetten para kazanma isi aklima yatti reburye de uye oldum paypal hesabi acicamda benim banka hesabim yok yas 17 nasil kullanicam peki o parayi (kazandığımı)

Babanızın annenizin banka hesabı varsa eğer, paypal hesabınıza eklersiniz. Kredi kartı veya banka iban no. Daha sonra bakiyenizi çekmek istediğinizde o hesaplardan birine ödeme talep edersiniz. 5 günde geliyor para. Ben bu ay 750 ve 200 lira para talep ettim. 750 geldi şimdi 200 lirayı bekliyorum pazartesi gelecek gidip bankadan çekeceğim.

teşekkürler yorumlarınız için ailem buna izin vermeyebilir inşallah ininala gelir ödeme talebi

Hocam ininal resmi facebook sayfasına yazdığım mesaja şu yanıt geldi: :)

Ocak ayında paypaldaki bakiyelerimizi karta aktarıp harcayabileceğiz.

Bunu Duymak iyi oldu. Para biriktirmeye başlıyalım

• @ huzi123

İninal Kart almak istiyorsanız 2014 adet ücretsiz dağıtıyor. Şu konudan erişebilirsiniz:http://forum.donanimhaber.com/m_85559929/f_//tm.htm#85561489

Kazanmaya devam:

• hocam suan paybalda 3.75 var birisu 1.20 atacak ve 4.95 olacak ve iki gunde bu kadar para bugun yarim saat pts yaptim

modem ac kapa cok uzun suruyor 1-2 dk geciyor baska.modem alasim var sizin modem ne kadar zamanda internete baglaniyor. modem ackapa yapmamanin cozumu varmi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ...DeAtH...

hocam suan paybalda 3.75 var birisu 1.20 atacak ve 4.95 olacak ve iki gunde bu kadar para bugun yarim saat pts yaptim

modem ac kapa cok uzun suruyor 1-2 dk geciyor baska.modem alasim var sizin modem ne kadar zamanda internete baglaniyor. modem ackapa yapmamanin cozumu varmi

Selam hocam mesajınızı malesef şimdi gördüm.
    İki günde 5 lira hiç fena değil. Eğer yeni başladıysanız çok iyi.
    Modemi kapatıp açmak malesef aynı sürüyor bende 1-2 dakika içerisinde bağlanıyorum. Bunun çözümü farklı şekilde yok. Eğer program vs kullanılırsa reklam firmaları anlıyor ve anlaşma bozuluyor. Bu yüzden manuel şekilde yapmamız gerekiyor. Bol kazançlar.
  • Modem kapatık açmak yerine arayüzden resetlerseniz yüzde 30 ile 50 arasında zamandan kazanırsınız denendi
  • quote:

Orijinalden alıntı: babacaka1234512

Modem kapatık açmak yerine arayüzden resetlerseniz yüzde 30 ile 50 arasında zamandan kazanırsınız denendi

Vayy hiç düşünememiştim.
    Hocam kesin değişiyor değil mi ? Sorunsuz.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: babacaka1234512

Modem kapatık açmak yerine arayüzden resetlerseniz yüzde 30 ile 50 arasında zamandan kazanırsınız denendi

Vayy hiç düşünememiştim.
    Hocam kesin değişiyor değil mi ? Sorunsuz.

Evet kesin değişiyor :D da beruby ödemeleri bi türlü onaylamadığından bıraktım.
  • Elbet onay geliyor berbuy bakiyelerine. Fakat webmastersitesindeki teklifler gibi anında değil, ay sonunda. Mesela geçen ay bana 150 lira onay gelirken bu ay 25 lira onay gelmiş.

• berbuy anlamadım baska yçntem varmıdır
  • Evet hocam konudaki ilk mesajdaki rehberi vakit ayırıp okursanız daha iyi anlarsınız. Buraya kuracağım cümleler oradakinden farklı değil.

Güncel Kazançlarım
  • PTSEARN aktivasyon gelmedi. Geç mi geliyor ?
  • Daha öncedende takip ediyordum blog siteni 3-4 tl kazanmışımdır senin sayende fakat daha fazla yapamadım , yapamıyorum. PTS siteleri güzeldi kapandı bazıları aksilikler oldu şuan hangi pts siteleri çalışıyor beruby den çok kazanabildiniz ?
  • @ Desikator

Hocam o sitede şuan için üyelik alımları maalesef kapalı.

@ Seqilsin Hanny ;)

Hocam keşke bırakmasaydınız, devam etseydiniz. Aslında bir çok kişi bir hevesle bırakıp biraz zor olduğu için pes ediyorlar. Ben webmastersitesi, ptsearn ve beruby'den kazanıyorum. Ayrıca webmastersitesinden tanıştığım arkadaşlar ile anlaşmalı üyelik açıyorum.
  • frenzy kullanıcısına yanıt
    Kazanamadığım için bıraktım. Webmastersitesi tc ile kayıt olunuyordu sanırım 18 yaşından küçük sen de oluyor mu peki?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Seqilsin Hanny ;)

Kazanamadığım için bıraktım. Webmastersitesi tc ile kayıt olunuyordu sanırım 18 yaşından küçük sen de oluyor mu peki?

Benim yaş yüksek olduğu için 18 yaş sınırına takılmamıştım hocam.
  • mesajım bulunsun bişiler yaparız.
  • Vay bee çok iyi kazanmışsın helal olsun. Bende bi ara bakarım.
  • Beruby artik odeme yapmiyor. harcliginizi cikarmak istiyorsaniz ayda 15-20 dolar kazanabileceginiz birkac iphone android uygulamasi var. detay icin su siteyi inceleyebilirsiniz:www.merkezyum.com

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • BeRuby her ay düzenli olarak ödeme yapıyor. İşte bu ay onay alan bakiyem ve aldığım ödeme görüntüsü: 25,91 TL

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.