Çavuş
19 Şubat 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 1 (Bu ay: 0)
Gönderileri
arkadaşlar lütfen bana 3gs 3.1 versiyon için yardımcı olurmusunuz jeilbreak yapmam lazım
Arkadaşlar hepinize kolay gelsin. İphone ekran stoklarımda mevcuttur ihtiyacı olan arkadaşlar bana pm den mesaj atsınlar fiyatlarım çok uygun...
kolay gelsin arkadaşlar ıphone a rusça ve arapça yüklemek istiyorum bu konuda bilgisi olan varmı? Lütfen paylaşırsanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler.[X(]
arkadaşlar çok utanarak bir soru soracağım ya bu patlamış mısır ve kola ile ilgili ikonların sourclerini bilen varmı hiçbiryerde bulamadım çok merak ediyorummm........
modem firmvare 04.05.01_G oldu ve cihazım çalışmıyor itunes la 1.1.2 ye kadar indirip tekrar 1.1.4 yaptım ama yine düzelmedi yardımlarınızı bekliyorum şimdiden saolun
arkadaşlar ınstallerdan girip niffoba bağlanamıyorum türkçeyi başka nereden indirebilirim
Arkadaşlar itunes ile 1.1.4 yaptığım iphonumu ziphone 2.2 ile açtım cihazım 1.1.4 oldu ama modemi 04.04.05 görünüyo ve instollera girmiyo 2.5 ziphone ilede denedim ama yinede olmuyo lütfen bilgisi olan arkadaşlardan yardım istiyorum.
Noolur arkadaşlar bana yardım edin cihazım 1.1.4 ve youtube çalışmıyo bu konuyla ilgili bir bilgisi olan varsa paylaşırsa çok sevinirim şimdiden teşekkürler....
IPHONUMU İTunes ile 1.1.3 yapamıyorum bilgisi oln arkadaşların cevabını acil bekliyorum bu akşam yapmam lazım çok acil.
Hakkında
Forum İmzası:
iphone teknik servis ve parça değişimi yapılır
alitekiniletişimdunyasi@hotmail.com
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 11 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 12 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 48
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 4.284 (Bu ay: 1)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.