Şimdi Ara

Pataponcular. Bi bakın abi yaa

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
819
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 14 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 11
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 3
  • Ortalama Mesaj Aralığı 2 gün 18 saat 44 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 3
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 2
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • risendark (4 mesaj) berkaysurmeli (3 mesaj) Genesis. (3 mesaj) Daxteroy (2 mesaj) ismail4313c (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Oyun >> Taşınabilir Oyun Konsolları >> Sony PSP >> Pataponcular. Bi bakın abi yaa
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    132 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    3 dümbeleği da açtım. Çölde yağmur duasını yapmam gerekiyo. Yağmuru yağdırmam için de "DON" dümbeleğinin açılması gerekiyo. Nasıl açacam bi yardım edin arkadaşlar takıldım burada. Çölde kum yakıyo elemanları :D

|
    |
  • Yüzbaşı
    366 Mesaj
    Evet arkadaşlar. aynı yerde bende can veriyorum . lüfen bilen bi arkadaş varsa yardımcı olsun
  • Yarbay
    7408 Mesaj
    İlk avlanma bölgesinde başlarda dair üçgen dair üçgen yazan bir direk var.Orada daire ve üçgenleri ritim şeklinde yapın o direk uzmaay başlayacak ve içinden pusula çıkacak
  • Teğmen
    132 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Teşekkürler abicim. Yaptım sonunda. Yalnız fever moduna getirdikten sonra çok tutamıyorum. Hemen fever modu gidiyo. Heyecandan ritmi mi tutturamıyorum nedir anlamadım.

quote:

Orjinalden alıntı: blackhedgehog

İlk avlanma bölgesinde başlarda dair üçgen dair üçgen yazan bir direk var.Orada daire ve üçgenleri ritim şeklinde yapın o direk uzmaay başlayacak ve içinden pusula çıkacak
  • Yüzbaşı
    911 Mesaj
    ben de uyuz oldum çölde yanma olayına bi klez yağmur yağınca bitmemeli bence :)
  • Yarbay
    4237 Mesaj
    Ben de orada takılıp silmiştim oyunu, bir daha yüklersem denerim .
    |
    |
  • Yarbay
    7408 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: berkaysurmeli

Teşekkürler abicim. Yaptım sonunda. Yalnız fever moduna getirdikten sonra çok tutamıyorum. Hemen fever modu gidiyo. Heyecandan ritmi mi tutturamıyorum nedir anlamadım.

quote:

Rica ederim Fever modunda evet biran gaza geliyorsunHepsi şarkı söylüyor Fever modunda iken pon pon pata pon veya pata pata pata pon ile devam et Bide yağmur olayını sanırım 3 kere yapıcan.Fever moduna girmek için her zaman mutlaka pon pon pata pon la gir

• Teğmen
    132 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Evet farkettim savaş modunda (pon pon pata pon) devam edersem fever moduna daha çabuk giriyo. Allahım ya ne komik oyun. Çok eğlenceli :D

Teşekkürler tekrar...

quote:

quote:

Orjinalden alıntı: berkaysurmeli

quote:

Rica ederim Fever modunda evet biran gaza geliyorsunHepsi şarkı söylüyor Fever modunda iken pon pon pata pon veya pata pata pata pon ile devam et Bide yağmur olayını sanırım 3 kere yapıcan.Fever moduna girmek için her zaman mutlaka pon pon pata pon la gir
    |
    |

• Yüzbaşı
    548 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Vörç

ya ben pataponu çok merak ediyorum birisi resmini koyarsa iyi olur şimdiden teşekkürler
  • Yarbay
    2451 Mesaj
    Bende x e basınca çalan davulu almak için bir bölüme geldim.Orda dev çirkin bir dinozor var.Onu nasıl geçebilirim?Chaka chaka pata pon yapıyorum hemen ama ateş ederken korunmayı bırakıyorlar sonrada dinozorun ateşinde cayır cayır ölüyorlar.Bu canavarı yenmemin yolu nedir?
  • Yüzbaşı
    911 Mesaj
    ateş atacağını anlayınca çaka yap sonra pon pon pata ponla saldır ben öyle yendim bi de hep feverda kalmaya çalış.
  • Yarbay
    2451 Mesaj
    Teşekkürler.Peki ateş tüküreceğini anladıktan hemen sonramı chaka chaha pon pon yapıyım yoksa biraz bekliyim mi?
  • Yüzbaşı
    911 Mesaj
    kafayı yukarı kaldırınca çakayı yapmaya başla ateşten korunduktan sonra tekrar saldır. taktik sana kalmış aslında.
  • Yarbay
    2451 Mesaj
    Çok teşekkürler sayenizde yendim.
  • Yüzbaşı
    911 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: loodyeyes

Çok teşekkürler sayenizde yendim.

önemli değil. iyi oyunlar
  • Yüzbaşı
    565 Mesaj
    ya ben bu yağmur olayını yapamadım bi türlü avlandığım yerdeki direkten pusulayı aldım şimdi ne yapmam gerekiyo şu anda çöl olan bölümdeyim yanıyo elemanların ayacıkları bi yardım edin arkadaşlar
  • Yüzbaşı
    663 Mesaj
    ya ben daha oyunun başındayım pon pon pata pon yapmamız gerekiyo. ama 40 defa aynısını yapıyorum bölüm falan yok hep aynı şeyi yapıyoruz ne yapmam lazım
    |
    |
  • Çavuş
    67 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: worch

ya ben pataponu çok merak ediyorum birisi resmini koyarsa iyi olur şimdiden teşekkürler

worch senin için üstad ...

|
    |

Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
valorant vp
valorant points
Sohbet
Webtures SEO;SEO Nedir?
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,375
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.