Şimdi Ara

^^Patlayan batarya görmeyen varsa buyursun^^ (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
0
Favori
9.656
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bi kere adam yan sanayi kapak kullanmış.batarya bunu kaldıramadı, içine attı ve patlatı.
  • çok kötü olmuş
  • Way Bee... Pil Börek Gibi Kabarmış;)
  • abi cocuklara telefon vermeyelim derim bide vucuttan ucak yerlerde tutalım dusunsenize elinzde falan patladıgını
  • Konuşurken Patladığını Düşünün Korkunç Birşey Kulağımıza Gözümüze Neler OLabilir.
  • Arakadaşımın bataryası patlamış geçende. Resmini çekersem koyarım.
  • Dua etsin konusurken gümlememiş..
  • Dava açmışmı acaba bende bunu merak ettim. Orada bizde olduğu gibi hastanelik olmakla kalmaz insan. Keza kullanana birşey olmamış sanırım.
  • bu telefon patlamamış,bi arkadaşımda bozuk cep telefonunu böyle yakmıştı
  • quote:

Orjinalden alıntı: sessizsilah

Bunu terör örgütleri kullanmasın yakında

Evet canlı bomba olarak.
    Şakası bilem hoş olmadı.
    Allah muhafaza...

• BU ÖN KOT CEPLERİNDE PATLARSA İNSANIN GELECEĞİYLE OYNar eğer ölmezse...

1000 1000 1000 1000 1000 1000 ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ferhat zorlu -- 13 Temmuz 2007; 22:55:41 >
  • valla ölmez ölmesine fakat gelecekteki cocuklarının olmayacağı kesin gibi bence

• quote:

Orjinalden alıntı: mmucit

resim için saol hakkaten bu cep telefonları el yakar.

• Demekki neymiş askere gittiğimiz zaman telefonu malum yere saklamayacakmışız
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmetbilen

bence yalan bu,,........ saflar inanabilir,,,adamlar telefonu ateşe tutmuşlar,, üzerindeki siyah izlerden belli,,,,patlayan kapalı bir plastik nesnenin dışında siyah is oluşmaz,,önce şişer ve bir yerden çatlar siyahlaşmaz kesinlikle,, ama şekil değişikliği olabilir,,,,,,bence YALAN dır inanmayın. MArkayı kötülemek için hazırlanmış amatör bir uğraş bence...javascript:void(AddText(''))
    javascript:void(AddText(''))

Bu resimlerin yalanlık ile alakası yok. Tek problem bataryanın aşırı ısınıp plastigin eritme derecesinden biraz altında bir şekilde ısınıyor plastik yumuşamış durumdadır. Patlama anında mutlak alev alacaktır ve plastik eriyecektir. Plastik eridigi icin siyah renk alıyor ve bataryaya etki yapıyor. Haberide burada;

<<<<<<Yaklaşık bir hafta önce yayınladığımız haberde, Çinli bir vatandaşın cep telefonunun bataryasının patlaması sonucu öldüğünü sizlere duyurmuştuk. Ancak bu patlamayla ilgili Çin polisinin halen araştırma yaptığını da haberimize eklemiştik.

Çin polisi bu olayla ilgili çok yeni bulgulara ulaştı ve olayın seyri tamamen değişti. Huang Heping isimli Çinli, boğazındaki atardamarın kesilmesi nedeniyle hayata gözlerini yummuştu; fakat Çin polisinin son edindiği bulgulara göre Heping'in ölmesinin nedeni cep telefonunun patlaması değildi. Heping, olay günü evinden getirdiği el yapımı bir tabancayı da yanında taşıyordu ve polis ekiplerine göre kazara bu tabancayı ateşleyen Heping, tabancadan çıkan kurşunla hayatını kaybetmişti. Cep telefonunun patlamasının ise, yine bu kurşun nedeniyle gerçekleştiği açıklandı.

Yani Heping'in ölüm nedeni, cebinde taşıdığı cep telefonu değildi. Polisin bu bulgulara ulaşması neticesinde Çinli batarya üreticileri de rahat bir nefes aldı; zira bataryaların sadece uzun süreli kullanımlarda ya da aşırı ısınma neticesinde patlayabileceği bu yaşanan son olay sayesinde bir bakıma doğrulanmış oldu.>>>>>
    Bu akşam 18.09.2012 saat 20:10 civarı yaptıgım projelerımde en son meyve suyu almaya gittim. Geldigimde bir baktım abim bana gülüyor "Orhan ne yaptın sen ?" dedi ve babamı aradı. Babam asagıda idi abim dükkandaki şartelleri hemen indirmiş. Ince nokia şarjı ile ediyordum. Enteresan bir patlama olmuştu...! Ben duymadım

• Çok fena birşeymiş. Gerçekten de cebin içindeyken patlamasının ne sonuç vereceğini merak ettim.
  • Vay be

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.