Binbaşı
13 Ağustos 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
5 üye
Görüntülenme
Toplam: 20 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Beyler lise 3 deyim haberiniz olsun ergen falan diyip konuyuda kirletmezseniz teşekkürler

Beyler bu senenin başında okul açıldığı zaman bi arkadaşım sayesinde bi kızla tanışmıştım 1 hafta içinde çıkmaya başladık haftasonları hep birlikteyiz 1 buçuk ay sonra falan ben bunların evine gitmeye başladım ilk evine gittiğimde pek bişey yapmadık öpüşmekten ileri gitmedik 2. haftaya işi bitirdik bu ocak başına kadar devam etti haftasonları bazen hafta içi okuldan kaçıp bişeyler yapmaya gittik. Ocak ayında bi kızla tanıştım dünyalar tatlısı kısa boylu çok şeker bi kız o zaman tabi ilk kızla hala çıkmaya devam ediyoruz ama ben bu yeni kıza karşı inanılmaz şeyler hissetmeye başlıyorum ve orda anlıyorum ki ilk kızı sevmiyorum. Şimdi bu 2 aydır tanıdığım kızla buluşamıyoruz edemiyoruz yanak harici öpemiyorum ama çok seviyorum ama o beni sevdiğini hissettiremiyo bana sanki sevmiyo seni seviyorum diyo ama çok sahte. İlk kızda beni deli gibi seviyodu hala mesaj atar arada konuşuruz.

Tek mesajıma eskisi gibi olucağımızı biliyorum ama onada aşık falan değilim zevklerim için takılıyodum demekki seçim yapıcak olucaksanız hangisini seçersiniz 1. kız beni çok sever ben sevmem 2. kızıda ben çok severim o beni sevmez
Varsa şekerin patlayalım şekerim
Hyena
ah army ah
Yoksa uyur kalırım beyler
Merhaba arkadaşlar Limit yok, Lucy, Next, Inception, Kelebek Etkisi, 21 gibi fantastik özel güçleri olan birşeyler kazanan bilim kurgumu artık bilemem filmleri arıyorum yardım lütfen böyle özel güçleri olan kişileri anlatan filmlere hastayım Marvel filmleri falan önermeyin izledim onlarıda
Selam arkadaslar lokantada tek basima kahvaltı yapiyordum yanimdada bir çift bişeyler atistiriyordu tam hesabı almislardiki 44 tl hesap geldi genç bi anda şaşırdı menü benim masamdaydi ve hemen baktım garson aslında 30 liralik yiyeceği 44 liraya vermis banada pis pis siritiyordu bende çaktırmadan güldüm

Not : genc 18 yaşlarındaydi
Merhaba arkadaşlar dün akşam kendime ps4 aldım eve getirdiğimde psn store'a rahatça girebiliyordum hatta fifa demo falan indirdim ama bu sabah tekrar açayım dediğimde store'a giriş yapamıyorum kendiliğinden ana menüye dönüş yapıyor sebebini anlamadım yardımlarınızı bekliyorum
Selam beyler silver5 bi hesabım var hemen bronze5'e düşürmem lazım en kolay nasıl düşerim feedlesem bile çok uzun sürüyo maçlar sıradan ayrılsam 10 puan ondada 30 dakika ban yiyorum
Meraba beyler son ders din dersinde yabancı insanların müslüman oluşuyla ilgili videolar falan izliyoduk bende sıkılıp sıra altından konu dışında takılıyodum arkadaşta benim telefona bakıyo ki bi anda hoca yanımızda belirdi ve telefonu aldı dersin sonunda ismimi alıp müdür yardımcısına verdi telefonu geri vermesi için velimin gelmesi gerekiyormuş velim gelirse işiteceğim azar yerine yeni bi telefon almayı tercih ederim telefonu nasıl geri alabilirim acil cevap
Beyler ben koruyucu melek beklemedeyken satıp çok tank varsa kara balta alıyorum sizce mantıklı mı yoksa hasar çok düşük oluyor hem ga nın normal özellikleri bana yetmiyor
Ya şu 10 ranked maçımı atayım dedim de demez olaydım 2 win 4 lose ama bildiğin takım yüzünden ya şunlara bakarmısınız jinx 17/8 gidiyorum 3/16 giden yasuo yüzünden yeniliyorum suç bendemi anlamadım neyse link veriyim
http://tr.op.gg/summoner/userName=xpesyac
Bu arada pre giren olursa pm bekliyorum TR sunucusu. Kötü tek maçım var 2/7/8 oda lane'de thresh'in kslerinden dolayı kasamadım.

Bu arada renektonla quadra da attım 2. maçta 1v5
Hakkında
Forum İmzası:
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 8 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 5 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 2.370
İkinci El Bölümü Mesajları: 9
Konularının görüntülenme sayısı: 5.848 (Bu ay: 137)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 432 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Free to Play - MMO
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.