Şimdi Ara

pasta cila fiyatları nedir?? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
4
Favori
119.362
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • würth marka pasta cilaya uygulamasına 200 dediler nasıl fiyat olarak sizce? Bide boya koruma denilen bişi var o da pasta cila olmuyor mu işte? Onun uygulanması nasıl?
  • Arkadaşlar 2015 itibari ile, kaput/tavan yani genel haliyle komple verinik bazında ince-orta derinlikte kalite ve profesyonel pasta-cila işleminin fiyatı ne kadardır?

Tecrübelerinizi paylaşır mısınız?

Ayrıca bu işlem aracı ne kadar götürür "normal şartlarda"?
  • Konu arada bir hortlamis ben de sorayim bakalim
    Aracimi satacagim ama tamponda surtmeler ile kapida mahallenin cocuklarinin imzasi var. Ben cok kafaya takmadim ama satarken de mesele olsun istemiyorum.
    Soyle bir firsat gordum, genelde yorumlar da cok guzel. Ne dersiniz?

https://m.firsat.me/Firsat/Ertas-Oto-Kuafor-den-15-Islemden-Olusan-Detayli-Arac-Dis-Temizligi-Firsati/7635

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ciekmete -- 29 Nisan 2016; 0:11:41 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ortalama bir pasta cila 3-4 saatte atılıyor.Bir usta 3-4 saat uğraşıp 20 tl mi alacak arkadaşlar el insaf üstteki yorumları görüyorum da hanginiz 3-4 saat eğilip kalkarsınız bedavaya. Ortalama bir dükkan günlük 150 tl kazanacak ki kirası,yemeği,faturası dönsün. Bu adam gününün yarısını harcayıp kaç paraya yapacak bu işi.

Bu mesleklerle alakam yok.Üstteki yorumları görünce yazdım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: .mRcan.

Ortalama bir pasta cila 3-4 saatte atılıyor.Bir usta 3-4 saat uğraşıp 20 tl mi alacak arkadaşlar el insaf üstteki yorumları görüyorum da hanginiz 3-4 saat eğilip kalkarsınız bedavaya. Ortalama bir dükkan günlük 150 tl kazanacak ki kirası,yemeği,faturası dönsün. Bu adam gününün yarısını harcayıp kaç paraya yapacak bu işi.

Konu 2005'te acilmis, buna aldanmis olabilir misiniz para konusunda

• güncel fiyatlar nedir acaba ?
  • 2005in konusunu nerden buldun da çıkardın ya 😂

• 100 den basliyor 750 tlye kadar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: .mRcan.

Ortalama bir pasta cila 3-4 saatte atılıyor.Bir usta 3-4 saat uğraşıp 20 tl mi alacak arkadaşlar el insaf üstteki yorumları görüyorum da hanginiz 3-4 saat eğilip kalkarsınız bedavaya. Ortalama bir dükkan günlük 150 tl kazanacak ki kirası,yemeği,faturası dönsün. Bu adam gününün yarısını harcayıp kaç paraya yapacak bu işi.

Hocam işini layıkıyla yapsın yeterki isterse günlük 600 lira kazansın. Ama kaldı mı öyle dürüst ve işine sadık ustalar. Özellikle detailing konusunda.

• programmer_onur kullanıcısına yanıt
    Haklısınız her işte olduğu gibi insanlar kolay yoldan,zahmetsiz zengin olmaya uğraşıyor.Ama çoğu bilmiyor ki helal olan az lokma haram olan çok lokmadan hem daha lezzetli hem de kalben verdiği rahatlıkla karşı tarafa verdiği güvenle çok daha iyi bir şey.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.