Şimdi Ara

Patos'da CS ( Chitin Shield )

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
95
Cevap
0
Favori
2.132
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet byLer burda arKadaSimiz Lesath'dan Cs Düşürdü Çıkmaz die bilioRduK AMA demekki Drop Rate'Leriyle oynamısLar yani Cs Çıkıor ama Çok ZOr !...

Patos'da CS ( Chitin Shield )

• hayırlı olsun
  • Lesathdan CS
  • İnanmya bilirSiniz Ksc İle çekilmiş Lesathdan Çıkarken Fotolarıda Var ama koyamıoyorum büyük die .. :S
  • hahah aç krala bak hemen satılıkmı slm atıo baska zaman pm blocklu dolasır...
  • İnansak inanmasakta ßir Kazancımız yok
    Sen koydun ve ßizde Bakıoz..
    h.Olsun
  • bu resim ne zaman cekildi cook eski olmasın :S
  • Hayalimde benmde Logosta CS düşürmek ama nerde bi de tek miş kestin
  • Aslın Çıkmıor biliorDuk %90 Ko OyuncuLarı Cıkmıor Biliordu Aama Demekkii Drop RateLeri iLe oynamısLar Düşüor ama Zor !... :S
  • ben lesath kestım hiçbirşey cıkmadıı shaula kestım shaula görev ıtemıı cıktıı bıshop kestım gold coın(1m) cıktıı duke kestım gene boş cıktıı artık şeytanın bacagını kırmak istıyorum bu sefer boss yakalayamıyorum
  • 1 ' er Tane Kestiğin Boslardan İtem Çıkmasını HayaL etmiorSundur Umarım :D
  • Kestiğim sayısız Lesath'dan ßi CS çıkmadı
  • Buyrun bizzat kendi gözlerimle gördüm.

http://img45.yukle.tc/images/3216cscs.JPG

http://img45.yukle.tc/images/8012cscscscscs.JPG

http://img45.yukle.tc/images/9914cs123456.JPG

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CuoreSacro -- 29 Ağustos 2007; 11:37:24 >

• o maksinin itemler ziir gibi yanıyo yhaa
  • Maksiye Sattık Cs ' yi .. Ama Şunu Söylemek istioRum gizLi kapakLı olmaSın ...
    Bizi Tehdit Ettii...
    Kosp yapıorSun die Banlatırım dedi... İlla'da Cs yi istedi ... Ve bizde ZorunLu olarak İtem karşılıqı verdik .. biLiorSunuz Kmsenin şikayetçi olMadıqı Bİr KRALI Karşımıza AlırSak başıMız yanar .. :S
  • Beyler Cs nin drop u açıldı ve Sadece Isillion ve Lesath da diye biliorm... Daha önce bu mevzu konuşulmuştu Drop u açıldı forumdakilerin çoğu biliyor.. hyrl olsun o adam zengin oldu demektir +8 shell set +8 raptor ve iron belt alır o cs ye karşılık Cs en değerli item şu an
  • quote:

Orjinalden alıntı: SeweRim

Maksiye Sattık Cs ' yi .. Ama Şunu Söylemek istioRum gizLi kapakLı olmaSın ...
    Bizi Tehdit Ettii...
    Kosp yapıorSun die Banlatırım dedi... İlla'da Cs yi istedi ... Ve bizde ZorunLu olarak İtem karşılıqı verdik .. biLiorSunuz Kmsenin şikayetçi olMadıqı Bİr KRALI Karşımıza AlırSak başıMız yanar .. :S

ne aldın sorabilirmiyiz
  • quote:

Orjinalden alıntı: SeweRim

Maksiye Sattık Cs ' yi .. Ama Şunu Söylemek istioRum gizLi kapakLı olmaSın ...
    Bizi Tehdit Ettii...

Bence Başka Çara Atcaktınız Kraldan Çok Aç Biriymiş Gerçekten..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MissModuLar -- 29 Ağustos 2007; 11:39:15 >
  • Keşke ksc ile kralın dedikleriniz alsaydın attırırdın sana kalırdı
  • kral da atlamış hemen
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.