Şimdi Ara

PATH OF EXILE - HEIST 18 EYLÜL (ANA KONU)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (2 Mobil) - 2 Masaüstü2 Mobil
5 sn
4.987
Cevap
52
Favori
248.543
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 gün
  • Cevaplayan Üyeler 705
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 421
  • Ortalama Mesaj Aralığı 13 saat 59 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 187
  • Favoriye Eklediklerim 52
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • AccUssEdGR (421 mesaj) The Time Lord (321 mesaj) Goril1 (171 mesaj) Fabrice (140 mesaj) Johnny Silverhand (114 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (3135 mesaj) Mobil (421 mesaj) Tablet (348 mesaj) Mini (119 mesaj) Uygulama (32 mesaj)
  • @
Tüm Forumlar >> Free to Play - MMO >> Diğer Free to Play Oyunlar >> Path Of Exile >> PATH OF EXILE - HEIST 18 EYLÜL (ANA KONU)
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1662 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Dün youtube sağolsun videoyu upload ettikten sonra 15 dakikadan uzun diye videomu sildi. Bende tekrar upload ettim gece. Umarum eğlenirsiniz.

|
    |
    Youtube Kanalım :
    AlikuTV
  • Onbaşı
    39 Mesaj
    Sonunda forumda yapılan bir yarışma sonucu beta keyimi aldım geliyorum.
    |
    |
    BattleTag: Vetch#2614
  • Çavuş
    85 Mesaj
    hayırlı olsun iyi eğlenceler :)
    |
    |
    |
    |
    Arkadaşlar ts3 için burayi kullanabiliriz.

Aşağılarda kapıkulu kısmı var. Oradan da path of exile kanalına gelebilirsiniz.

62.104.20.250:10027
    şife : dh

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AccUssEdGR -- 15 Ocak 2013; 17:34:41 >
    |
    |
    Youtube Kanalım :
    AlikuTV
  • Yüzbaşı
    578 Mesaj
    Hocam şurada 9 gün kaldı nasipse 23 ocakta görüşürüz.
    Hoşgörülükte deniz gibi ol.
    Ya olduğun gibi görün, ya göründüğün gibi ol.
    MEVLANA
  • Binbaşı
    1662 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: Goril1

Hocam şurada 9 gün kaldı nasipse 23 ocakta görüşürüz.

Umuyorum. Bu hafta okulların son haftası yanlış bilmiyorsam. Kimseden ses seda çıkmıyor. Bende oyunda itemlerimi soru-cevap ile dağıttım. Open betada görüşmek üzere. TS3 serverı kurulu. Open betada açacağım sürekli.
    |
    |
    Youtube Kanalım :
    AlikuTV
  • Çavuş
    67 Mesaj
    evet arkadaslar az once yuklemeye basladı,oyun 4.56 gb ısallah aksama yukleme ısı bıtmıs olur.bende dıablodan sıkılan ınsanlardanım ahsiz hıc bı sey yapılmaz oldu oyunda.merak ettıgım hc nasıl olucak acaba?
    quote:

Orijinalden alıntı: spacegoat

evet arkadaslar az once yuklemeye basladı,oyun 4.56 gb ısallah aksama yukleme ısı bıtmıs olur.bende dıablodan sıkılan ınsanlardanım ahsiz hıc bı sey yapılmaz oldu oyunda.merak ettıgım hc nasıl olucak acaba?

Değişeceğine dair bir bilgi gelmedi. Yani bu haliyle kalabilir. Ölünce default lige ışınlanma.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AccUssEdGR -- 15 Ocak 2013; 1:27:39 >
    |
    |
    Youtube Kanalım :
    AlikuTV
  • Onbaşı
    37 Mesaj
    yahu şu lightning strike denen gemi bulmak ne zormuş trade channelda bile satan yok.Zaten oyunda en çok gözüme çarpan nerdeyse herkez ya totemlere abanmış yada ls spam ediyor, melee sınıfların farm yapması çok zor.Open beta açılınca inş. şu melee ranged sınıfları arası bi denklik patch'i gelir.
    kripparian open beta hakkındaki yorumlarını izledim sizede tavsiye ederim arkadaşlar.Not:OP buildler nerflenmiş istediğim oldu :D
    |
    |
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: Rockhanx

yahu şu lightning strike denen gemi bulmak ne zormuş trade channelda bile satan yok.Zaten oyunda en çok gözüme çarpan nerdeyse herkez ya totemlere abanmış yada ls spam ediyor, melee sınıfların farm yapması çok zor.Open beta açılınca inş. şu melee ranged sınıfları arası bi denklik patch'i gelir.

path of exile quest rewards diye google da aratin. çok düşük seviyelerde vermesi lazim o gemi. Çok genel ve değersiz bir gem. Ama dagger ve claw in tek alan skilli şu anlik.

