Şimdi Ara

Benq-Siemens EL 71

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.407
Cevap
2
Favori
174.838
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar öncelikle ilk mesajım olduğu için herkesi selamlıyorum.Şu an Nokia 6630 kullanıcısıyım fakat Benq-siemens el 71 modelini inceledikten sonra değiştirmeyi düşünüyorum.Bu telefonu kullanan yada inceleyen varmı.Siemens s6 dan sonra hiç siemens kullanmadım ve menülerin kullanışlığı nasıl ? menü geçişlerinde ağırlık varmı ? ses performansı nasıl ? Fiyatı 560-630 arası değişen bu telefonu teknosa da biraz inceleme fırsatım oldu.Görünüşü süper fakat menülerini gezme fırsatım olmadı.Kamerayıda hızlı bir şekilde bakaraktan inceledim ve sanki tatmin edici gibiydi.Hiç kullanmadığım bir marka olduğu için muallakta kaldım fakat fiyat/performans dengesine göre fiyatını hakeder gibi düşünüyorum.Bu ürün hakkında bilgisi olan varmı ?

Aşağıdaki linkte bu telefonla ilgili mobimag ın incelemesi sözkonusu ve inceleme sonucunda olumlu görüşleri söz konusu.Bu arada kadıköyde hangi bayiye gittiysem bu telefonu bilmediklerini söylediler.Hatta böyle bir modelden bir haberler

Benq-siemens el 71 incelemesi - mobimag

Benq-Siemens EL 71

Genel Özellikler
    Şebeke Frekansları GSM 900, GSM 1800, GSM 1900
    Boyut 90 x 46.3 x 16.5 mm
    Ağırlık 94 gram

Batarya
    Bekleme Süresi 280 saat
    Konuşma Süresi 4.2 saat
    BataryaTipi Lityum İyon

Ana Ekran
    Renk 262 bin renk
    Tür TFT
    Çözünürlük 240 x 320 piksel

İkinci Ekran
    Renk -
    Tür -
    Çözünürlük -

Bağlantı
    Bluetooth Var
    Kızılötesi Yok
    USB Var
    EDGE Var
    GPRS Var, Sınıf 10
    WAP Var, WAP 2.0
    WLAN Yok
    GPS Alıcı Yok
    ActiveSync Yok
    İnternet Tarayıcı Var

Mesajlaşma
    SMS Var
    MMS Var
    E-Posta Var
    BasKonuş Yok
    Anında Mesajlaşma Yok

Kamera
    Dahili Kamera Var, 1.3 megapiksel
    İkinci Kamera Yok
    Flaş Işığı Var

Fotoğraf
    Makro Çekim Yok
    Otomatik Netleme Yok
    Zoom Dijital 5x
    Zoom Optik Yok
    Maksimum çözünürlük 1280 x 960 piksel

Video
    Kayıt Var
    Kayıt Süresi -
    Maksimum çözünürlük -

Yazılım
    Uygulamalar Yükleme asistanı, 3D oyun desteği
    Java Var, MIDP 2.0
    İşletim Sistemi Standart yazılım

Eğlence
    FM Radyo Yok
    Medya Formatları MP3, AAC, AAC+
    Medya Oynatıcı Var, standart
    Ses Kayıt Var
    Oyunlar Var Java

Hafıza
    Harici Hafıza Var, microSD (TransFlash)
    Dahili Hafıza 17 MB

Diğer
    Paket İçeriği Stereo kulaklık
    Diğer Özellikler MP3 çalar, video kayıt ve oynatma

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Barce -- 5 Temmuz 2006; 15:55:13 >

• güzel telefon
  • Aslında almayı düşünüyorum fakat biraz daha bekleyeyim mi diye de düşünüyorum.Ayrıca yazımda da belirttiğim gibi siemens ile ilgili duyduğum sorunlar beni düşündürtüyor yoksa telefonun dizaynı ve dış görünüşü süper. Kayar kapaklı oluşu ve ufak oluşu insanı ilk bakışta cezbediyor.Ayrıca çoğu bayide bulunmuyor bu yüzden fiyat alternatif çok fazla olmamakla beraber internet sitelerinden sipariş etmeyide pek gözüm kesmedi. Ayrıca bu fiyatın biraz üstünde 2mp kameralı se k750i ve lg p7200 alternatifleri beni korkutmuyor değil keza SE k750i süper bir alet
    Bu akşam olmadı birde einönü yapayım diyorum , orda bu modeli bulabilirim herhalde (koskoca kadıköyde yok )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Barce -- 5 Temmuz 2006; 16:21:13 >

