Şimdi Ara

patlamış mısır

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.645
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar çok utanarak bir soru soracağım ya bu patlamış mısır ve kola ile ilgili ikonların sourclerini bilen varmı hiçbiryerde bulamadım çok merak ediyorummm........

• imagic diye aratırsan forumda bulursun
  • çok saol arkadaşım ilgin için teşekkür ederim
  • bu patlamış mısır falan onlar hikaye arkadaşım

bende indirip bakmıştım

meğer videoymuş bunlar
  • Sen gerçek mi sandın?
  • ne alaka arkadaşım gerçek sanmakla ?

patlamış mısırda adam iphonun arkasından kameranın ordan elini sokuyo gibi yapıyo orası gerçek olabilirdi.. kameradan kendi elimizi gösterebilirdi

bira olayındada video olması çok saçma, telefonda zaten terazi var kendimiz bardağı sağ sol yapınca ona göre dökülebilirdi

n95 8gb de magic programları vardı bira içme vvs gibi hiçbiride video değildi. iphoneun ne farkı varda buna video koyuyolar
  • iphone dandik ewt cok haklısın..

terazi var iphone'da ama bira içerken video koymuşlar! :O halbuki biz sağa sola çevirince bira hareket edebilirdi..

patlamış mısırda kamera parmağımızı gösterebilirdi..

n95 te bunların hepsi var..
    satıcam bende zaten..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zaferya5 -- 29 Nisan 2008; 10:35:25 >
  • adam haklı ben de ilk gördüğümde kendi kafama göre ne kadar eğersem o kadar azalır diye düşünmüştüm video olunca ohoo ne videoya senkron etcem kendimi dedim.haksızmıyım o kadar para verdim ben niye alete ayak uyduruyorum o bana uysun!
  • lienna senin derdin ne ?

ben iphone dandik die bişi dedimmi dikkatli bak

fleischman da anlatmış olayı saolsun

anlayan anladı
  • quote:

Orjinalden alıntı: fleischman

haksızmıyım o kadar para verdim ben niye alete ayak uyduruyorum o bana uysun!

çok haklısın
  • aha iphone un yeni bi ozelligini daha kesf ettim
    terazisi var sebze meyve aldigimizda eger saticiya guvenmiyorsaniz kendiniz tartin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KRML_KNN -- 29 Nisan 2008; 19:40:59 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: fredi_nlo

aha iphone un yeni bi ozelligini daha kesf ettim
    terazisi var sebze meyve aldigimizda eger saticiya guvenmiyorsaniz kendiniz tartin

Bu başlık kitlensin ya, valla
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.