Şimdi Ara

Paycell Kart ile Dijital Platformlarda %50 Hediye(TV+,Netflix,Youtube,Blutv,Exxen,Prime)(Maks 20)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
2
Favori
3.260
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

metni:
    Kampanyaya katılmak için Turkcell’li abonlerin 2255’e diğer abonelerin ise 05327522255’e ‘’KATIL DIJITAL’’ yazıp göndermesi gerekmektedir.%50 hediye, 9 Mart – 15 Nisan tarihleri arasında Paycell Kart ile TV+, Netflix, Blutv, Exxen, Amazon Prime, Youtube Premium, S Sport+ ve Mubi’de üyelik yapılması durumunda kazanılacaktır.%50 Hediye 16 -23 Nisan tarihleri arasında Paycell Kart’a yüklenecektir.Kampanya kapsamında tek seferde en fazla 20 TL ödül yüklemesi yapılacaktır.Kampanya kazanımı müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanyadan kart sayısından bağımsız yalnızca bir kez faydalanabilir.Kampanya dahilinde iade ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.Turkcell Ödeme ve Elektronik Para Hizmetleri A.Ş. kampanyayı durdurmave değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DH Anonim -- 9 Mart 2021; 20:39:42 >

• Paycell ile uğraşacağıma başka kartla tam para öder rahat ederim, kimsenin bulaşmasını tavsiye etmem. Temmuz 2020 de ulaşım harcaması kampanyasına katılmıştım 25₺ iade ediyordu iadem yatmadı. Kayıt açtım üstüne sonrada dönen eden olmadı unuttum gitti. Şubat 2021 de yatırmışlar 25₺ ama o kampanyanın mı bilmiyorum:)

Dijital platformlar için şu an açık ara en iyi Papara
  • Paycell ile uğraşacağıma başka kartla tam para öder rahat ederim, kimsenin bulaşmasını tavsiye etmem. Temmuz 2020 de ulaşım harcaması kampanyasına katılmıştım 25₺ iade ediyordu iadem yatmadı. Kayıt açtım üstüne sonrada dönen eden olmadı unuttum gitti. Şubat 2021 de yatırmışlar 25₺ ama o kampanyanın mı bilmiyorum:)

Dijital platformlar için şu an açık ara en iyi Papara

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berkay956 -- 9 Mart 2021; 21:49:36 >
  • berkay956 B kullanıcısına yanıt

tosla da anında iadelere başladı hocam. bence toslada iyi o açıdan. ama dediğin gibi paycell gibi eziyet bir sistem görmedim.

• Takipte kalalım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu kampanyaya Prime dahil edilmiş ama diğer kartlar nedense Prime'a cüzzamlı muamelesi yapıyor, onu kampanyalara dahil etmiyorlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkürler %50 diyorlar ve en fazla 10 Tl iade ederim diyor. Benim göremediğim
    10 Tl üstü iade eden varmı arkadaşlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: lider06

Teşekkürler %50 diyorlar ve en fazla 10 Tl iade ederim diyor. Benim göremediğim
    10 Tl üstü iade eden varmı arkadaşlar

Kampanya kapsamında tek seferde en fazla 20 TL ödül yüklemesi yapılacaktır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • lider06 kullanıcısına yanıt
    Tosla Netflix blutv exxen 25 TL
    Papara Spotify YouTube Netflix 15 TL
  • PowerNowa kullanıcısına yanıt
    Paycell kullanıyorum şu ana kadar ne yükleme, ne ödemelerde, ne de iadelerde sıkıntı yaşamadım. Hatta geçen gün n11 hediye paralar ile aldığım ürünü iade ettim. İade gerçekleştiği gibi n11 paralarda geri yüklendi bende şaşırdım.

Ama hala aylık 1 tl ücret alması, eftlere 5 tl gibi yüksek ücretler alması sinir bozucu.

Dijital plarform kampanyası da bayağı iyi bence s spor + alabilirim. SUPERMART koduyla ilk ay 9.90 TL. Paycell ile ödersem 5 TL :)
  • Takip ediyorum
  • Bilen Biri kullanıcısına yanıt
    İlk zamanlarda tosla da vardı şuan bonus piu da var büyük ihtimal zaten ucuz olduğundan amazon anlaşma yapmak istemiyor
  • YaptikBirHataKomiserBey Y kullanıcısına yanıt

hocam sanşlıymışsın sen paycell le problem yaşamayarak :D paycell ile problem yaşamayan kullanıcı nadirdir. birde herşeye ücret kesiyor. istanbul karta para yüklemesi komisyon, n11 den birşey alsan komisyon (hazır limit ile). dediğin gibi para göndermesi bile komisyon.

• PowerNowa kullanıcısına yanıt
    Zaten o komisyonlardan para kazanıyor. BEn her ay n11 puan biriktiriyorum. 100 tl üzeri alışverişe 25 tl kupon veriyor. 3 ayda bir 7 tl ve işlem ücretleri, aylık kart ücreti ile 15 tl gibi bir masrafım oluyor. Ama aldığım kupon aylık 10 tl, 20 tl, 25 tl :)

Faturalarımı buradan ödüyorum. 100 tl üzeri 10 tl, 30 tl üzeri yükleme 5 tl ve değişen başka fırsatlar oluyor.

Nerden baksan 100 tl veriyor her ay sağolsun :)
  • Papara ve Tosla varken kimse bunların yüzüne bakmaz,16-23 Nisan'da yatıracakmiş birde

• YaptikBirHataKomiserBey Y kullanıcısına yanıt

hocam sorun da şu verdiğinin bir kısmını komisyonlarla geri alıyor =)

yani papara tosla gibi komisyonsuz olup geri ödeme yapan sistemlere göre çok geride kalmış paycell. ücretsiz yapmadığı işlem yok neredeyse. bir tek sagolsun para yatırma ücretsiz :D kampanyaları iyi bende faydalanmaya çalışıyorum ama bir çok insana yaptığı gibi beni de defalarca kampanyaya katılmama ragmen ödememi yapmadı. arayıp defalarca müşteri hizmetleri ile uğraştım. vereceği 10 liraya bazen çektirdiği eziyet değmiyor. artık kampanyalarına katılıyorum yattı mı yatmadı mı takip etmiyorum yıldırıyor resmen

• Papara, Tosla ,CEPTETEB vs de CASHBACK varken hiç tavsiye etmiyorum, çöp

• Turkcell tv ilk 3 ay ayda 5tl lik kamp. Bitmisti bugun baska telefonumdan kullandim. Bunun olduğunu biliyordum fakat yinede teble cektirdim. Netflix leri Teble de aklima geldi ama papara tosla kullandigim için teble yapmamistim aylik 500tl harcama seysini lazim olmaz diye yinede teb karti kayit ettim sebebi turkcell e 15tl atsam 3 ay için geriye aylik 2,5 verecek 1 tl sini kullanim bedeli alacak e ne anladim o isten hemde 1 ay sonra veriyor. Teb direk bonusta degil indirim olarak iniyor. Tebden Bu ay gelmez kafadan 2,5tl gelmeyecek ama ben yinede raziyim böyle daha iyi.
    (turkcell sitesinde tosla karti kabul etse onu direk yapacatim kredi karti statüsünde olmadığı için onu kabul etmiyor sistem)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vip Üye -- 11 Mart 2021; 16:52:56 >
  • exxen indirimi yapan tek bu değil mi

• quote:

Orijinalden alıntı: inexo

exxen indirimi yapan tek bu değil mi

Yapıkredide reklamlı olan abonelik ücretine 5tl indirim yapıyor

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.