• Telefonu bu akşam aldım.Şu an şarja taktım.İlerleyen günlerde telefonla ilgili izlenimlerimi sizlerede aktaracağım.Telefonu evkur dan 600 ytl na 8 taksitte aldım.Cep telefonu kaskosuda içinde.
  • hocam ilk izlenimlerini bekliyorum
  • Boyutları hakkında fikir edinebilmem için resimlerini yollarsan sevinirim. Özellikle kalınğını merak ediyorum.
  • arkadaşlar

yakında telefonumu değiştirmeyi düşünüyorum ve EL71 oldukça iyi bir alternatif olarak gözüküyor. Kullananlar yorumlarını yazarsa sevinirim.
  • Bende yeni aldim telefonu (200euro)ya Telefon gayet Guzel
    Hele Disi fircalanmis allimiunium den yapilmis
    Ses Mukkemel
    Cam 1.3mxp Idare eder +Flash
    Telefonun tek bir zayif noktasi var oda battaryanin hemen bitmesi 5 dakkika Mp3 dinle Hemen bitiyor ...
    3D java lar oynamak mumkun degil felaket yawas oluyor neyse

Telefon Gayet Guzel Alin kullanin

Benq-Siemens EL 71

Benq-Siemens EL 71

Benq-Siemens EL 71

Benq-Siemens EL 71

Benq-Siemens EL 71

Benq-Siemens EL 71

Benq-Siemens EL 71

Benq-Siemens EL 71

Benq-Siemens EL 71

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fero411 -- 3 Ağustos 2006; 18:33:08 >

• ya merak ettiğim şey acaba zil sesi olarak mp3 calıomu ?
  • çalıyor!
  • up!!
  • arkadaşım telefonun pili mp3 dinleyince 5 dakikada bitiyor demişsin ben dört saat kesintisiz mp3 dinledim ozaman bitti
    senin pilinde problem var galiba

Orjinalden alıntı: Turkishpower

Bende yeni aldim telefonu (200euro)ya Telefon gayet Guzel
    Hele Disi fircalanmis allimiunium den yapilmis
    Ses Mukkemel
    Cam 1.3mxp Idare eder +Flash
    Telefonun tek bir zayif noktasi var oda battaryanin hemen bitmesi 5 dakkika Mp3 dinle Hemen bitiyor ...
    3D java lar oynamak mumkun degil felaket yawas oluyor neyse

Telefon Gayet Guzel Alin kullanin

• arkadaşlar telefonu ben kullanıyorum telefon gayet güzel ve şık yalnız dikkatli kullanmak lazım telefonu ıslak ortamlardan uzak tutmak gerekiyor telefonun pili bende normal kullanımda üç gün gidiyor mp3 çalması tatminkar ben çok memnunum görüntülü telefon rehberi var fakat resimler tam ekran değil kutusununiçinden mini sd kart çıkmıyor harici olarak satılıyor kutuda data kablosuda yok streo kulaklıkla beraber geliyor ,telefonun siyah rengide çıkıyor bilginize
  • Orjinalden alıntı: babakanki

arkadaşım telefonun pili mp3 dinleyince 5 dakikada bitiyor demişsin ben dört saat kesintisiz mp3 dinledim ozaman bitti
    senin pilinde problem var galiba

dostum o benden kaynaklaniyor galiba telefonu alir almaz sarja takmadan uzun sure karistirmistim ve bataryanin omrunu azaltiyor
    laptopumda ayni sorunu yasadim neapalim kaderimiz bolemis ...
  • ARkadaşlar ellerinizdeki teller ne malı? Menşei neresi yani?
  • 900YTL lik bir cihazın hafıza kartını vermezsin anladık ama data kablosunun olmayışı tam bir ayıp.
  • quote:

Orjinalden alıntı: NoVaRiX

ARkadaşlar ellerinizdeki teller ne malı? Menşei neresi yani?
  • siemensin klasik huyu bu data kablosu vermemek.hangi telefonda veriyorki.
    neyse tel iyide videoda ileri geri sarma yokmuş beni biraz soğuttu.valla niyetlenmiştim.almaya
    birde arkadaşlar bunun videosu 5dk sınırlımı yoksa hafızaya bağlımı.
    512 kartla hafızayı doldursan kilitlenme olurmu acaba yani s75 cx75 sxg75 yani bunlarda bu huy var
    ama bu benq.belki düzelmiştir.kullanan arkadaşlar detaylı bir açıklama yaparsa sevinirim
    Turkishpower sağolasın pm için
  • Bence DATA kablosu olayı çokta problem değil. CardReaderlar eminönünde yaklaşık 4-6$. Hem fotograf makinesi hemde cep telefonlarının hafıza kartları için en kolay çözüm.
    Kullanan arkadaşlar cihazların menşeiini söyleyebilirse çok fena sevinicem ben yaa!!

Made in ...........

noktalı yerleri uygun ülke isimleriyle doldurunuz.
  • Please cevap arkadaşlar!! LÜTFEN YAA!!
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.