Open betada çok çok büyük bir patch gelecek birsürü değişiklik var onu da ayarlayacaklardir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Youtube Kanalım :
    AlikuTV
  • Yüzbaşı
    725 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Path Of Exile

quote:

Orijinalden alıntı: Rockhanx

path of exile quest rewards diye google da aratin. çok düşük seviyelerde vermesi lazim o gemi. Çok genel ve değersiz bir gem. Ama dagger ve claw in tek alan skilli şu anlik.

Open betada çok çok büyük bir patch gelecek birsürü değişiklik var onu da ayarlayacaklardir.

Diablo oynamış biri olarak bu oyunu denemek istiyorum. Teamspeak denedim olmadı girmedi.

Beklemedeyim
    |
    |

• Binbaşı
    1662 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    @M.Guray arkadaşımız sağolsun teamspeak için server buldu. Burada toplanabiliriz arkadaşlar. Tabi ben open betaya kadar fazla gözükmem de, 23 ocakta sabahın 3 ünde de açılsa ilk dakikalarda oyuna gireceğim bilinsin

62.104.20.250:10027
    şife : dh

Aşağılarda kapıkulu kısmı var. Oradan da path of exile kanalına gelebilirsiniz.
    |
    |
    Youtube Kanalım :
    AlikuTV
  • Teğmen
    181 Mesaj
    tam final haftam ama bende deneyim bunu bi
    |
    |
    oynu gercekten basarılı, eklenmesı gerekn daha bır cok ozellık var ama zamanla yapılacak muhtemelen .pasıf yetenek agacı cıdden cok onemlı umarım skıll sıfırlama cıkartırlar benım en cok hosuma gıden shadow oldu hem yakın hem uzak saldırı yapabılıyoruz alanda kullanabılıyo sanırım ılgınc bı karakter olmus .bende open betayla bırlıkte bu oyuna baslıycam.
    |
    |
    Oyun hoşuma gitti, açıkçası bu türe biraz uzak kalıyorum, daha önce böyle bir oyun oynamadım. (diablo 2'yi çok az oynama fırsatım olmuştu)
    Bu aralar başlamayı düşünüyorum, ayrıca konu çok güzel olmuş, eline sağlık hocam :)
    ayrıca serverda kaç kişi oluyor ? ayrıca daha önceki mesajlara baktım .zorluk seviyesi filan demişsin de .single player oyuna benzetmişler iyice .orayı anlamadım hiç .anlatırsan sevinirim
    quote:

Orijinalden alıntı: Rusty Ryan

titan quest'i andırıyor biraz .birazda torchlight 2 .Bende oyuna başlamak istiyorum ilk defa bu tür online oynayacağım .exp kasarken filan nasıl oluyor ? lvl sınırı nedir hocam ?
    ayrıca serverda kaç kişi oluyor ? ayrıca daha önceki mesajlara baktım .zorluk seviyesi filan demişsin de .single player oyuna benzetmişler iyice .orayı anlamadım hiç .anlatırsan sevinirim

Yaratiklar normal-magic-rare-unique olarak ayriliyor. Verdikleri exp miktari da yaratiklarin ne kadar zorlu olmasina bagli olarak degisiyor. 3 saatlik yarişlar oluyor millet 30 lv i geciyor o kisa zamanda. Ama 3 saatte 20 lv olur normal biri.
    Server kapasitesi 54000 kişi şu an için. Fakat ana kasabalar dişinda haritalarda tek sen oluyorsun parti kurmamişsan.
    Şimdi şöyle open betada 3 bölüm ve bu 3 bölümün
    normal-cruel ve merciless zorluklari olacak. 3 bölümü yani Oyunun ana akişini bitirdiğinde, bir sonraki zorluk seviyesinden tekrar bölum 1 den başliyorsun. Yine ayni yerler ama daha zorlu ve daha çok çaba gerektiriyor.
    Bu oyunlarda bir singleplayer havasi her daim olur zira oyun mmo değil. Fakat diğer kişilerle her daim etkileşimde olduğun için tam multiplayer kismi gelir
    edit : lv siniri 100

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AccUssEdGR -- 15 Ocak 2013; 23:29:23 >
    Youtube Kanalım :
    AlikuTV

Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Gülüş Tasarımı
Sohbet
Radyo Dinle
kripto para haberleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,703
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.