Şimdi Ara

PATH OF EXILE - HEIST 18 EYLÜL (ANA KONU) (214. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.041
Cevap
47
Favori
280.873
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 212213214215216
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ona da 2 versiyon vermiş, axe olanını aldım hocam.
  • Slayer başlamayanı dövüyorlar heralde
  • Ps oynayan bana ulasa bılır mı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aschil

AHK kullanan var mı gerçekten ?
    Makrolu fare var bende g300s, bunun yazılımını bile yüklemeye çekiniyorum ki ahk kullanacam ?
    O kadar detaylı değil hocam. ctrl+d yapıyorsun itemin üstüne gelip. sana trade deki fiyatlarını gösteriyor küçükten büyüğe doğru. sadece bunu kullanıyorum
  • Kısa sürede Tabula rasa nasıl alabiliriz? Lig başlarında?

Not : Acemiyim
  • indirdim hocam, bu zorunlu gibi bir şey. çok kullanışlı.
    konsolda böyle şeyler kullanamıyordum, telefondan bakıyordum çok zor oluyor

ve bu oyun konsolda oynanmaz bunu da anlamış oldum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nymphetaminê

Kısa sürede Tabula rasa nasıl alabiliriz? Lig başlarında?

Not : Acemiyim
    Blood aquadect farm yaparak kart bulabilirsiniz mesela. Ayrıca 70 e kadar da rahat gidiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar bazı maplerde çok saçma lag giriyor neden olabilir? Yürürken skill atarken yarım saniye donuyor devam ediyor, donuyor devam ediyor niyeyse
  • Nymphetaminê kullanıcısına yanıt
    lig başı diye sanırım, baselerde abartı var. bazı yerlerde fps drop yiyorum. 60'a sabitledim bende drop olmaz belki diyerekten bakalım.
  • Bende hala devam ediyor problem ya. İnternet normal, oyunda ping yernde durmuyor oynayamıyorum
    Lig başı çok adam var. Sunucular o yüzden böyle. Hangi serverda oynuyorsunuz hocam? Server değiştirmeyi denediniz mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tritlum

Lig başı çok adam var. Sunucular o yüzden böyle. Hangi serverda oynuyorsunuz hocam? Server değiştirmeyi denediniz mi?
    frankurt/ amsterdam. Her mapte böyle değil hocam ilginç tarafı
    Milan deneyin hocam. Ping oradan biraz daha sabit. En azından bende öyle. Ama lig başı olduğu için kaçarı yok her türlü sıkıntı oluyor.
  • Beyler bi sorum olacak. şimdi daha önceki karakterler standart lige geçti. ordaki kasamızdaki eşyaları yeni ligdeki karaktere nasıl aktarabiliriz. yeni karakter için bir sürü item biriktirdim bi baktım kasa bomboş. yardım lütfen.
  • esevetnov kullanıcısına yanıt
    Hocam standarttan yeni lige item vs aktarımı yapılmıyor. yeni ligin güzelliği de o . sıfırdan başlayıp kasıyorsun tekrardan
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bureact

Hocam standarttan yeni lige item vs aktarımı yapılmıyor. yeni ligin güzelliği de o . sıfırdan başlayıp kasıyorsun tekrardan
    off be kötü oldu. iyi itemlar bulmuştur yeni build için. peki satış yapılabiliyormu. aynı hesap için sormuyorum başka bi arkadaşımız standart ligden lejyona item alabilirmi acaba.
  • quote:

Orijinalden alıntı: esevetnov

off be kötü oldu. iyi itemlar bulmuştur yeni build için. peki satış yapılabiliyormu. aynı hesap için sormuyorum başka bi arkadaşımız standart ligden lejyona item alabilirmi acaba.

Alıntıları Göster
    Malesef bu da mümkün değil
  • vay arkadaş deseneki elimizde patladı onca item. offff canım sıkıldı valla. neyse teşekkürler.
  • Cyclone bu ligin gözdesi oldu, poe.ninja'da %41'i cyclone kullanıyor. Eee tabii gözde olduysa silahlar da gözde haline gelecek. Şuan ki build'imde Atziri's Disfavour öneriliyor 6 linkli. Henüz pazarda yok ama linksiz 10 ex 5 linkli 12 ex fiyatında. Craft bilmeyince iş biraz daha sıkıntılı oluyor, dua edelim de Headhunter falan çıkaralım Templar chestten.

Redditte okudğuma göre Templar Chest'ten Legacy item'lar çıkabilirmiş HH'de dahil.
  • Oyunu en son ocakta oynamıştım hatta son buildim coc cyclone idi tekrar başlamayı düşünüyorum cyclone ile yalnız aklıma takılanlar var 28 levele kadar hangi gem ile kasmak mantıklı ve axe mi sword mu teşekküler.
  • 
Sayfa: önceki 212213214215216
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.