Şimdi Ara

PAYCELL İSTANBUL KART 10 TL YÜKLE, 10 TL KAZAN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
2
Favori
919
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 8 ay
  • Cevaplayan Üyeler 13
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2
  • Ortalama Mesaj Aralığı 2 saat 35 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 3
  • Favoriye Eklediklerim 2
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • -lightning- (5 mesaj) recplayer (2 mesaj) S20FE (2 mesaj) iriven (2 mesaj) sofist67 (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (6 mesaj) Mobil (6 mesaj) Mini (4 mesaj) Uygulama (4 mesaj)
  • @
1 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Cep Telefonu ve Operatörler >> PAYCELL İSTANBUL KART 10 TL YÜKLE, 10 TL KAZAN
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    274 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    backfoglamp

Konu Sahibine Özel
    • Kampanyadan Turkcell bireysel hazır kart veya faturalı ses hattı sahibi aboneler yararlanabilir.

• KATIL KART yazılıp 2255'e gönderildikten sonra Paycell uygulamasından İstanbulkart’a tek seferde yapılacak 10 TL ve üzeri yüklemeye bir sonraki yüklemede geçerli 10 TL hediye edilecektir.

• İstanbulkarta yapılacak bakiye yükleme sonrası hediye para anında hatta tanımlanacaktır.

• Hediye para Paycell uygulaması Hediye Dünyam Kuponlarım bölümünden görüntülenebilir.

• Ödülün geçerlilik süresi 1 haftadır. 1 hafta içinde kullanılmayan ödül geri alınacaktır.

• Bir müşteri kampanyadan yalnızca bir kere yararlanabilir.

• Kazanılan ödülün nakit karşılığı talep edilemez.

• İstanbulkart’a Turkcell Mobil Ödeme ile kolayca bakiye yüklemek için;

1) Hemen Paycell Uygulamasını İndirin. Ana sayfadan “İstanbulkart Yükleme”yi seçin.

2) İstanbulkart’ın ön yüzünde yer alan kart numarasını ya da arka yüzünde yer alan seri numarasını girin.

3) Yüklemek istenilen tutarı seçin ve ödeme yöntemini Turkcell Mobil Ödeme olarak belirleyin.

belirleyin.

• Turkcell Ödeme ve Elektronik Para Hizmetleri A.Ş. kampanyayı durdurma ve değişiklik yapma hakkını saklı tutar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Yüzbaşı
    345 Mesaj
    amaç şu. sen 10 tl kazandığını sanacaksın, yükleme için Turkcell mobil ödemeyi kullanman zorunlu olacak.10tl lik hediye çekini yüklerken bile senden 0.5 tl gibi bir rakam alacak ama en önemlisi turkcell mobil ödeme aboneliğin başlamış olacak, yani iptal etmezsen her 3 ayda bir seni 7tl gibi söğüşleyecek.

Burdaki 10tl havuç yani..

Bu kampanya sadece Turkcell liler için. Sadece onları söğüşlemek için özel tasarlanmış

• Yüzbaşı
    274 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    backfoglamp

Konu Sahibine Özel
    10 tl paycell bakiyesi mi kazanacağız ?

10 tl kazandığımız, hattımıza mı yüklenecek ?

10 tl kazanımı İstanbul karta mı yüklenecek ?

10 tl lik kazanım 10 gün içinde kullanılmalı, nerde kullanacağız 10 gün içinde İETT ye binip iki üç kez binip mi kullanacağız

|
    |
  • Teğmen
    227 Mesaj

Kampanyadan yararlandım, haberdar ettiğiniz için teşekkürler hocam. Kampanyaya katılım sağlayıp mobil ödeme ile minimum 10 TL’lik İstanbulkart yüklemesi yapıldığında yine İstanbulkart yüklemesinde kullanılabilecek 10 TL hediye para yükleniyor hesaba. İlk yüklemeden birkaç dakika sonra SMS ile bildiriliyor kazanılan tutar.
    |
    |
    Bahsedilenler: backfoglamp
  • Yüzbaşı
    929 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: xxlboy

amaç şu. sen 10 tl kazandığını sanacaksın, yükleme için Turkcell mobil ödemeyi kullanman zorunlu olacak.10tl lik hediye çekini yüklerken bile senden 0.5 tl gibi bir rakam alacak ama en önemlisi turkcell mobil ödeme aboneliğin başlamış olacak, yani iptal etmezsen her 3 ayda bir seni 7tl gibi söğüşleyecek.

Burdaki 10tl havuç yani..

Bu kampanya sadece Turkcell liler için. Sadece onları söğüşlemek için özel tasarlanmış
    Turkcell mobil söğüşleme

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Yarbay
    2502 Mesaj

Ben her ay mobil ödeme hediyesi alıyorum, 6,99 TL 3 ayda bir defa kesiliyor. Onuda alabilir, sorun etmiyorum. Çünkü 2 ay önce N11'de koşulsuz sartsız 40 tl verdi. Bunlar dışında çok hediyesi var.https://forum.donanimhaber.com/mesaj/yonlen/142756647#142756647

Eğer mobil ödeme kullanmıyorsanız katılmayın kampanyaya.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iriven -- 3 Haziran 2020; 19:24:25 >
    |
    |
    xxlboy kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1475 Mesaj
    Mobil odemeyi kimseye tavsiye etmiyorum, fakat mobil odemede sanirim 3 ayda bir 7 lira aliyor, ama bu kampanyada tek islemde 10 lira iade ediyor

Mobil odemenin baska masraflari da var . Tum kampanyalardan faydalanirsaniz "kucuk bir farkla" avantajli cikmaniz mumkun ama yine de onermiyorum

|
    |
  • Yüzbaşı
    929 Mesaj

Bankaların bile bu kadar ücret kesintisi yapmadığı şartlarda hiç de normal değil bu kadar fazla masraf alması,

kullanmasan da kapatmadıkça kesilimeye devam ediyor

Ayrıca 40 tl kampanyası kişiye özeldi ve bana hiç denk gelmedi bu kampanya

|
    |
    iPioSs kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2502 Mesaj

Kişiyr özel değildi, konu link saldım oraya. Yorumlara bakarsanız herkes yararlandı.

Harcama yaptığınız aydan 2 ay sonra faturanıza yansır.

Mobil ödemeyi kullandığınız zaman kesiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iriven -- 3 Haziran 2020; 19:33:5 >
    |
    |
    recplayer kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    259 Mesaj
    sizi bilmem ama ben paycellden çok memnunum 2 aydır kazanımlarım 100 tl yi geçti kampanyaları çok iyi
    |
    |
  • Kurmay Yarbay
    2578 Mesaj
    Takipte kalalım.

|
    |
  • Binbaşı
    1096 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Focusstayling

Indirim derken bindirim yapmaya calisiyor yermi anadolu cocugu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Teğmen
    133 Mesaj
    Kampanyada belirli bi tarih aralığı yok mu yoksa ben mi göremedim 🤔

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Çavuş
    51 Mesaj
    deneyen war mı ? yükledim 2 gün oldu hala kupon gelmedi.
    |
    |
  • Onbaşı
    21 Mesaj
    hatta tanımlanan 10 TL çöp, paycell karta yükleseydi tadından yenmezdi
    |
    |
  • Teğmen
    100 Mesaj
    Paycell harçlık yolladım harçlık yolladığım kartı blokladı
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Masal Oku
Radyo Dinle
ankara gülüş tasarımı
Bebek Oyunları
En ucuz kedi maması fiyatları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,234
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.